2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım benim o konuda çok haklısın...en çok ilgileye ihtiyacın olduğu anda,bu kadar yorulman tabii ağır geliyo...Rabbimde bunun mükafatını versin inşallah sana...Öncelikle sağlıklı ,hayırlı,uslu,gazı olmayan,gece çok ağlamayan,emme konusunda sıkıntı yaşatmayacak bi kız versin Allahım sana...AMİN...

kızlar bir doığum daha var......face grubundan biri daha doğum yapmış ama bilmiyorum buradaki nickini...

Günaydınnn canım, bizde yine erkenden uyandık. Bu sefer babamızıda kaldırdık o da hırsını temizlik yaparak çıkartıyor. Ev süpürüyor insanlar daha uyuyordur diyorum, onlarda uyansın diyor

Bu ayki alışveriş kotamızı doldurduk maaşı sabırsızlıkla bekliyoruz

Kizlar merhaba beni de araniza alinnn ben de haziranin sonu da olsa haziran da doguracagim insallaaahhh. O kadar guzel paylasimlarda bulunmussunuz ki gece boyu okumaktan gozum akti 😄 kapatamiyorum da 😄

İyimiymiş bebeğin durumu canım?

eşin haklı herkes uyansın artık :) ne o saat kaç uyansınlar tabi :) bilmiyorum canım bende kocaelinde doğum yapmış.dün gece 11de doğum yapmış oğlu olmuş.....başka birşey yazmamış....

Kizlar merhaba beni de araniza alinnn ben de haziranin sonu da olsa haziran da doguracagim insallaaahhh. O kadar guzel paylasimlarda bulunmussunuz ki gece boyu okumaktan gozum akti 😄 kapatamiyorum da 😄

hoşgeldin canım........almak ne demek iyiki gelmişsin...nerden geldin..bebeğimizin cinsiyeti ne :) kaçhaftalıksın :)

Tesekkur ederiz teyzeleri:) insallah hepimiz hayirli saglikli sekilde kucagimiza aliriz. Valla ben size bakinca hic hazirlik yapmamisim gibi hissediyorum. Dogum cantasini hazirlayan varrr elbiseleri yikayip utuleyen vaarrr ben demirbaslari aldim simdilik yatagi arabasi ana kucagi ve ne alakaysa kuvetini aldim 😄 diger hazirliklar icin anneannemizi bekliyoruz 2 hafta sonra onlari da tamamliycaz insallah. Ilk bebegim oldugu icin biraz acemilik var sanki annemsiz birsey alsam yanlis alcakmisim gibi 😄 sizi okuyunca hemen annemi ariycam dedim hele bi uyansin 😄

daha ne ..en zorunu atlatmışsın.. ben daha giyimden başka birşey almadım...ptesi başlıcam bende hazırlıklara ..beşik vs.doğum çantası... ahh anneler olmasa zaten..

Cuma iş çıkışı eve geldiğimizde eşime bu hafta dışarı çıkmayalım, evimle ve bebeğimin eşyalarını düzenlemekle vakit geçirmek istiyorum dedim.
Ama dün o kadar güzel bir hava vardı ki ben dayanamadım, küçük bir piknik yaptık babamız ve oğlumuz Hasan Kerem ile birlikte

herekese selamlar haziranın güzel anneleri onların minik melekleri arkadaşlar nasılsınız çoook özled,im sizi yaa neler olmuş burda böyle doğumlar ama böyle oldukça iyice heyecen basıyor benimde daha doğru dürüst bi hazırlığım yok ::18: Rabbim herşeyi zamanında versin hepimiz için hayırlısı neyse o olsun ee kimler burda

Slm kızlar sizlerinde eklemleri ağırıyormu ben yürüyemiyorum nerdeyse kollarımı kaldıramıyorum

Slm kızlar sizlerinde eklemleri ağırıyormu ben yürüyemiyorum nerdeyse kollarımı kaldıramıyorum

canım merhaba beni hatırladınmı iki aya kadar sizinle beraberdim işten ayrılınca netim yok o yüzden sizi sık takip edemiyorum çok şey kaçırdımm eklem benim belim hep ağrıdı şimdi karnım büyüdüğü ve kilo aldığım için sırtımda çok ağrıyor ama yürüdüüm zaman bacaklarda ağrıyo öyle net bi eklem ağrım yok çabuk yoruluyolR um

puffff puff merhaba canım nasılsın ama senide çok özlemişim hatırladın mı beni nasılsın bebek nasılll

puffff puff merhaba canım nasılsın ama senide çok özlemişim hatırladın mı beni nasılsın bebek nasılll

deliiiiii hatırlamam mı kızzz hatırladım tabi,hoşgeldin..ben iyiyim şükür,köftemde iyi de asıl sen nerelerdesin kaçak?

deliiiiii hatırlamam mı kızzz hatırladım tabi,hoşgeldin..ben iyiyim şükür,köftemde iyi de asıl sen nerelerdesin kaçak?

canım benim hoşbulduk bende kızımda çok şükür iyiyiz normal gidiyo herşeyim sorma ya neteim yok evde hafta sonuda giriyorum bzan kimse olmuyo herkesi özledim hep aklımdasınız ama ulaşmıyorum çok şeyler kaçırdım ama ne yapalım hepiniz iyi olunda arada görüşürüz artık

canım benim de eklem yerlerim değil de gece yatarken bacaklarıma kramp giriyo genelde kalça kısmına yakın yerlere. yatamıyorum bu yüzden kalkıp oturunca geçiyo .geçen gün sabah kalktığımda da o kramplar geçmeyince baya bi telaşlandım sonra kalsiyum eksikliğinden mi diye düşünüp yoğurda ayrana saldırım sonra da geçti kendiliğinden ama gece mutlaka kramp oluyo.yürüdüğüm zamanlarda çok çabuk yoruluyrum hem bacaklarım ağrıyo yol yürüyünce hem de nefes nefese kalıyorum bunlar normal şeyler her halde

ayrı kalınca olmuyo kızz hem çok şey kaçırılabiliyor hemde bizler merak edebiliyoruz..haber alamıyoruz falan..aman neyseki iyisiniz bunada şükür canım

sen yinede eve yada telefonuna net al bence,ayrı kalma bizlerden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…