2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
$fd.jpg

kızlar şuana kadar ben bebişime bişey almayanlardanım ama etraftan bi kaç hediye geldi sağolsunlar önümüzdeki ay çıkıp hepsini almayı düşünüyoruz zaten ilk oğlumdan oda var sadece beşik alıcam bugün bir hediye daha aldım patik bakalım sizde beğenecekmisiniz?:KK6:

Ben de 1 yıl süt verdikten sonra 2. için çok geçmeden oğluma bi kardeş istiyorum. Hem mayısta 37 olacağım hem de Allah kısmet ederse tüp bebek olacak yine. O nedenle çok bekleyemeyeceğim.

Canım alt-ast değerlerim 25 gün önce 110 u aşmıştı, 1.5 aydır kan tahlilleri ve gastrolog vs. canımı sıkıp durdum, son olarak eleviti ve balık yağını kestim, dün kan verdim. Değerlerim normale dönmüş. Çok mutluyum. Sende bi dene istersen.
benımde yasım 30 aılemde erken menopoz oldug ıcın 2.acele ettım pes pese buyurler ınsallah

o zaman aklıma şu an gelen isimleri,beğendiklerimi paylaşayım :KK34:

-Mira
-Zeynep
-Hazal
-Cemre
-Eylül
-Ece (eğer kızım olursa 2.ye isim bu olcak,çok seviyorum)
-Naz
-Melis
-Senem
-Miray
-Hande
-Almina
-Eliz
-Meyra
-Mina
-Mine
-Nil

Bunlarda cok guzel isim ben ise eger ikinci cocugum kiz olursa yaren yada cemre yada hiranur koyarim cnm:KK1::KK1::KK1::KK1:

Eki Görüntüle 1022913

kızlar şuana kadar ben bebişime bişey almayanlardanım ama etraftan bi kaç hediye geldi sağolsunlar önümüzdeki ay çıkıp hepsini almayı düşünüyoruz zaten ilk oğlumdan oda var sadece beşik alıcam bugün bir hediye daha aldım patik bakalım sizde beğenecekmisiniz?:KK6:

çok tatlı bi patık, guzel ve saglıklı gunlerde kullansın bebeğiniz inşş :emir_bebek:

bebek kız olunca her konuda secenekler ne kadar fazla :KK1: biz erkek enneleri de uğrasıp didinelim sınırlı seceneklerimiz arasında :KK1:

yok kızzzz öyle deme..erkeklerimizede seçenek çok :KK34: yerim ben köftemi yaaaa :KK69:

Eki Görüntüle 1022913

fare mi kız o??şekil olarak yani??ilk başta bi anlam veremedim falan ama sonra büyüttüm inceledim güzel sevimli canım :KK34: güle güle giysin inş..

Bunlarda cok guzel isim ben ise eger ikinci cocugum kiz olursa yaren yada cemre yada hiranur koyarim cnm:KK1::KK1::KK1::KK1:

güzel canım :KK34: inşallah...

slm kızlar nasılsınız? dünden beri sayfalar uçmuş yine 30sayfa olmuş maaşallah size sadece bir göz atabildim yazının aslını göremedim ama alıntının birinde gördüm melodi cnm geçmiş olsun ne güzel sen önlemini almışsın bundan sonra daha dikkatli olman gerekiyor doktorun söylediklerine harfiyen uy cnm ..

Gold Women şekerin güzel çıkmış ne güzel diyete devam bebişinede maaşallah kocaman olmus:nazar::nazar:

adını sayamadığım diğer arkadaşlar hastalara şifa dertlere deva versin rabbim cumanın hürmetine hepinizi seviyoruzzzzz kızımla :KK54: kimselere nazar değmesin kem göz değmesin kızlar koruyun kendinizi nazar çok kötü :nazar::nazar::nazar:

teşekkürler tatlım inş tüm anneler sorunlarını bitirir ve sağlıklı bi hamilelik geçirir burda birbirimize çok destek oluyoruz iyiki tanışmışız bundan 2 3 ay sonra meleklerimizle alakalı konuşcaz inş belki yüzyüze tanışma fırsatıda bulup arkadaş yapcaz bebişlerii:KK52::KK52::KK52: rabbim tüm hamişlerimizi vee bebişlerimizi korusunnnnnn:nazar::nazar:

Tamam şimdi oldu canım, ama pufpufun sorduğu sonda idrar yoluna takılan, diren ameliyat kesiğinin olduğu yere takılan karın içine yerleştirilen hortum.

Ben de onu diyorum ya :)
Bugün arkdaşım da sezeryanla doğum yaptı, o ayağa ilk kalkana kadar sondayla kalacak dediler.

Kizlar dogum hediyesi ne aldiracaksiniz eslerinize dusunun var mi

Oovv ben söylemem kendisi ne isterse onu alsın..Ama ne alacağını az çok tahmin ediyorum yüzde doksan kuyumcuda daha önce beğendiğim bir künye vardı,çok yakın bir arkadaşı kuyumcu onu şimdiye kadar kesin alırdı bekletiyorsa eminim doğuma saklıyor onu :KK1: $indir.jpg buna benzer bişey ama benim gördüğüm biraz daha farklı minik taşları falan var üzerinde.Oğluşumun ismini yazdırır muhtemelen..Eğer o almazsada ben almayı düşünüyorum.Sizede fikir olsun kızlar :KK66:

yok kızzzz öyle deme..erkeklerimizede seçenek çok :KK34: yerim ben köftemi yaaaa :KK69:

fare mi kız o??şekil olarak yani??ilk başta bi anlam veremedim falan ama sonra büyüttüm inceledim güzel sevimli canım :KK34: güle güle giysin inş..

SAĞOL CANIM FARE Mİ , EŞEK Mİ ANLAYAMADIM AMA HAKKETTEN KIZLARA SEÇENEK ÇOK, ERKEKLERE FAZLA SEÇENEK YOK

benımde yasım 30 aılemde erken menopoz oldug ıcın 2.acele ettım pes pese buyurler ınsallah

Yumurta sayısı veya menapoz için amh testi yapılıyor. Ben her ihtimale karşı yaptırmıştım. İyi çıkmıştı, gerçi annem 50-55 arası girdi menapoza, o nedenle rahatım. Çocukların yaş aralığının yakın da uzak da olmasının ayrı ayrı avantajları var. Allah analı-babalı, sağlıklı büyümeyi nasip etsin inşallah.

Derin ismini seviyorum ben..kendi ismimi de seviyorum kendi adım olmasa ve kızım olsaydı kesin koyardım ama bana nasipmiş :KK1: Bu arada ismim Nehir :KK1:

evet Nehir ismi çok hoş cidden.. Derin'de güzel bende seviyorum :119:

Bu arada herkese selamlar. Bizde bugun kontrole gittik. Onceden sirti rahmime dogru olan bebisim sag tarafima yerlesmis . Bas ve ayak kemik olculerine bakti haftasina uyumlu degil. Gecen ayki kontrolumde 435 gr olan bebis simdi 850 gr olmus :)) suyunda iyi dedi bu kadar :))

güzel canım :KK34: inşallah...

ya o yuzden gırdıgımız magazaların 3/4 pembiş pembiş, geri kalan 1/4 lük kesim ise erkek bebişler için :KK1: eşim bile diyo erkek olmak ne zormuş ya, mavi renk ve araba deseni olmasaymış bebekler çıplak kalacakmış diye :KK1::KK1:

ben ınatla rengarenk seyler alıyorum valla, arabalı bişeyde görmek istemıyorum odasında fılan zaten buyudukce arabalı yatak delisi oluyolar şimdiden gerek yok :KK1:

Hayirli cumalar bacilarimmm :KK16:
Nasilsiniz bakalim ???
Beni soracak olursaniz gunde birkac kere adet sancisi yoklayip gidiyor...
Arada birde karnima kramp giriyor .....
Normalde bugun bebisimle gorus gunumdu ama gecen haftalarda acile 3 kere gittigimden haftaya gideyim diyorum...
Oglum biraz daha buyusun :KK16:

Bu arada herkese selamlar. Bizde bugun kontrole gittik. Onceden sirti rahmime dogru olan bebisim sag tarafima yerlesmis . Bas ve ayak kemik olculerine bakti haftasina uyumlu degil. Gecen ayki kontrolumde 435 gr olan bebis simdi 850 gr olmus :)) suyunda iyi dedi bu kadar :))

güzel haberlerle gelip yüzün güldüğü müddetçe sorun yok..maşallah canım
:nazar:

ya o yuzden gırdıgımız magazaların 3/4 pembiş pembiş, geri kalan 1/4 lük kesim ise erkek bebişler için :KK1: eşim bile diyo erkek olmak ne zormuş ya, mavi renk ve araba deseni olmasaymış bebekler çıplak kalacakmış diye :KK1::KK1:

ben ınatla rengarenk seyler alıyorum valla, arabalı bişeyde görmek istemıyorum odasında fılan zaten buyudukce arabalı yatak delisi oluyolar şimdiden gerek yok :KK1:

ben zaten anlamıyorum şu geleneği kıza pembe erkeğe mavi aaaay çok basit yaaa..bende her renkten var bişeyler valla giydircrm oğluma (tabi çok kız renklerine kaçmadan) sırf mavi ne öyle ya
:KK20:

X