2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

valla canımcım sanırım o kısmı açılmıyo..yani tam olarak bilmiyorum aslında,aklıma gelipte bakmadım ama eşimde çok beğendi karar verdim kullanıcam değiştirmicem..

Sevgili haziran anneleri bebişimin buzdolabi süslerini yaptim. Artık siparişlere başlicam :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok baktırdım kendim evde ölçüyorum dikkat etmezsem yüksek çıkıyor dün 210 çıktı akşam. dikkat edersem çıkmıyor zaten. bebeğin suyu da iyi dedi. senin nasıl

BEN DAHA GİTMEDİM DOKTORA EN SON SUYUM FAZLA ÇIKMIŞTI BİLMİYORUM NE DURUMDAYIM ŞUAN ŞEKERİMİ BENDE EVDE ÖLÇÜYORUM DÜZELDİ GİBİ 110 LARDA GEZİYO AMA GEÇEN TATLI YEDİM 140 ÇIKTI BİRAZ DİKKAT ETMEK GEREKİYO İŞTE CANIM
A

Yade nin anlamını bilmiyorum canım ama mira ismini çok beğenirim. Annesi sensin boşver gerisini

yade yad edmek hatırlanmak demek mirada kırmızı kocaman bi yıldız demek canım

benimde hoşuma gitti ama dedim ya bizimkiler burun kıvırıyo ama mirayı kesin koycam diğer ismine karar veremedik canımmm

Kızlar merhaba, yazmak için ancak vakit bulabildim.
Annemlerdeyim, buradaki doktorumda kontrolüm vardı.
Bebeğin kafa gelişimi 1 hafta önden gidiyormuş, bizim
koca kelle geliyor
Herşey yolundaymış çok şükür veeeeeeeee bebek artık dönmüş.
Bebek şuanda normal doğum pozisyonuna gelmiş.
Sezeryan için gün belirleyecek miyiz dedim, siz bilirsiniz ama
normal doğumu düşünmenizi tavsiye ediyorum, bebeğin bütün
her şeyi normal doğuma bu kadar hazırken sezeryan tavsiye etmiyorum.
Ama yine de tercihi size bırakıyorum. Acele karar vermeyin eğer bir aksilik
olmazsa doğuma 3 hafta kalana kadar siz de bu konuyu bir düşünün isterseniz dedi.
Off bu koca kelle nasıl normal doğacak onu da bilmiyorum gerçi
Bebeğin kilosu 2 hafta önce 970 gr dı bugün 1270 gr olmuş...2 haftada 300 gr almış.

Eki Görüntüle 1042581

Sevgili haziran anneleri bebişimin buzdolabi süslerini yaptim. Artık siparişlere başlicam :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ellerine sağlık çok şirin olmuşlar. Başka neler yapmayı düşünüyorsun?
Mira'yı biliyorum tatlım kızım olsaydı koymayı düşünüyordum.

Koca kelle demek Allah hayırlı doğumlar versin canım hepimize. Maşallah diyelim o zaman

Herkese Günaydin tatlı arkadaşlarının güzel anneleri her hafta böyle erkenden uyananlara şaşırıyordum çünkü ben yatağa yapısmış gibi uyuyorum:)) bugün bizde çok erken kalktik zorla eşimi uyandirdik :)) herkes e huzur mutluluk ve sağlık dolu haftasonu diliyorum canlar..

Canım ben inş. şiddetle normal doğum Istiyorum bir aksilik olmazsa. Bebeğin zeka Gelişiminin bile Kanaldan geçerken oluştuğunu dair çalışmalar var. Bir zorunluluk yoksa kesinlikle normal olmalı ))

hayalimdeki doktor tercihi bana bırakcak ohhhh ne güzelllll

http://www.mark-ha.com/eros-es2382-logusa-gecelik
kizlar ben bu takimi aldim sabahlik dahil 4 parca, sizce nasil
Acaba 1 gecelik 1 pijama takimi yeterli olur mu hastane icin, 1 gecelik daha alsam mi bilemedim

güzel günlerde kullanın inşallah...

çok kullanışlı görünüyor ve çokta uygunmuş, kaç kilosunuz ve kaç beden aldınız ?

bence bir gecelik bir pijama takımı daha alın, bu defa 4 lü takım değil de,lohusa döneminde evde giymek için de alabilrsiniz... tek 4 lü takım yetmeyebilir belki...

Slm kızlar!! Günaydın!!! Çilek sana özel günaydın )
5ten beri uyanığız, uyutmadı paşam :))) ama yazamadım!
İyi haftasonları herkese!!!

Üzülme cnm benimki 2 hafta önden gidiooo!! Brrrrr :S hem de baştan beri hep böööle koca kafa :) kilosu da biraz önde ) benim de 26+3te 1 kiloydu! Kafa da 29 haftalıktı 😄

Ama ben de ısrarla normal doğum istiyorum Allah iizn verirse!! Eğer doktorlarımız cesaretliyse bizde sorun çıkmaz inş!!! Sonuçta o bebik bizim vücuttan çıkmak için büyüo :))))
Tabi işimiz daha zor ama Allah rahat, normal, sağlkklı doğum nasip etsin inş!

Ben bu uygulamadan daraldım yaf!! Hata üstüne hata!! Kapanıo, hala msjlar yarım! Kim ne yazmış çorba!!!
Burdan yetkiliere sesleniorum:
Düzeltin artık!!!!!!

Canm senin yne iyi bzmkinin kafa 2 hafta önden gidiyor kilosu 3hafta hatta gecen gittimde Dr hep normal derdi en son cok iri bi bebek olcak bakcaz artık doğuma dedi normal demedi herhalde bana sezaryen gözüküyor bir de benmkinin de kafa yerleşmişti hem de bir ay önce erken gelmeye kalkarsa vay benm halime sen şükret ☺️

Gunaydin çileğim yalnız hissetme ne olur kendini seni ve meleğini opuyoruz ela ile

Slm kızlar!! Günaydın!!! Çilek sana özel günaydın )
5ten beri uyanığız, uyutmadı paşam :))) ama yazamadım!
İyi haftasonları herkese!!!

çok seviyorum sizleri...iyiki varsınız...hepiniz iyiki varsını haziran anneleri...

Tesekkur ederim, 1.70 boyum 72 kiloyum su an 31 haftamiz bitti, 40 beden aldim denedigimde cok sikmadan tam oldu bedeni, zaten karin kismi bol bile durdu
zaten dogumdan sonra da karnimiz biraz daha inmis olacagi icin cok buyuk beden almaya gerek yok bence, satis sorumlusu hanim da oyle dedi
evde giymek icin kolsuz onu dugmeli gecelik ve sortlu pijama takimi gibi bisiler alabilirim tabi havalar isinmis olur baya

ben 4 lü bir takım ve bir pijama, bir gecelik aldım... ama sizin aldığınızı da beğendim alsam mı acaba diye düşünüyorum :) size 40 tam geldiğine göre benim 44 almam gerekir... boyumuz aynı ben 88 kiloyum...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=665300&page=203

benim aldıklarım bunlar, dantelli takımları doğumdan hemen sonra giyemezsin diyor doğum yapmış arkadaşlar, o yüzden kirlenme riskine karşı penye sayısını arttırmak gerekebilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…