2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

evet rekor Acıbadem'de diye biliyorum bende..ondan sonrada benim hastane heralde :KK1: :KK1: Hisar hastanesine gidiyorum ve özel sigortam doğumu karşılamadığı için her gidişi cepten veriyorum :KK34: :KK1: ve doğum 7.000 tl'cik.. Ama doktorumu öyle çok seviyorum öyle güveniyorum ki değiştirmek istemiyorum.. Bilmem nolcak :KK1:
Canım valla ben senin yeinde olsam madem sigortan karşılamıyor doguma yakın hastane değiştiririm,durumun olsa bile o paraya bebeğine neler neler alırsın,Yinede sen bilirsin

Kızlar bugun 100 gr yukleme yaptırdım çok kötu oldum oldum dırıldım şükür kusmadan atlattık yaptırck arkadaşların allh yardımcısı olsun bakalım sonucumuzu bekliyoz

ayy maşallah çok güzel görünüyor benim meleğimin böyle bir fotosu yok çok merak ediorum onu detaylında güzel geçmiş allah kucağımıza almayı nasip etsin:KK49:

daha güzel pozlar sizin olsun inşallah :KK19:

41 kere maşallahh tütütütüt nazarlardan saklasın Allah onu yeriimm ben :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: benim kızım nazlıydı teyzesi senin kızın kızmış falan ama gene de bi poz vermiş bizim pozumuzda gene de koluyla kapatmıştı yüzünün yarısını :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bizimkide öyleydi hiç umudumuz yoktu ama doktor amcası baya uğraştı saolsun kızım da sinirinden gösterdi :KK1:

aayyy ayyy hiç sormayın.. karnımdaki kungfu pandam tepişlerini hissettirmese bence de zaman hiiiiç geçmiyo. bi diyorum bi an önce çıksın yeyim böyle burnunu dudaklarını bi diyorum karnımdayken keyfini ççıkarayım :KK76::KK76::KK76::KK76:

Kadrajcim masallah Allah bagislasin. Onlardan daha guzel birsey yok dunyada cennet kokulu melekler :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar: Rabbim kimseyi mahrum etmesi

inşallah kokularını da duymayı nasip eder. Şimdilik sadece tekme yiyoruz:KK49:

aaaahhhh yavrummmm maşallah yaaaaa harikaaaa bi resimmmm buuuuu :nazar: bayıldımmmmm...
tüm sonuçlarda iyi çıkmış harikaaaaa canım benim..
ne kadar sürdü detaylınız peki? yarında benim var da,o yüzden merak ettim...

pufpufum yarım saate yakın sürdü yüzüyle baya ilgilendi göstersin diye ( bunu sırf anne baba için yapıyormuş yüzde sadece yarık dudak varmı diye bakıyor onu görünce işi bitiyor ama güzel bi poz olsun anne baba yüzünü görsün diye baya uğraştı orda 10 dk filan oyalandık. Yüzündeyken 4 boyutlu renkli olana bakıyor net görünsün diye onun dışında organları kontrol ederken eskisi gibi siyah beyaz . 4 boyutlu cihaz çok ses yapıyormuş biz duymasak da bebek çok net duyuyormuş ve çok yorarmış 4 boyutlu bebeği, o yüzden 10-15 dk dan fazla renkli göstermiyorlarmış )

aaa evet canım yaa biz de detaylıda bakarken beni bir gülme almıştı ne kadar büyük burnu var diye:KK1: Koca burunlu kızım diye seviyordum hatta:KK1: Burnu yüzünden bana değil de eşime benzediğine karar verdik:KK52::KK52: Doktor da evet babaya benziyor bence de dedi hiç yok küçülecek falan demedi. Annem kızmıştı ama "melek o koca burunlu demeyin torunuma kilo aldıkta küçülür" demişti. Ne varsa eskilerde var bak doktorun demediğini annem bilmiş

Aynen dumadumadum her gelen anne baba adayı öyle tepki veriyormuş biz sormadan anlattı doktor saolsun. Burnuna takılayın küçülecek dedi. Zaten doğduklarında minicik oluyor bebeklerin burunları

daha önceden beğendim diye resimleri paylaşmıştım..
şimdi alındı ve daha net açıklayıcı paylaşıyorum :KK34:

işte köftemin odası...

öncelikle şunu belirteyim, oda takımının tamamı ekru renk olucak tek renk olarak, bu resimlerdeki renk değil :KK34:

bu normal standartlardan daha geniş olan beşiğimiz.. korkulukları yukarda ve aşağıda olarak ayrı ayrı çektim.. birde alt yatak kısmı var veya yatak koymayıp ıvır zıvır için kullanılıyor..

Eki Görüntüle 995152 Eki Görüntüle 995153

bu beşiğin uç kısmı (genç odası olacağı zaman bu kısım çıkıp ayrı bi dolap oluyor.. tek fark biz ortadan ikiye ayırmalı yaptırdık ve
beşik büyüyene çevrildiği zaman ayak ucu olsun diyede düz olmasın diyede ayak uç kısmına parça eklettik)

Eki Görüntüle 995158

bu şifonyerimiz..

Eki Görüntüle 995166

bu dolabımız.. hem açık hem kapalı hali.. (içindeki perde krem rengi olucak ve üstündeki yıldızlar mavi olucak)

Eki Görüntüle 995167 Eki Görüntüle 995168

bu seçtiğim takıma dahil verilen nevresim takımı (sadece beyaz yerleri krem olucak,gerisi aynı)

Eki Görüntüle 995179

bu duvar rafımız..

Eki Görüntüle 995180

bu oyuncak dolabımız..

Eki Görüntüle 995181

bu cibinliğimiz (krem rengi olup yıldız kısmı ve kenarları mavi olucak)

Eki Görüntüle 995184

bu isimliğimiz (ama bizimki tıpkı bu değil,daha değişik olucak)

Eki Görüntüle 995185

ve bu da dolap şifonyer üstlerinde yapışık olan sticker.. bu olucak

Eki Görüntüle 995187
Maşallah hersey zevkle seçilmiş,güle güle kullnasin bebisim,yanlız o uyku setinin kumaş cinsine dikkat ettin mı?o tarz modeller genelde polyester oluyor yani bebeğin rahat edemez bende odasını alırken öyle bı takım almsitim eve gelip inceledigmde bebgimi bunda yatamaz dedim değiştirdim,aynı çeyizlik örtüler gibi görüntü güzel ama kullanamıyorsunuz.

şeker yükleme sonucunu aldım.. 50 lik yükleme sonucunda 122 çıkmış. sonuçları çıkan arkadaşlar sizce normal mi? henüz dr a gösteremedim sonucumu o yüzden bana yardımcı olabilir misiniz şeker sonuçlarını alan arkadaşlar?:KK14::KK14:

Canım benim bildiğim kadarıyla 140 tan düşülse normal.

Sende riskli gebesi. Benim gibi ama ben pek yatamiyorum bı bebeğim var evde,alliazn icin biraz geç kaldın hamileyken yaptırmanın bı anlamı yok dogumu karşılamaz şimdi hamile kalmadan önce yaptırman gerekiyor 5 ayda korunma süresi veriyor,bir daha bebek düşündüğünde bence yaptir

Allianz bi dahakine kısmet o zaman :) tamamlayıcı sigorta (mapfre) ile görüştüm eylülgülü, sigorta yaptıracagım aksi takdirde sadece doğum 4000 tl ve riskli gebe olduğum için cat kapı gidiyorum sürekli hastaneye. o yüzden benim için avantajlı olacak. riskli gebelikler anne psikolojisini de bebeği de etkiliyo ne yazık ki. allah evdeki bebeğini de karnındakini de sağlıkla size bağışlasın. önemli bir sağlık problemi değildir inşallah. Kendini iyi hissetmen ve bu konuda teşvik etmen çok önemli. Ben de raporlu olduğum için yatabiliyorum ama iş güç yatakta da olsa devam ne yazık ki. sürekli bilgisayarda uzaktan işleri takip etmekte sıkıntı. Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin

[COLOR="#B22222"

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR="#B22222"]pufpufum yarım saate yakın sürdü yüzüyle baya ilgilendi göstersin diye ( bunu sırf anne baba için yapıyormuş yüzde sadece yarık dudak varmı diye bakıyor onu görünce işi bitiyor ama güzel bi poz olsun anne baba yüzünü görsün diye baya uğraştı orda 10 dk filan oyalandık. Yüzündeyken 4 boyutlu renkli olana bakıyor net görünsün diye onun dışında organları kontrol ederken eskisi gibi siyah beyaz . 4 boyutlu cihaz çok ses yapıyormuş biz duymasak da bebek çok net duyuyormuş ve çok yorarmış 4 boyutlu bebeği, o yüzden 10-15 dk dan fazla renkli göstermiyorlarmış ) [/COLOR]

ah canım neler neler yapmadı doktor amcası hafif pıt pıt vurdu karnımda gezdiriyo dönsün diye yok çıks illa o el yüzünde kapatıyo bi de 5 parmak açıp kocaman kapatıyo sıpa :KK52::KK52::KK52:.. aynen senin dediğin gibi baktı ama sadece yüz görüntüsü alabilmek için 4 boyutlu açtı geri kalanını hep siyah beyaz baktı.. :KK52::KK52::KK52: Pufpuff senin de çok güzel geçecektir.. insan çok garip oluyo onun pıtır pıtır harekelerini izlerken. aklında bulunsun sabah gidecekse kahvaltını sıkıca yap öyle git. hareketli oluyo sıpalar o zaman doktor amcası veya teyzesi tam görebiliyo :KK52::KK52::KK52:

şeker yükleme sonucunu aldım.. 50 lik yükleme sonucunda 122 çıkmış. sonuçları çıkan arkadaşlar sizce normal mi? henüz dr a gösteremedim sonucumu o yüzden bana yardımcı olabilir misiniz şeker sonuçlarını alan arkadaşlar?:KK14::KK14:

canım beni sonucum dün belli oldu doktorum aradı 50'lik yükleme sonucunda şekerim 110 çıkmış gözün aydın sonuçlar gayet normal dedi doktorum...140'ın altındaki değerler normal dedi...rahat ol yani gayet ii çıkmış şekerin...

canım beni sonucum dün belli oldu doktorum aradı 50'lik yükleme sonucunda şekerim 110 çıkmış gözün aydın sonuçlar gayet normal dedi doktorum...140'ın altındaki değerler normal dedi...rahat ol yani gayet ii çıkmış şekerin...

teşekkür ederim canım içim rahatladı. bende öyle biliyordum ama sizlerden de cevap alınca daha bi rahatladım. teşekkür ederim.:KK16::KK16:

Kızlar merhaba :)

Benim 15-20 gündür bulantılarım tekrar başladı. Eskisi kadar olmasa da yine çıkarmaya başladım. Her çıkardığımda stresten-sıkıntıdan yüzüm kıpkırmızı oluyor. Sanırım ben doğuma kadar böyle olacağım :KK43:

Pufpufum oda takimin cok hos ....
Guzel ve saglikli gunlerde kullanmak nasip olsun :nazar:

Hayirli olsun canim saglikli gunlerde kullanin.

canlarım çok teşekkür ediyorum sağolun...

Kizlar gebeliginiz sikintili dogumunuz riskli degilse bu ucuk fiyatlar vermenize gercekten gerek yok. Ben sezaryen oldum 4 yil once ve o zaman doktorum 3 bin lira istedi doguma girmek icin. Verecek durumum olmasina ragmen beni baska dr yonlendirmesini istedim. Tam 9 aylik olana kadar prof takip etti. 9 ay dolunca profun yonlendirmesiyle diger drun yanina gittik cuma gunuydu ptesiye gun verdi sezaryen icin. Pazartesi sabahi gittim dogumumu yaptim hemde 400 liraya ayni islem.

Canım valla ben senin yeinde olsam madem sigortan karşılamıyor doguma yakın hastane değiştiririm,durumun olsa bile o paraya bebeğine neler neler alırsın,Yinede sen bilirsin

kızlar inanın çoooook haklısınız valla,onca para..neler neler alınır doğru ama işteeeeee doktorumu çok seviyorum yaaa napiyim ama zaten 2.plan var başka bi hastane de gündemimde :KK34: bakalım

Maşallah hersey zevkle seçilmiş,güle güle kullnasin bebisim,yanlız o uyku setinin kumaş cinsine dikkat ettin mı?o tarz modeller genelde polyester oluyor yani bebeğin rahat edemez bende odasını alırken öyle bı takım almsitim eve gelip inceledigmde bebgimi bunda yatamaz dedim değiştirdim,aynı çeyizlik örtüler gibi görüntü güzel ama kullanamıyorsunuz.

canım ben incelemedim açıkçası ama annem didik didik baktı :KK1: anlar da böyle şeylerden...o yüzden aldık gitti ama zaten biz ayrıyettende bisürü nevresim pike takımı falanda aldık o yüzden sorun olmaz

pufpufum yarım saate yakın sürdü yüzüyle baya ilgilendi göstersin diye ( bunu sırf anne baba için yapıyormuş yüzde sadece yarık dudak varmı diye bakıyor onu görünce işi bitiyor ama güzel bi poz olsun anne baba yüzünü görsün diye baya uğraştı orda 10 dk filan oyalandık. Yüzündeyken 4 boyutlu renkli olana bakıyor net görünsün diye onun dışında organları kontrol ederken eskisi gibi siyah beyaz . 4 boyutlu cihaz çok ses yapıyormuş biz duymasak da bebek çok net duyuyormuş ve çok yorarmış 4 boyutlu bebeği, o yüzden 10-15 dk dan renkli göstermiyorlarmış

heheheheheh anladım canım çok sağol.. Bakalım benimki ne kadar sürcek.. Çünkü ikili testtede yarım saati falan bulan vardı ama benim 5-10 dk sürdü anca :KK1: o yüzden merak ettim

Selam Kızlar,
Çok uzun zamandır bağlanamadım siteye, eşim bu ay sürekli mesaideydi :KK43: Bugün bu saatte döndü, erken geldi diyeyim size.
Ben de evde tek kalmayayım diye annemde kalıyorum o olmadığı zamanlarda, şifremi de hatırlayamıyorum :) bu kız var olan 3-5 mineralimi, vitaminimi yedi bitirdi :) Evdeki tablet ve loptopta şifrem kayıtlı olduğu için de hatırlama gereği duymuyordum malum :)
umarım herkes iyidir, c,c,ler alınmaya başlanmış sanırım ne güzel, biz daha ona bile vakit bulamadık:KK43: herşey bir araya sıkışacak ama bakalım hayırlısı.
Özledim sizleri yahu :) bakalım yarın 100 lük şeker yüklemesi yapılacak, açıııımmmmmm :) aklımdan mamalar geçiyor ama 10-12 saatlik açlık gerekiyormuş :KK43: gözüme uyku girmez bu saatten sonra açlıktan :KK43: dedim bakayım kızlar neler yapıyor ? kısa bir göz gezdirip yatayım bari, açlığımı unutabilirsem tabii :):KK1:

Güzel sonuçlar alırsın inşallah yüklemede canım.

Günaydın herkese

2 gündür çok az hatta hiç e yakın bebişimin hareketlerini hissetmiyorum :KK43:
yarın kontrolüm var ama beklemek artık cok sıkıcı :KK43: sizinde böyle şeyler başınıza geliyormu bu dönemde ?
hani bebek çok büyüdü artık hareket edeceği yer kalmadı desem oda değil, nedir bilemedim

Bende bir ara 2 gün kadar hissetmemiştim ve korkmuştum açıkcası ama 3.gün hareketlendi oğluşum çok şükür.
Elinde değildir ama stres yapmamaya çalış canım.

Günaydınlar herkese....dün akşam doktorumuz aradı kan sonuçlarımız eline ulaşmış...çok şükür herşeyimiz normal çıkmış... açlık kan şekerimiz,glikoz yüklememiz,demirimiz,idrarımız ve tsh'ımız hepsi normal değerlerdeymiş :) en tedirgin beklediğim bu şeker sonucuydu onuda sağ salim atlattık çok şükür :) darısı bekleyen herkese olsun inşallah....

Gözün aydın canım

bugün dr gideceğim dualarınızı bekliyorum kızlar....

Hayırlı haberlerle gel inşallah canım dualarımız seninle.

Bana günler hiç geçmiyor gb yaa. Sizede öyle mi

Evet canım sanki hiç geçmiyor gibi geliyor bize ama takvimden bakıyorum da doğumlar yaklaşıyor.
Allah'ım hepimize hayırlı sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin inşallah.

şekerler 3-4 gündür bakamıyordum herkes gibi ben de geçmişi çok kontrol edemedim. Deli gibi ilerliyor sayfalar. Önemli bişi olsa gözüme çarpardı sanırım genel anlamda keyifler iyi.

Dün detaylımız vardı, kızım kocaman olmuş ilk kez yüzünü gördüm aynı babası :KK1:
Her şeyi normal çok küşür, röntgen doktorumuz çok kibardı ve her detayı anlattı bize. Göbek bağında 3 damar olmalı o var, kalp 4 odacıktan oluşmalı oluşmuş, idrar torbasında idrar var bu böbreklerin iyi olduğunu gösterir ( ben o anda idrar salgılıyor mu diye sordum doktor evet dedi. Kocamla aynı anda şok olup nasıl yani çişini yapıyor mu nereye yapıyor dedik, doktor da güldü kesesinin içine yapıyor kesesi sirkülasyonla temizlenior dedi. Ay kuzucum çişli suyunda duruyor hatta bide onu yutuyor:KK1: )

Kilosu 624 gr, kafası biraz büyükmüş, koca kafalı kızım ( babası da koca kafalı ama kabul etmiyor :KK53: )

Burnu büyük görünür ona aldırmayın daha düzenlenecek küçülecek dedi doktor ( herkes kendi bebeği için niye böyle patlıcan gibi kocaman burnu var diye soruyormuş, normalmiş bu arkadaşlar, şuan şişmiş, kendi bebeğiniz için böyle düşünürseniz diye detay vereyim dedim )

bu da kızımın yüzü maşallah deyin teyzeleri

Eki Görüntüle 995071 Eki Görüntüle 995072

Maşallah subhanallah :nazar: Kızının ağzını burnunu yesin teyzeleri çok tatlı maşallah yaaa :nazar:

Canım ya geçmiş olsun ben de benzer durumdayım. Kaptım şifayı haftasonu. Rapor aldım evdeyim şimdi. Dün çok kötüydüm gece ben uyumadım bebişim de uyumadı hiç :KK43: bugün daha iyi olurum sanıyordum ama hiç bir fark yok:KK43: burnum sanki çeşme. Gözyaşı akar gibi akıyor tablete kafamı eğemiyorum bile... En çok da şiddetli öksürük ve hapşuruklarımdan korkuyorum. Bazen karnım yırtılacak gibi oluyor. Bebeğim kasılıp kalıyor... Rabbim tüm hastalara şifa versin

Çokkk geçmiş olsun canım.

şimdi alındı ve daha net açıklayıcı paylaşıyorum :KK34:

işte köftemin odası...

öncelikle şunu belirteyim, oda takımının tamamı ekru renk olucak tek renk olarak, bu resimlerdeki renk değil :KK34:

bu normal standartlardan daha geniş olan beşiğimiz.. korkulukları yukarda ve aşağıda olarak ayrı ayrı çektim.. birde alt yatak kısmı var veya yatak koymayıp ıvır zıvır için kullanılıyor..

Eki Görüntüle 995152 Eki Görüntüle 995153

bu beşiğin uç kısmı (genç odası olacağı zaman bu kısım çıkıp ayrı bi dolap oluyor.. tek fark biz ortadan ikiye ayırmalı yaptırdık ve beşik büyüyene çevrildiği zaman ayak ucu olsun diyede düz olmasın diyede ayak uç kısmına parça eklettik)

Eki Görüntüle 995158

bu şifonyerimiz..

Eki Görüntüle 995166

bu dolabımız.. hem açık hem kapalı hali.. (içindeki perde krem rengi olucak ve üstündeki yıldızlar mavi olucak)

Eki Görüntüle 995167 Eki Görüntüle 995168

bu seçtiğim takıma dahil verilen nevresim takımı (sadece beyaz yerleri krem olucak,gerisi aynı)

Eki Görüntüle 995179

bu duvar rafımız..

Eki Görüntüle 995180

bu oyuncak dolabımız..

Eki Görüntüle 995181

Eki Görüntüle 995184

Eki Görüntüle 995185

Eki Görüntüle 995187

Çok güzelmiş tatlım çok beğendim.Hayırlı olsun.
Özellikle sticker harika bayıldım :)

kızlar belim kopacak derecede ağrıyo dayanmıyorum yaa bide çalışıyorummm :KK43::KK43:

Yatıp dinlenmen lazım ama öyle bir imkanın yok şu an Allah yardımcın olsun canım

Gunaydin bacilar :KK16:
Gunaydin diyorum cunku ke dim daha yeni uyandim :KK9:
Dun ablami verdik ve sozledik cok sukur....
Hala yorgunlugumu atmis sayilmam....
Kahvaltimi yapip tekrar yatacagim :KK56:
Pufpufum oda takimin cok hos ....
Guzel ve saglikli gunlerde kullanmak nasip olsun :nazar:

Ablana kocamannnn mutluluklar diliyorum canım.

Gözün aydın canım sonucun çok güzel.
Arkadaşlar sınırı yazmış zaten.

Kızlar bugun 100 gr yukleme yaptırdım çok kötu oldum oldum dırıldım şükür kusmadan atlattık yaptırck arkadaşların allh yardımcısı olsun bakalım sonucumuzu bekliyoz

Hayırlı güzel sonuçlar alırsın inşallah canım.

Kızlar merhaba :)

Benim 15-20 gündür bulantılarım tekrar başladı. Eskisi kadar olmasa da yine çıkarmaya başladım. Her çıkardığımda stresten-sıkıntıdan yüzüm kıpkırmızı oluyor. Sanırım ben doğuma kadar böyle olacağım :KK43:

Bulantı birkaç gündür bende de var özellikle bugün canım.

normal çıkmış tatlım 140 sınır çünkü morelini bozma:KK49:

İyi fikir herkes gittiği hastaneyi ve fiyatını yazsa,fikir olur herkese,bazı özel hastaneler cok pahalı ben rekor Acıbadem'de diye biliyorum
Yanılmıyorsam 15 bin lira dogumu böyle hadtanelerede özel saglık sigortası olmadan gitmek akıl ısı değil
Bu arada bende Anadolu yakasindayim Yeditepe üniversite hastanesine gidiyorum gecen sene oğlumu orda doğurdum hastane süper odalar ferah zaten mevkisinden dolayı deniz manzaralı hizmet ve ilgiden de memnun kaldım doktorumdan zaten memnunum yine oraya gidiyorum,tek bı sorunu var SSK geçmiyor biraz pahalı bı hastane özel saglık sigortam olmasa bende gidemezsin
Size nacizane tavsiyem iyi bir özel hastaneye gitmek istiyorsanız en azından bı dahaki hamılelignizde onceden özel sigorta yaptırın derim

Ben Eskişehir Acıbademe gidiyorum..diğer şehirlere bakarak fiyatlar daha makul..tabi Eskişehir için fiyatları biraz yüksek..ama bende özel sigorta yaptırdım..telemed yapıkredinin..normal doğum için 1.100 gibi bir rakam ödicem..sezeryan olursa 1400 gibi...

şimdi alındı ve daha net açıklayıcı paylaşıyorum :KK34:işte köftemin odası...
bu beşiğin uç kısmı (genç odası olacağı zaman bu kısım çıkıp ayrı bi dolap oluyor.. tek fark biz ortadan ikiye ayırmalı yaptırdık ve beşik büyüyene çevrildiği zaman ayak ucu olsun diyede düz olmasın diyede ayak uç kısmına parça eklettik)
bu şifonyerimiz..
bu dolabımız.. hem açık hem kapalı hali.. (içindeki perde krem rengi olucak ve üstündeki yıldızlar mavi olucak)bu seçtiğim takıma dahil verilen nevresim takımı (sadece beyaz yerleri krem olucak,gerisi aynı)
bu duvar rafımız..
bu oyuncak dolabımız..

iyi günlerde kullansın köften...sağlıcakla büyüsün yatağından odasında..:KK16:

Slmlar şekerler..
2 haftadır pek bakamadım. Umarım herkes çok çok iyidir. Hastaneden çıktık görümcemin sözüydü nişanıydı alışverişiydi derken bu aralar çok yoğun geçti.. Neyseki kendime anca gelebildim..
Bu haftada dr kontrolümüz var ve sanırım şeker yüklemesi yapılacak. Yaptıran arkadaşlar pek te kolay olmadığını söyledi.. İnşallah sağ salim onu da atlatıcaz..
:KK34:

Slmlar şekerler..
2 haftadır pek bakamadım. Umarım herkes çok çok iyidir. Hastaneden çıktık görümcemin sözüydü nişanıydı alışverişiydi derken bu aralar çok yoğun geçti.. Neyseki kendime anca gelebildim..
Bu haftada dr kontrolümüz var ve sanırım şeker yüklemesi yapılacak. Yaptıran arkadaşlar pek te kolay olmadığını söyledi.. İnşallah sağ salim onu da atlatıcaz..
:KK34:

hoşgeldinnnn...şeker yüklemesi sıkıntı değil canım ama sonuç sıkıntı :) benim 139 çıktı ki sınır 140 mış....ki tatlıda yemem çok...ama 1 haftadır kestim ekmeği pirinci.. ..şeker çikolata tatlı yemedim ama şimdi canım deli gibi istiyor..:KK31:

Son düzenleme:
hoşgeldinnnn...şeker yüklemesi sıkıntı değil canım ama sonuç sıkıntı :) benim 139 çıktı ki sınır 140 mış....ki tatlıda yemem çok...ama 1 haftadır kestim ekmeği pirinci.. ..şeker çikolata tatlı yemedim ama şimdi canım deli gibi istiyor..:KK31:

hoşbuldum canım.. Hamilelikten önce tatlı hastasıydım ama hamilelikte tiksinmiştim.. Ama son 1 aydır yiyebiliyorum.. bende çekiniyrum aslında.. Neyse ki sınırdasın canım. Biraz dikkat edesen çok sorun olacağını düşünmüyorum.. :KK39:

X