2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar meraba dün akşamdan beri kasık ağrım var 27. haftasında böyle bişey yaşayan var mı .rahim mi büyüyor yoksa Allah korusun erken doğum belirtisi mi

var mı kasık ağrısı yaşayan:18:

vallaha ben bazı özel hastanelerin verdiğini biliyorum, hangi şehirdeydin, benim doktorum veririm dedi, sormuştum, birini oradan alırım, birini de hacettepeden, iç hastalıklarından alırım diyorum, safra kesem yok ya, karaciğer enzimleri yüzünden alabiliyorum, benim alt ast yüksek çıkıyor. doğumu hangi hastanede yapmayı düşünüyorsan oraya sor en azından 1 ayını garantile ondan sonra, başka hastanede bulursun. ankaradaysan sana bir kaç hastane adı veririm oralarda veriyormuş

Canım maşllh kuzuna kocaman olmuş şekerini düzeltmissin ya belki suyunda düzelir şekerin yüksek olması suyunu arttırıp erken doğumu tetikliyor ama sen şekeri düzeltmişsin normala döner muhtemelen suyun belkı doktorun onun için üzerinde durmamıştır

kızlar meraba dün akşamdan beri kasık ağrım var 27. haftasında böyle bişey yaşayan var mı .rahim mi büyüyor yoksa Allah korusun erken doğum belirtisi mi

Benımde ağrım oluyo doktoruma sormuştum özellikle sağ ve solda olan ağrılardan çok korkma genelde kas ağrısı oluyor dedı ama ağrı orta kısımda asağı dogruysa hemen gel dedi ve ağrımı acımı onu ayırt etmek gerek dedı arada adet sancısı gıbı acı hıssedıyosan olabılır ama uzun suren belirli aralıklarla sıklasan sancı tarzı ağrılar onemli dedi

benim vardı canım, dinlenince geçiyor, evdeysen yat uzan hemen, işyerindeysen izin al git eve canım. dinlenmeden geçmiyor çünki, agrı bıçak kesiği gibimi, gaz sancısı gibimi? o da önemli

çok güzel anlatmışsın canım.. hem yazarken hem de yaparken ellerine sağlık.. darısı benim başıma inşallah... bebişini sağlıkla ve sağlıcakla kucağına aldığın günleri de görürsün inşallah.. bi de nazarlık koyayım nazar değmesin sende görünmeyen kısma küçük bi nazarlık takmayı unutma...

Kizlar bogazim agriyor kac gundur. Doktorumu arayip sordum antibiyotik ismi verdi kullanayim diye. Ama hic antibiyotik icesim yok. Atesimde yok idare etsem gecermi acaba kendiliginden. Hastalanan arkadaslar cok oldu aramizda antibiyotik kullandiniz mi yoksa kendi aldiginiz onlemler yeterli oldu mu

Saol canım inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza aman aman nazar değmesin hiçbirimize Eşim nazar boncuklu künye almıştı onu hiç çıkarmıyorum ben..

Canım ben bir kez hastalandım bu kış amann inşallah bidaha hastalanmam...Ben ilaç almadım bol bol meyve ve ıhlamur ile kendime geldim.Ama annem yanımdaydı o ara o yüzden hiçbişey yapmadım hep dinlendim terledim duş aldım yattım..eğer dinlenme imkanın yoksa doktorunu dinle derim çünkü ne kadar kısa sürede atlatırsan o kadar iyi..

bence sadece bı bogaz agrısı veya kırgınlık hıssedıyosan vucudunda fılan antıbıyotıge gerek yok :26: ben daha agır sekılde atlattım ama onda da ılac kullanmadım, gogsume sıcak havlu yapıp koydum aksamları oyle yattım, ballı lımonlu sıcak su ıctım ve salep bogaza cok ıyı gelıyor, o ağrıyı hafıfletıyor, yedıklerıne de dıkkat edersen kolayca atlatabılırsın dıye dusunuyorum tabı ayagını fılan sıcak tutman da onemlı, bununla gecmıs olsun dıyım

vaaaaaav arkadaşımmm harikasınnnnn yaaaaa ilk fırsatta hepsini tek tek okuyup sorum olursa sorarım sana (başını ağrıtırsam kusura bakma)

yalnız fiyat farkına bak vuuuuuuuuu çok yahu

Kizlar dogum hediyesi ne aldiracaksiniz eslerinize dusunun var mi

ben beyaz altın isimli kolye istiyorum şimdilik fikrim değişmezse köftemin adı ben ve eşimin adından oluşan...

ben kullanmadım canım,ağrı kesicide kullanmadım..doğal yöntemlerle portakal ve ıhlamur

canım bana da doktor sonuçların iyi dedi. kendini kasmadan diyete devam dedi. inşallah suyun düzene girer

benim ağrım hani hamileleğimizinilk başlarında yaşadığımız kasık ağrısı var ya onun gibi aynı başında da olmuşu. öyle ağrılar tam sağda,şuan geçti

benim vardı canım, dinlenince geçiyor, evdeysen yat uzan hemen, işyerindeysen izin al git eve canım. dinlenmeden geçmiyor çünki, agrı bıçak kesiği gibimi, gaz sancısı gibimi? o da önemli

işteyım canım şuan geçti şükürgaz sancısı gibi değil ama tam bıçak kesiği gibi de değil hamileliğin ilk başında yaşamıştım aynı onun gibi belki sen de yaşamışsındır

hıc bır sıkıntı olmaz alırsın ben dıger hamılelıgımde rısklı gebe oldugum ıcın heyet raporuda aldım bırazını capadan bırazını burda baska bı devlet hastanesınden aldım 32. haftada dogum ıznınıde yıne devletten aldım ama dogumu ozelde yaptım ustelık ssk gecmeyen bı ozeldı dogum sonrası raporu mecbur dogurdugun hastaneden alıyorsun

Sagolun kizlar. Sali gununden beri annemin yanindayim dinleniyorum ama ne gecti ne agirlasti. Ilac kullanmak istemiyorum ama ya hele de antibiyotik

Sagolun kizlar. Sali gununden beri annemin yanindayim dinleniyorum ama ne gecti ne agirlasti. Ilac kullanmak istemiyorum ama ya hele de antibiyotik

ağırlaşmadı madem,kullanma bencede..boşver..
doğal yöntemleri dene,üşütmemeye çalış..

hayırlı olsun canım gözün aydın bak dert ediyordun kendine iğneden kurtuldun şükür bebişine de sana da maşallah canım haftası da ilerde gidiyor sanırım bebeğinin tosuncuk olmuş maşallah maşallah hepsineee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…