2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

aynı dert bendede var bende ev taşıcam bide ne zaman olacağı belli değil belki hazıranın ilk haftası bile olabilir taşınma işi annemler sıkma canını sen elini bişeye sürmiceksin diyo ama insan rahat edemiyo

iyi akşamlar haziran anneleri!!!!! yaklaşık 2 saattir sizin yavrularınız için hissettiğiniz duyguları onlar için yaptığınız hazırlıkları okuyorum. bende sizin gibiydim haziranda kavuşucaktım oğluma ama nasip olmadı 7 yıl beklediğim yavrumla sadece 4 ay geçirebildim.. sizlerden dua istiyorum arkadaşlar tüm evlat hasreti çeken anne olmak isteyenlere. inşaallah hepiniz sağlıcakla kucağınıza alırsınız yavrularınızı ALLAHA emanet olun.....

Canım kıyamam üzme kendini bende bekledim 7 yıl boyunca ama benim olmadığı için değil eşim kendini hazır hissetmediği için beklemek zorunda kaldım inan bana o kadar acı bir durum kucagında evlat gördüğüm zaman bir canlının hemen gözlerim dolardı ağlardım

ne demektir beklemek iyi bilirim mevlam en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin sanada inşallah hayırlısı ile tez zamanda tekrar nasip etsin ve tamamına erdirsin AMİNNN

az önce bi arkadaşımın haberini aldım oda hamileymiş çok sevindim onada söyledim çok dikkat et diye

Allah yardımcın olsun ama üzüp yıpratma kendini herşeyin hayırlısını dile mevlamdan birde dua ederken çok istiyorsan olmasını rabbim hayırsızsa bana hayırlı kılıp öyle nasip eyle de canım çok geçmiş olsun

Ayyy kaderdaşım benim, :18:vallaha bizim zamanı belli olmadığı gibi, daha evde yok ortada arıyoruz, satın almayı düşünüyorduk annelere yakın semtten, ama şimdi oturduğumuz evi satmadan alamayız, zaten banka kredi faiz oranları arttı artık satmakda zor almakda şimdi kiralık bakıyoruz...kısmet artık olduğu kadar. Sen hangi şehirdesin canım, şehir içimi şehirlerarasımı taşınacan? Allah kolaylık versin sana da canım, vallaha bende annelere güveniyorum ne yalan söyleyim

Anammm ne kadar çok taşınacak varmış,:18: kaderdaş sayım artıyor... Sen gezme canım, öncelik bebeğin bence. Eşin gezsin, beğendiği evlerin fotosunu çeksin, sen karar ver. Ben zaten ev arama işinden nefret ediyorum, bazı hafta sonları eşim tek gidiyor, keyfim yerindeyse ben de gidiyorum, allahım inşallah rast getirsin hepimize,
bu ayın sonuna kadar bulup halledelim. Sen hangi şehirdeydin canım, şehirler arasımı taşınacan?

canım ya geçmiş olsun sana da çok sık oluyomus hamilelikte.ben demir hapı kullanmadım kabızda olmadım fakat bi ara çok acı yemiştim o gündür bugündür var hiç geçmedi azıcık zorlamada kabarıyo malesef.bende anusol diye bir krem kullanıyorum o rahatlatıyor.birde fybogel isimli lifli bi içecek verdi ama tadı kokusu berbat kullanmıyorum.arkadaşın biri demiş bi kere hemoroid olduysan ömrünce dikkat etmek gerekmiş bu çok kötü.hergün totomda duruyor hergün acıtmasa da duruyo orda çok sinir oluyorum valla ya.neyse allah beterinden saklasın ne diyeyim

Yok canım gezmiyorum zaten genelde internetten bakıyoruz bı ev var istediğimiz boşalcakmış bugun yarın dıyolar ama bılmıyorum bize yetişirmi izmirdeyim oturdugum semtten bakıyorum aslında eviminden memnunun ama bebek olunca annem bakıcak bu ev2+1 küçük geliyo 3+1 bakıyoruz allah yardımcımız olsun sen hangi şehirdesin

Selam Kızlar;

Bugün güzel kızımla buluştuk, çok özlemişim ben onu çoook...

Dayanamadım doktorumun gel dediği tarihten 1 hafta önce gittim muayeneye...

Karnımda aşırı sertlik oluyordu, kramplar oluyordu karnımın içinde ben de o korkuyla gittim doktoruma,

biliyorsunuz bende düşük riski olduğu için çok korkuyorum herşeyde...

Bebeğimin hareketleri de azalınca hemen gittim doktoruma...

Endişe edilecek birşey yokmuş çok şükür...

Kramplar için magnezyum verdi.

Bebeğimin hareketleri gün içinde en az 4 kez olmalıymış, 4'ün altında hareket ediyorsa dikkat etmeliymişim. Takip ediyorum her gün ben de...

Karnım da öyle çok sert olması iyi değilmiş, bunu da takip etmliymişim, sürekli tekrar eden bir durumsa sorun var demekmiş...

Bunların haricinde midemde reflü ağrıları oluyordu 3-4 gündür geceleri saat 3'e kadar uyuyamıyordum, bebeğim bundan da etkilenmiş olabilir dedi, çünkü bildiğiniz gibi anne yorgun olunca bebek de yoruluyor...

Anne yorulduğunda annenin kanına asit karışıyor bu da bebeğe kötü etki ediyor, onu yoruyor, gerginleştiriyormuş...

Çok yorulmamaya çalışan kızlar, bebeğinize yazık, ben çok korktum bugünlerde...

Uykusuz kalmak da bebeğimi yormuş meğer...

Zaten ultrasonda bebeğim sürekli esnedi, azıcık hareket etti, uykusuzdum tabi doktora sabah sabah gittiğimde,

bebeğim de en fazla ellerini hareket ettirdi anneciğine...

Şuanda bu yazıyı yazarken vuruyor içerden pıt pıt diye, uyudum iyice uykumu aldım gün içinde,

tabi o da çok mutlu oldu annişi uyuyunca

Bebeğimi üzmeyeceğim bundan sonra inşaallah, uyumaya çalışacağım ne kadar zor olsa da

Bir de midede yanma vs. reflü sıkıntısı varsa; AYRAN ve SODA karışımını önerdi doktorum,

SÜT geçirmez daha da zorlar dedi ki bende aynı tesiri yaptı çok zorladı, hiç geçmedi daha da arttı ağrım... :2:

Ben Ankaradayım, ama ailelere uzağız, çocuğa ben bakacam ama onlarda hergün kolayca gelip gidebilsinler istiyorum. Ömürleri yollarda geçmesin. Allah yardımcımız olsun vallaha.

Gecmis olsun canim ya hamilelikte nasil cekeceksin :26:
Bende normalde vardi cok sukur hamileligimden bu yana bir sorun yasamadim....
Gul kurusu kayisi turu oluyor ya ondan tuketmeye bak sen....
[/QUOTE]
canım tavisyen ve dileğin için çok teşekkürler...inşaallah tamamen geçer

mevlüt yapanlar yahudidir demedim.mesajımı iyi anlamadınız galiba

Kızlar bende de bel fıtığı başlıyor galiba cok kötü belim ağrıyor ayakta dik duramyrm doğal yöntemler var mı bildiginiz ağrı kesici krem kullanamamak da cok kötü geceleri uyuyamaz oldm kalça ve bel ağrımdan

Canim Rabb'im en kisa zamanda saglikli bir evlat nasip etsin ♥
Tum bebek bekleyenlerle birlikte ins.

Masaallah kizina
Canim ne guzel paylasmissin ....
Ben hareketlerine o kadar dikkat edecegimizi bilmiyordum mesela....
Bebisleri uzmek yok tabi ki
Rabb'im saglicakla kucaklarimiza almayi nasip etsin

canım tavisyen ve dileğin için çok teşekkürler...inşaallah tamamen geçer

Bak aklima hatta ne geldi canim....
Normalde ben de cekiyordum ya hamileligimde duzenli kayisi tuketmeye basladim....
Belki de o iyi geldi diye artik cekmiyor olabilirim ....
Darisi basina

Cok guzel detaylar psylasmidsin canim tesekkurler tek tek yazdigin icin.

Canim beniiiimm sanki acin icime işledi. En kisa zamanda Hayirlisiyla insallah yavrunu kucagina alirsin.

Bende nasil cekiyorum bir bilsen ben zaten bel fitigi magduruyum ustune bide kemik erimesi ustune bide hamilelik rabbim beterinden korusun

Cok guzel detaylar psylasmidsin canim tesekkurler tek tek yazdigin icin.

Rica ederim tatlım,

Kafamıza hep takılır ya bir sürü soru...

Ben de kafamıza takılanları her gittiğimde tek tek soruyorum doktoruma...

Allah razı olsun doktorum bir tanedir hiç kırmaz beni her endişemi anlayışla karşılıyor ve tek tek cevaplıyor, ek bilgiler veriyor.

Eğer Pendik taraflarında oturanlar varsa kesinlikle tavsiye ediyorum Pendik Bölge Hastanesi'nde kendileri, Mustafa Özbek, güleryüzlü, anlayışlı ve çok iyi moral veren bir doktordur.

İyiki böyle bir doktorum var

Yoksa çok endişeli bir yapım var benim, sorularıma dayanamazdı herhalde diğer doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…