2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Her zamanki gibi.

Hediyelerim geliyor, ona çok seviniyorum.

Bir kısmı yarın, bir kısmı cuma elimde olacak.

Ondan sonra sıra paket yapabilmeye.

oh ne güzel canım yaa bana biraz tiyo versene neler aldın eksiğim var mı aldıklarım az mı gelir bi fikir yürüteyim

oh ne güzel canım yaa bana biraz tiyo versene neler aldın eksiğim var mı aldıklarım az mı gelir bi fikir yürüteyim

Cıks söylemem.

Ama hediye alacağım arkadaşımın (bu sen bile olabilirsin) kendini tanıtma topiğindeki bahsettiği şeylerden birisini alamadım.

Basit bir şey almak istemedim. Kalitelisine kredi kartım yetmedi

Ama belki başka bir sürpriz yaparım.

Hediye alacağım arkadaşımın (kurban mı diyorsunuz,katil mi anlamadım) telefon numarasını telefonuma kaydettim ve hemen whatsapp fotoğrafına baktım. Çok tatlı bir kız.

Kızlar hediye almanın yanı sıra paketlemek ne kadar uğraştırıcı.. Canım çıktı valla paketledim ama süslemeler yapacağım.. Kırmızı donla çikolatası kaldı kurbanımın

niye üzgün surat yaptın kı canım ne demişler:yarım elma gönül almaca bizimki

Hediye alacağım arkadaşımın (kurban mı diyorsunuz,katil mi anlamadım) telefon numarasını telefonuma kaydettim ve hemen whatsapp fotoğrafına baktım. Çok tatlı bir kız.

hııım seni katil profıllerimden çıkarıyorum
cunku benim whatsapp ım yok ki :76::76::76:

niye üzgün surat yaptın kı canım ne demişler:yarım elma gönül almaca bizimki

hııım seni katil profıllerimden çıkarıyorum
cunku benim whatsapp ım yok ki :76::76::76:

Hadi bakalım. Kaptın tüyoyu :)

Kızlar ben yatıyorum :)

Hepinize iyi geceler.

Kızlar hediye almanın yanı sıra paketlemek ne kadar uğraştırıcı.. Canım çıktı valla paketledim ama süslemeler yapacağım.. Kırmızı donla çikolatası kaldı kurbanımın

bitirmişsin canım maşallah
ben daha hiç bişey almadım sayılır ne kadar tembelim ya

bak senin hediye alacağın kişi kurbanın
sana alacak kişi senin katilin ok.
benimde yok whatsappım bu arada demekki bende değilim

bak senin hediye alacağın kişi kurbanın
sana alacak kişi senin katilin ok.
benimde yok whatsappım bu arada demekki bende değilim

Hımm demek katil kurban olayı öyle.

seninde günün gecen karışık canım ya
günaydın iyi geceler

Evet ya çok karışık. Sabahın 5'inde mesela koştur koştur acile gittim.

2,5 yaşında bir kız çocuğu ölmüş

Günaydınnnn kızlar . .

Kedifatos senin işin ne kadar zor ya. Ben hayatta dayanamam ölümlere heleki bebek olursa. Yüce Rabbim ailesine sabırversin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…