2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

evde olmak süper hele hamileyken oooohhhh
:KK76:

pufpuff seninle aramızda tam 3 gün var benim eşimde tutturdu hastaneyi değiştirelim diye sema ya gidelim diyo bende dedim
ben memnunum hastanemden illa değiştireceksek hisara gidelim dedim 7.000 tl ödersin dedim sustu kaldı hehe gözü korktu herifimin

aynen canım... bende az önce aradım..gittin mi eve naptın vs diye.."gece düşündüm ben olmak istiyorsan hiç bekleme ol" dedim ..benden yana canını sıkma dedim..şimdi yanıma gelecek işyerine..sigortaya olay ile ilgili mail atmamız lazımmış gel dedim beraber yazalım burdan mail faks yollarız dedim ..öyle işte ne deyim hakkımızda hayırlısı..:KK31:

Amin canım.. inşallah her şey yolunda gider ve babası bebiş doğuncaya kadar iyileşir ve bu sorunları hiç yaşamamış sayarsınız...

Allah'ım sen iyi bilirsin hayırlısını ver ama sezeryan olsun beee :KK1: aaay töbe töbeeee..
Kız sorma yaaa ben böyle yayın yaptım sezeryan diye benim köfte ce-eee yaparsa ......................... noktalı yeri sen anla
:18:

canım ya Allah gönlüne göre versin..istediğin gibi olur inşallah hayırlısı oysa tabii....köfte anne ile bu konuda anlaşın oldumu teyzecim.. :)

kızlar yarın tam 6 ayı doldurup 7.ayımızdan gün alacağız ve muhtemelen ben 1 nisanda işten çıkıcam oh ohhh suyundanda 4 hafta sonra iş hayatı bitecek 3 hafta fazladan yatıracaklar sigortamı hehehe

26 nisanda baylıyo dogum iznimiz ben de bu sırada evin iç dekorasyonu camdır kapıdır fayanstır dolaptır onlarla boguşacağım
sonra bebek alışverişini tamamlıcam taşınmak için hazırlık yapıcam ay heyecan bastı kızlar ipinden kurtulan ... lar gibi deli gibi koşturucam heheh:)

çok çok çok kolay gelsin canım sana..çokta yorma kendini oldu mu..benim bugün hafta dönümüm :) 25+1 oldum :)

dün eve gittim...saat 8.10 geçiyordu..eşimde gece işe gideceği için uyuyordu evde..anahtar sesini vs duyunca Aşkım hoşgeldin nasılsın vs güzel güzel konuşuyordu...sonra ben üstümü vs değiştirdim oturma odasına gittim uzandım..geldi yanıma..naptın nasıldı vs derken ..dedim ki "SANA BİRŞEY SORACAĞIM..DOKTORUN AMELİYATIN ZAMANI İLE İLGİLİ BİRŞEY SÖYLEDİ Mİ? ".. eşimde doktorunun sadece ameliyat olması gerektiğini ama hemen mi erteleyebilir miyiz o konu ile ilgili konuşmadıklarını söyledi..bende dedim."canım eğer acil olman gerekmiyorsa belli bir bekleme süremiz varsa doğumdan sonraya erteleyebilir miyiz ki dedim surat düştü hemen..
"yanlış anlama sadece bir öneri" dedim..ben sadece doğumdan önce aciliyeti yoksa erteleyebilir miyiz onu merak ettim dedim..senin çektiğin acıyı bilmiyorum acı çekiyor musun çok mu seni rahatsız ediyor onuda bilmiyorum...önceliğimiz evet bebek ama sonuçta yarın öbürgün başımıza dizin sıkıntı çıkaracaksa sağlığını etkileyecek bir durumsa sen bizi hiç düşünme hallederiz annemler babamlar taksiler vs hastaneymiş alışverişmiş hallederiz..bebek doğar büyür bakarız ama dizin sende büyük bir sıkıntı oluşturacaksa önceliğim sen olursun dedim..
senden tek isteğim "doktorunla görüşmen, ameliyatın aciliyetini öğrenmen" dedim...ben o kısmı daha düşünmedim dedi eşimde..özel sigorta bakalım ne kadarını ödeyecek ordan bir haber gelsin ona göre bakarız dedi..ama isteksiz ve suratı düşünce bende fazla üstelemeden "tabi bu işin birde işyeri kısmı var..sana ne zaman izin verebilecekler ne zaman daha uygun olur işin içinde oda önemli dedim..doktor aciliyeti yok yazında yaparız der fakat işyerindekiler kışın işimiz daha az şimdi ol derse yine git ol bekleme hiç dedim..yada özel sigorta derki tamam ameliyat kapsam dahilinde şu kadar süren var derse yine ol idare ederiz .. bizi düşünme dedim..ben konuşurken suratı hep asıktı..benimde canım sıkıldı..hatta dedim ki hani özel sigorta karşılamasa bile illa orda ameliyat olayım doktorum iyi dersen ben kredide çekerim olursun orda sağlıktan önemli değil dedim..

diyor ki şimdi ben ameliyat olursam sen surat asarsın söylenirsin ..yok dedim eğer acilse ameliyat söylenmem niye söyleneyim evet zor olacak ama senin suçun değil ki sağlık bu dedim..ama işin aciliyeti olmaz sen hemen olmak istersin bozulurum kırılırım orası ayrı dedim..birara 4 sene beklemişim bir 6 ay daha beklerim dedi sonra radyolog kıkırdağın minimal seviyede zarar görmüş sıkıntı yaratır demiş eşime..doktoru onun çok önem arzetmediğini söylemiş.bende ozaman beklemeye gerek yok orda yada eskişehirde bir şekilde olman gerekiyor demekki dedim..sonuçta bu iş yarın öbürgün yürümene engel olup protez takma seviyesine gelirse bende çok üzülürüm dedim..bebek herşekilde doğar alışverişte yapılır sonuçta bacağın daha önemli dedim..

ama hazır işlemler başlamışken olmak istiyor anladığım kadarıyla..elinden şekeri alınmış çocuk gibi astı suratını bende en son "aslında başlamışken işlemler ol biran önce kalksın bu işte dedim" sonra sustum..bilmiyorum ne yapacak diyeceğimi dedim ..konuştuğumada pişman oldum aslında..keşke dedim sussaydım..nasıl istiyorsa öyle yapsın..şimdi arıcam bakalım tekrar söylicem ol ameliyatını dicem..gece düşündüm olman daha iyi geldi dicem..yoksa yarın öbürgün senin yüzünden olmadım der ben daha çok üzülürüm..
:KK14:

çok geçmiş olsun eşine canım. ameliyat olursa da en fazla 1 ayda toparlanır, daha 3 ay var doğumlarımıza.
hallolur ve yetişir herşey merak etme. sıkma canını, zamana bırak bence canım.

Gunaydin bayanlar haftanin son isgunu ,ayin ve kışın son gununu ugurluyoruz.Yeni bir ay ve yeni bir mevsim bize mutluluk , saglik ve huzur getirsin .Kismetse bahar aylari bizim olacak .Düsununce heyecanlaniyorum.Herkese guzel bir cuma diliyorummm.!

günaydın canımm.. ne kadar pozitifsin :KK16:
inşallah dediğin gibi olur herşey :KK16:

Gunaydin hamis arkadaslarim minik bebisleri herkes iyi mi bakalim ben biraz gribim agzim gozum bi tarafa kayik rapor aldim evdeyim :2::KK14:ama icimde bi enerji var sanirim ise gitmeyip kizimla yatak keyfi yaptigim icin :KK1:bahar geliyo mart bitsin cabucak erik ve cilek ciksin hapur hupur yiyelim:KK56: dogum iznim gelsin hergun bebisim icin bisiyler yapiyim yuruyuslere cikiyim istiyorum ya ay birde bugun tetenoz asimin ikinci dozu var gripken yapilirmi acaba

Canimmm sen bu sekilde pozitif ve guclu oldukca hep gulen olacaksın.goruceksun 3nuz adina en guzeli olacak. Kalbinin guzelligi yeter.

Ayy benim de acimiyordu fazla o zaman 2.de vuracak:)) amaan neyse ne .ates yapmasin da. Isterse acisin dogum ve regl sancisindan fazla olamaz ya.cekeriz 2 3 gun .

Yani aynen öyle ama yinede acımasaydı iydi :)))))

Kızlar, canlar, güzel anneler nasılsınız bakalım bugün? Ben kilolarımızı merak ediyorum. Neden derseniz çok kilo aldım ve moralim bozuk bu aralar o yüzden. Her yerim şişmiş gibi hissediyorum:-( Bu sbeple herkes haftasını ve kac kilo aldığını yazsın da bir bakalım ne durumdayız. Ben telden girdigim için haftalarınızı göremiyorum yalnız aklınızda bulunsun. Hadi bakalım ben başlıyorum; 23+3 hafta 6.5 kilo:'(

Ben 24+4 haftada 6 kg almışım bakalım bundan sonra kaç olucam inşallah çok almam

Gunaydin hamis arkadaslarim minik bebisleri herkes iyi mi bakalim ben biraz gribim agzim gozum bi tarafa kayik rapor aldim evdeyim :2::KK14:ama icimde bi enerji var sanirim ise gitmeyip kizimla yatak keyfi yaptigim icin :KK1:bahar geliyo mart bitsin cabucak erik ve cilek ciksin hapur hupur yiyelim:KK56: dogum iznim gelsin hergun bebisim icin bisiyler yapiyim yuruyuslere cikiyim istiyorum ya ay birde bugun tetenoz asimin ikinci dozu var gripken yapilirmi acaba

bildiğim kadarıyla yapmıyorlar ateş yapabilir diye

Yok canım daha neler! Sen kendini niye sucluyorsun? Hamilelere insanların merhameti, ilgisi daha çok olur. Dedigin kisi sana küfür ettiğine göre insanlıktan yoksun. Ayrıca en iyi anne bebeğini düşünen annedir. Sen de bebegin için takma kafana hiç bir şeyi

Bence eveeeet:-) Cok heyecanlısındır sen şimdi. Birkaç gün beklemek en garanti yol ama

Nazar canım. Bana da sürekli aynı şeyi söylüyorlar sadece göbek çıkmış biraz, kilo bile almamışım falan filan.Ne zaman dönsem karnım catlayacak gibi oluyor. Nas felak okumalı

Kız sus deme öyle! Çekme kendine. Hayırlı zamanda gelecek bebislerimiz inşallah

Kendi adıma iyiyim canım, oğlum da iyi. Sen nasılsın bakalım?

Geçmiş olsun umarım acı, sızı yoktur.

Olsun canım bebeğin iyi ya sen ona bak. Can sıkıyor doktorlar çoğu zaman. Bebeğin ne guzel kocaman olmuş. Allah sağlık versin

Çok güldüm kız sana. Herkes sezaryen olup geliyormuş bir tek sen normal dogum yapıyormuşsun ne komik olur ama:-)

Oooo mantıklı, güzel bir uygulama. Umarım buralarda da olur.

Canım herkes yazmış zaten ama, ben de olsam senin gibi düşünürdüm. Daha önceden yaptırsaymış sen de böyle düşünmezdin degil mi? Zamana bırak hemen bir iki gün içinde olacak değil herhalde. Hergün biraz biraz soylenirsin eşin de sizin için ve kendi için en mantıklı yolu seçecektir zaten.

Çok sağol canım hafif ağrı sızı var buna da şükür artmazsa

Daha önceden konuşulmuştu seni biliyorum canım ama ne bilim söyleme şeklin hoşuma gitti ondan... :KK1:

Bende aynısını söyledim... :KK1: Aslında ne kadar anne karnında kalsa o kadar iyi doğumu gecikenler için demiyorum tabi ama küvözde anne karnının yerini tutmuyor. İnşallah da gerek kalmaz...

tabi canım sağlıkla vaktinde olsun kuzucuklar bu kadar bekledik çoğu gitti azı kaldı az daha bekleriz meleklerimizi:KK49:

geçmiş olsun canım...oh ne güzel evdesin..dinlen keyfini çıkar kızınla raporunun :):nazar:

Kızlar, canlar, güzel anneler nasılsınız bakalım bugün? Ben kilolarımızı merak ediyorum. Neden derseniz çok kilo aldım ve moralim bozuk bu aralar o yüzden. Her yerim şişmiş gibi hissediyorum:-( Bu sbeple herkes haftasını ve kac kilo aldığını yazsın da bir bakalım ne durumdayız. Ben telden girdigim için haftalarınızı göremiyorum yalnız aklınızda bulunsun. Hadi bakalım ben başlıyorum; 23+3 hafta 6.5 kilo:'(

25+4 teyim rekor bende 10 11 kg civarı almış bulunmaktayımmmm :KK31::KK31::KK31:

Ya ben 25+5 teyim 7kilo aldm sabah cok moralim bozuldu son 10günde 1,5kilo almşm nasıl dur dicez bu kilolara

dün kuzenimle konuştum oda geçen yıl aynı zamanda hamile kaldı ve 9 aylık kızı var şimdi 80 ile doğuma gitti ve 56 ile hamile kalmıştı doğumdan hemen sonra 10 kg si gitmiş şuandada diyetsiz 64 kg imiş verriz inş yaa kızlar:26:

dün kuzenimle konuştum oda geçen yıl aynı zamanda hamile kaldı ve 9 aylık kızı var şimdi 80 ile doğuma gitti ve 56 ile hamile kalmıştı doğumdan hemen sonra 10 kg si gitmiş şuandada diyetsiz 64 kg imiş verriz inş yaa kızlar:26:

İntten hamileler için örnek diyetler var onu uygulucam canm cnkü son aylar daha da cok kilo alcaz bunda bebek ve biz için risk demek

kilodaşlarım bende bugün 25+1 oldum ve bende 9-10 kg civarındayım :) ne yaptıysam olmadı alıyor bünye..ki o kadar çok dikkat ediyorum..yapıcak bişi yok :)

inan bende dikkat ediyorum önceden daha çok yiyodum ama böle almıyodum tamamen hamilelikten ya alıyorum yani elimden bişe gelmiyo çaresizim 80 ile bitirsem hamişliği sevincem artık:KK9:

X