2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Masaallah kizina
Canim ne guzel paylasmissin ....
Ben hareketlerine o kadar dikkat edecegimizi bilmiyordum mesela....
Bebisleri uzmek yok tabi ki
Rabb'im saglicakla kucaklarimiza almayi nasip etsin

Amim tatlım...

Rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün en hayırlı zamanda kucağımıza almayı nasip etsin mis kokulu yavrularımızı...

Çok özlüyorum daha kucağıma almadan onu...

Herkesin gönlüne göre olsun herşey inşaallah...

Bebişlerimiz ve biz Allah'a emanet olalım güzel annişler...

Sevgiyle kalın her daim

Merhaba kızlar hasta olanlara geçmiş olsun. seker yüklemem yapıldı. doktorum bıseyler atıstırıp gelırsın demıstı ama ben ac gıttım 50 gr.lık yapıldı. üst sınır 160 mıs benımkı 164 cıktı bunun uzerıne 100gr.lık yukleme yapacağız dedı bu sefer gece 12 den sonra bısey yıyıp içmeden gel dıye tembıhledı.bu arada yükleme için erken değilmi daha 22. haftadayım dıye sordum daha sonrada gelebılırım dedım yoo sorun olmaz yapalım sımdı dedı hatta hemoglobın tam ıdrar ve tsh t3 t4 falan da ıstedı.durumumla ılgılı hala çok emın konusmadı cok ayakta kalmayın dıkkat edın dıkkat edın dıye ozellıkle tembıhledı. plesenta asagıda degıl ama asagı yerlesımlı dedı. sezeryanla alıcaz rıske atamam dedı. normalde beklenen dogum tarıhı 27 hazıran görünüyo ama hazıran basında alırız dedı. oğlusumuda gördum agzı acık yatıyodu doktorum konusmayı pek sevmıyo rahım ağzı uzunluğunu ölçecekmısınız dedım bunlara kafa yormayın lutfen dedı bırsuru sey sordum hep kafanızı bunlarla mesgul etmeyın dıkkatlı olun su 4 ayı bı atlatalım falan modunda tecrubesıne ve bılgısıne guvenmesem 1dk durmayacagım yanı kızdırdı bıraz benı. daha hıc kıloma ve tansıyonuma bakmadı bıle.cıddı problemler olmadıkca bakmazmış onlara .tansıyonu sımdıden sonra kontrol etmelıymısım bılmıyorum ya gebeliğim boyunca yasadıgım sıkıntıları hep cozdu ama hıcbırsey anlatmadan kafamı mesgul etmemelıymısım??? bu da onun tarzı ıste. aslında guvenım tam. böyle olmasını takmazdım ama bu sefer nıyeyse kızdım bıraz

Geçmiş olsun canım, doktorlarımıza güvenmek zorundayız...bazı dr lar ayrıntılarıyla anlatmayı seviyor, bazıları hiç konuşmayıp gerekli olan şeyleri söylüyor.

Birde 50 gr. Şeker yüklemesinin üst sınırı benim gittiğim hastanede 140 dı, benimde 146 çıktı 100 gr yüklemeyi yapmaya gerek yok dedi, diyetisyene gönderdi. Senin 100 gr. Yükleme kaç çıktı?

Canim oncelikle ogluna masaallah
Birseyler atistirip gitmende etkilemis olabilir canim cunku ucurum bir fark goremedim degerinde....
Doktorun ne guzel demis iste kafani binbir soruyla mesgul etme lutfen....
Ayrica o istedigi tahliller duzenli olarak her ay yaptirman gerekli olanlar istemesi normal....
Simdiden sezeryana yonelmesini hic dogru bulmadim ben ....
Biraz sezeryanci bir doktor sanirim....

ne güzel canım kızını görmüşsün hasret gidermişsin ama dediğin gibi anne yorgun ya da rahatsız olduğunda bebek de rahatsız oluyor ben bir hafta hastaydım ve bebeğimde o kadar az hareket etti ki normalde kıpır kıpır olduğu saatlerde çok sessizdi ama şimdi normale döndü hareketlendi kızım sen de kendini yorma onlar herşeyi hissediyorlar

canım sana da geçmiş olsun inşallah şeker yüklemende birşey çıkmaz doktoruna güveniyorsan problem yok canım belki dediğin gibi onun tarzı böyle ama bizlerde normal olarak doktorumuz konuşsun anlatsın istiyoruz

Arkadaslar yasin-i şerif okudum. Allah size ve butun bebek ozlemi çekenlere hayirli bebisler nasip etsin insallah. Bebek hasretinin ne demek oldugunu iyi bilenlerdenim. Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin.

yan tarafa yatıyorsun ya yatarken bacağının arasına ve ya üstte kalan bacağının altına yastık koyarak yat. bide nöbetleşe yat biraz sağ taraf biraz sol taraf sabah kalkarkende çok az sre sırtının üstüne yat. geçmiş olsun

hepiciğinize ennnn kocamanından günaydın diyor, ve uykuma kaldığım yerden devam etmek üzere dönüyorum

Cok saol canm ben de öyle yapıyorm ama yne de kurtulamadm

saol canım Allah hepimize kolaylık versin
bizim evi mütehite verdiler gecekonduydu şimdi apartman olacak kabası bitmiş inşaatın mütahite kalsa mayısa yetiştiririm dedi ama bakalım biz tekrar taşınacağımız için aynı semtte kiralık tuttuk mayıs gibi taşınmayı planlıyoruz inşallah istanbuldayım ben

canım bende sancaktepe bölge hastanesine gidiyorum doğum ücreti ile ilgili bilgin varmı bana 600 tl dediler normal doğum için aynı hastane sonuçta fiyatları aynı mı ?

evet canım konuşmayı pek sevmıyo 100gr. haftaya yaptırıcam canım yazarım buraya..

yok doktorum oyle dedı ama ben ac gitmiştim. Sezeryanı da su yuzden ıstıyo yazdımya asagı yerleşimliymiş ve tehlıkelı bı surec atlattım riskleri hala devam ediyo o yuzden dedı ama bılmıyorum artık hayırlısı:44:

Aynen.sorularıma cevap istiyorum ama sagolsun ne sorsam gulumsuyo :44:

gunaydın çok sevgili arkadaşlarım ve bebişleri:) ben bu gün de kötüyüm ama çok şükür ki gece biraz uyuyabildim her ne kadar yine sabah 7 de uyansam da şükrediyorum:))

arkadaşlar yeni doğan bebek kozmetik çantaları oluyo ya sizce kullanışlı mı ihtiyaca cevap veriyo mu?
+ iki marka arasında kaldım chicco ve uni baby chicconun ürünlerinin ustunde sadece paraben içermez diyor uni baby de sls/sles ve paraben içermez diyor SLS kimyasalına diş macunu alırken bile bu maddenin olmamasına dikkat ediyorm ama chiccoda var mı yok mu bilmiyorum ürünü birebir görmedim netten bakıyorum..evet siz ne düşünüyosunuz:26::26:

canım şeker inşallah 100gr yüklemede normal çıkar.. herşeyin de hayırlısı eğer kafanda sorular varsa bi doktora daha görün istersen ama güveniyorsan hiç kafanı bulandırma.. Allah'ın izniyle oğluş sağlıkla gelecektir

o nasıl bi doktor yav.. beni rahatlatmıyorsa sorularıma cvp vermiyor geçiştiriyorsa yemişim onun tecrübesini! şahsi fikrim,ben gitmezdim sevmiyorum böyle doktorları

günaydın kızlar

Gunaydin bal kupu anneler! Masalişko beni tekmeleye tekmeleye uyandirdi simdi ikimizde uyumuyoruz.babamizi bekliyoruz kalksin diye.

Belinda cim samouan olarak mustela nin sac ve vucut sampuanu olan 500 ml lik ürününü oneriyorlar.pisık kreminde de en cok mustela oneriliyor. Bu yuzden bir butun mu yapsam chiccodan yanina bunlari da alsam yoksa urunlere gore kimini mustela uni baby chicco karisimi mi yapsam bilemedim.ama su var ki chicco nun cantasi cok şik ve urunleri muhtesem kokuyor:97::111:

Son düzenleme:

ooohhhh bi bahaneyle yavrucuğunuda görmüş oldun ne güzeeeeel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…