2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Ben henüz almadım ama annemle gezerken, geceliklerden üst yanlardan mümkünse fermuarlı olanlardan alalım demişti. Üstte iki yanda düğmeliler veya üst üste binmeliler oluyormuş, bebeği kolay emzirmek için. Gebelik eğitimindeki hemşirede hastaneye iki parçalılardan getirebilirsiniz, yalnız üst tarafı giydiririm ve geceliklerdeki gibi alt tarafı toplayınca sırtınıza yığılmaz demişti. Hastaneye 2 tipide götürmekte fayda var. Kanamam olup hastanede yattığımda da hemşire gecelik tipi giyin demişti. Herkesin seçimi farklı sanırım. Beden olarak da doğum yapsanız bile karnınız hemen küçülmeyecek dedi, sanırım şişlik oluyor, küçük almayın dedi. 2. doğumu yapacak arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar sanırım. Ben duyduklarımla cevap vermeye çalıştım.

Ahhh annelerimiz olmasaa benimkide sabahlıklı pijama takımı almış birsürüde para vermiş canım benimm

Canımm kolay gelsin gerçi bitmiştir artık temizlik sağolsun eşlerimiz yardımcı oluyorlar valla Allah razı olsun onlardan..

evet canım bitti valla..bitek toz aldığım halde bende yoruldum ayol zoraki yaptım..geri kalan herşeyi eşim yaptı

Ahhh annelerimiz olmasaa benimkide sabahlıklı pijama takımı almış birsürüde para vermiş canım benimm

aynen kızzz vallaaa benim annemde baya para vermiş.. Zaten asla ucuz bişey almaz hep kaliteli, hatun cidden iyi ki var yaaa.. Allah yokluğunu göstermesin

Eki Görüntüle 1032403

Kızlar iyi geceler :))) bende lohusa tacı yaptım nasıl olmuş :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ellerine sağlık çok tatlı
Amin cnm...ben pek takip edemiyorum,senin oglun nasil.
Canım ocak ayında ölçüm yaptıklarında 5mm civarı demişti doktor. Başka bir doktor geçen ay biri 4.2 mm digeri 4.6 mm dedi. Haftaya kontrolüm var. Meraktayım bakalım ne durumdayız?
Teşekkür ederim güzel arkadaşım. Ben de umutluyum, oğlum sağlıklı doğacak Allahın izniyle. Hepimizin kıymetlileri iyi olsun inşallah.
taçlarımızda geldi ananemizden ellerine sağlık annemm

Güle güle kullanın canım. Anneler bir tanedir herhalde

kullanmadım çünkü kokulara tahammülüm yoktum canım ama kullanılsada farketmiyor çünkü bu çataklar derinin 3 kat altında oluşuyormuş

ben lierac kullandım karnımda şuan için yok ama basen çizgi çizgi olduuu

ben lierac kullandım karnımda şuan için yok ama basen çizgi çizgi olduuu

12.haftadan bu yana mustela kullanıyorum,2.tüp bitmek üzere...
yanında kakao yağı ve kantaron yağı kullanıyorum...
göbek deliğimin etrafı simetrik halde dairesel çatlaklarla doluverdi bir anda evet ilk gördüğümde deli oldum... ama şimdi çok fazla umursamıyorum, çünkü elimde olan birşey olmadığını anladım... bacaklarımda da çok cici selülitlerim var artık, eskiden hiç yok diye övünürdüm:26:

her banyodan sonra güzelce kremlenip lierac kulaandım ama karnım sadece çatlamadı baseniimde kırmızı çizgilerim var bende kantoron yağı zeytin yağı ve kayısı yağı da kullandım arada ama sanırım basenlerimi kurtaramadım karnımda şuan için yok ama son aylarda oluyomuş diye duydum off bari orda olmasa yaaaaa

canım ben annemin karnını gördüm :18: iki doğumdan sonra feci çatlakları var, halam da aynı şekilde... ve biliyoruz ki bu durum biraz da genetik, ne yaptıysam olmadı 26.haftada çatladım, umarım artmaz ve böyle kalır... basenlerin için kantaron yağının içine türk kahvesi karıştırıp peeling yapabilirsin, ben faydasını görmüştüm... tabi bu işlem karnımıza olmaz hem çok hassas hem de benim çatlaklarım bildiğin acıyor ve kırmızı kırmızı...

Kimsecikler yokmuş... Ben kaç gündür giremiyorum kullanıcı adım değişmiş şifrem değişmiş hadi onları düzeltilk de arkadaş listemde silinmiş niye böyle oldu anlamadım... :44:

Bence de genetik annemin karnında hiç çatlak yok ki biz üç kardeşiz ama göğüsleri hep çatlamış benimde göğüslerim çatladı kırmızı kırmızı ama karnımda bişey yok İnşallah da olmaz...

Canım doğum yapmışsın... Allah sağlıklı sıhhatli kılsın senide bebişini de İnşallah hemen toparlanırsınız...:)

Geçmiş olsun canım... Kurutma makinesi için ben ikisi bir arada olanlardan kullanıyorum ama çok pişmanım ayrıyetten kurutma almayı düşünüyorum...

Maşallah tontişine...:) Yumurtayı bende zorla yiyorum her sabah bebek için çok iyiymiş...

Kızlar herkese selam şifremi giremedim kaç gündür uğraşıyorum sonunda hallettim. Herkesi takip etmeye çalışıyorum. Telden girdiğim için pil dayanmıyor valla. Yeni k.k mobil olanı yükledim alışamadım. Biz iyiyiz bu arada. Herkesin iyi olması için dua ediyoruz. Sizi seviyorum kızlar ve özledim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydınnnnn canım anne arkadaşlarım ve melekleri......ne güzel tatil yapıyorsunuz...biraz sonra süper kahvaltılar hazırlanır....sonra havada güzel gezmeye alışverişe çıkılır....ben işteyim malumunuz..gerçi iştede olmasam evde oturuyor olucam...eşim biliyorsunuz hala ayağının üstüne basamıyor...hamileliğimin son ayları güzel geçecek sanırdım..yanılmışım..neyse beni boşverin siz çok mutlu olun...

Günaydın canım...Batmanda yaşadığım için gezilecek alışveriş yapılacak yerler çok sınırılı...Evde oturuyorum kös kös...Anlayacağın senle aynı durumdayım..hatta sen en azında çalışıp işe yarıyosun...ben tırtt Ayrıca son aylarının güzel geçmemesinin tek sebebi bu olsun canım...Çok daha güzel günlerimizi bebişlerimizle geçircez inşallah...

günaydın gurbetim..aslında sebep o değilde işte..öyle... çalışıyor olmak bir yana haftanın 6 günü sabah 08:00 akşam 19:30 a kadar..dinlenmeye vs vs hiçbirşeye vaktim yok..eşimde ameliyat oldu ..ayağının üstüne basması yasak..her iş kendim görmek beni bunalttı..normal zamanda belki dokunmazdı bu kadar ama..hamile iken garip işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…