2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Çok beğendim çok tatlış bu takım Güle güle kullansın efen inşallah

kızlar belim kopacak derecede ağrıyo dayanmıyorum yaa bide çalışıyorummm

Geçmiş olsun canım yaa... Şu anda o kadar yoğun mu ağrıyor? Doktorunu bir arayıp sorsan mı acaba? Ya da iş yerin müsait mi bilmiyorum da öğle tatilinde sandalye çeksen bi ayaklarını uzatsan hafifliyor mu bi baksan?

Heeey biz de odasinin siparisini verdik dun yuppii :)) ama ben hazir almadim netten hep arastiriyodum cok bebek bebek bi oda olmasin istiyodum kendimce bi konsept olusturdum modokoya gittim bi magaza dedi ki sadece burdaki modeller degil aklinizda bisey varsa hemen mimarimiza cizdirelim dedi ben de dedim allaaaaahh olmaz mi yaa :)) insallah bitmisi guzel olur da kafamdaki gibi olursa dergiden firlamis gibi olucak tabi bunu ogrenmek icin nisanin ortasina kadar beklicem :/ ya kizlar bi de dune kadar hicbiseyim yoktu dun eve donerken midem bulandi cikariverdim arabada bebis mi bastiriyo nedir

Hurafe de olabilir bilmiyorum ama ilk çocuk kızsa babaya benzer diyorlar. Dört gözle bekliyorum bakalım kime benzeyecek. Amaan sağlıklı olsunlar da

Sende riskli gebesi. Benim gibi ama ben pek yatamiyorum bı bebeğim var evde,alliazn icin biraz geç kaldın hamileyken yaptırmanın bı anlamı yok dogumu karşılamaz şimdi hamile kalmadan önce yaptırman gerekiyor 5 ayda korunma süresi veriyor,bir daha bebek düşündüğünde bence yaptir

pufpuffcum herşey çok güzel seçimlerin çok zevkli iyi günlerde güle güle kullanın canım

benim detaylıda yarın.. Bişey merak ediyorum cnm,ne kadar sürdü senin detaylı??

Canım ben detaylıyı yaptıralı bir kaç hafta oldu. O zaman hastaneden çıktığımda 45 dk falan sürdü gibi gelmişti. Bi yarım saat organlarına bakmıştı falan. Sonra da bana bir meyvesuyu iç yine gel dedi doktor, pozisyonunu sevmediği için. Gittim geldim yine bi 15 dk falan kalbine baktı inceledi. Amaaaa şimdi düşünüyorum da "yok yaa" diyorum "hayatta 45 dk gelmez" 15-20 dakika falan anca sürmüştük gibime geliyor.. Zaten o günden sonra da bir daha yüzünü göremedim kuzumun son şeker için gittiğimde o kadar uğraştık bana mısın demedi dönmedi yüzünü...

kızlar belim kopacak derecede ağrıyo dayanmıyorum yaa bide çalışıyorummm

canım geçmiş olsun hamilelikte bel ağrıları normal bir durum malesef önümüzdeki aylarda da bu durum artarak devam edecek bunun için çok yorulmamak gerekiyor karnımızdaki ağırlık arttıkça belimiz zorlanıyor sanırım senin işin de yorucu ondan olabilir kendine dikkat et sık sık dinlenmek için kendine vakit ayır Allah yardımcın olsun canım

İyi fikir herkes gittiği hastaneyi ve fiyatını yazsa,fikir olur herkese,bazı özel hastaneler cok pahalı ben rekor Acıbadem'de diye biliyorum
Yanılmıyorsam 15 bin lira dogumu böyle hadtanelerede özel saglık sigortası olmadan gitmek akıl ısı değil
Bu arada bende Anadolu yakasindayim Yeditepe üniversite hastanesine gidiyorum gecen sene oğlumu orda doğurdum hastane süper odalar ferah zaten mevkisinden dolayı deniz manzaralı hizmet ve ilgiden de memnun kaldım doktorumdan zaten memnunum yine oraya gidiyorum,tek bı sorunu var SSK geçmiyor biraz pahalı bı hastane özel saglık sigortam olmasa bende gidemezsin
Size nacizane tavsiyem iyi bir özel hastaneye gitmek istiyorsanız en azından bı dahaki hamılelignizde onceden özel sigorta yaptırın derim

Çok beğendim çok tatlış bu takım Güle güle kullansın efen inşallah

sağol canım teşekkürler... :103:

bende dün hallettim odayı Allah utandırmasın harika bi duygu di mi?sırayla bitiyo herşey.. ne güzel.. Ama ben sen gibi görmediğim bişeyi çizdirip yaptırmaya cesaret edemezdim

pufpuffcum herşey çok güzel seçimlerin çok zevkli iyi günlerde güle güle kullanın canım

tatlım çok sağol Allah razı olsun...

evet rekor Acıbadem'de diye biliyorum bende..ondan sonrada benim hastane heralde Hisar hastanesine gidiyorum ve özel sigortam doğumu karşılamadığı için her gidişi cepten veriyorum ve doğum 7.000 tl'cik.. Ama doktorumu öyle çok seviyorum öyle güveniyorum ki değiştirmek istemiyorum.. Bilmem nolcak

Gunaydin bacilar
Gunaydin diyorum cunku ke dim daha yeni uyandim
Dun ablami verdik ve sozledik cok sukur....
Hala yorgunlugumu atmis sayilmam....
Kahvaltimi yapip tekrar yatacagim
Pufpufum oda takimin cok hos ....
Guzel ve saglikli gunlerde kullanmak nasip olsun

Kizlar gebeliginiz sikintili dogumunuz riskli degilse bu ucuk fiyatlar vermenize gercekten gerek yok. Ben sezaryen oldum 4 yil once ve o zaman doktorum 3 bin lira istedi doguma girmek icin. Verecek durumum olmasina ragmen beni baska dr yonlendirmesini istedim. Tam 9 aylik olana kadar prof takip etti. 9 ay dolunca profun yonlendirmesiyle diger drun yanina gittik cuma gunuydu ptesiye gun verdi sezaryen icin. Pazartesi sabahi gittim dogumumu yaptim hemde 400 liraya ayni islem.

Maşallah kızın çok tatlı

Geçmiş olsun canım şu hastalık sezonunu atlatsaydık bende de surekli bir korkuyine hasta olucam diye.
aaaaay canım sanada geçmiş olsun valla... amin :2:

pufpuff takımın çok tatlı oğluşun güle güle kullansın .

Ah ne güzel ben de senin gibi çok bebek ya daçok pembe pembe olmasın istiyorum beğendiğim takımlarda detayları değiştiriyorum .

çok kötü kızlar yaa akşam inleye inleye uyudum resmen

Geçmiş olsuun ben de sürekli topuk ağrısı çekiyorum ayacıklarım vucudumu taşımıyor

Hayırlı uğurlu olsun canım Allah mesut etsin onları

Bu arada ÇİLEĞİM iyiyim sağolasınnnnn

şeker yükleme sonucunu aldım.. 50 lik yükleme sonucunda 122 çıkmış. sonuçları çıkan arkadaşlar sizce normal mi? henüz dr a gösteremedim sonucumu o yüzden bana yardımcı olabilir misiniz şeker sonuçlarını alan arkadaşlar?

Canım ben zaten riskli bı gebeyim ilk bebeğimi kaybettikten sonra ısımi sansa bırakamadım iyi doktorlar iyi paralar istediği icin o zamanlardan yaptırdım özel sigortayı birde benim hamileliğimde dogum dısında serklaj uygulanıyor rahim ağzını dikiyorlar bir gün hastane de kalıyorum mesala bu sene sigortaya 2500 ödedim ama serklajim 2900 tuttu benim icin karlı birde bunun dogumu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…