2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Selam kızlar nabersiniz

Şu yogunluğun olduğu zamanı bi yakalayamadım muhabbeti kaçırıyorum hep

Neyse yrn şansımı gene denicem o saatlerde

Bende bgn 1 parça daha hediye aldım minik minik 3 parça bişey aldım henüz ama daha bitmiş değil daha çoook şeyler almak istiyorum hatta baktıkça bakasım aldıkça alasım geliyor ne zevkli şey bide bişey alırken bayada yorum yapıyorum onu begenmeyebilir bunu begenir mi acaba fln diye sanarsınız 40yıllık kankam inşallah begenceği şeylerdir aldıklarım ve alacaklarımm

Buarada muhabbet geçmiş sabah bende kapalı değilim açığım bide kumralım

Kızlar iyi akşamlar bugünde akşam oldu saat 5,20 ama gece gıbı hava yazın gözunu seveyım ya hayat saat 5te bıtıyor kışın ama yazın gun bıtmıyor hıc ne gusel

ben bu yıl oyalandım ya nedense daha çok bişey alamadım ama alcam ve çoook güzel paketler yapcam bakın görürsünüz

Esracım alırsın canım ya bende geçen hafta inanılmaz yogundum bilirim valla hep bi iş çıktı dışarı çıkamadım adam akıllı henüz

Buarada bence hepimiz hemen hemen aynı zamanlarda kargoya verelim yani mesela ayın 15 ile 18i arası bigün mesela herkes verse çok güzel olmaz mı hemen herkesin eline aynı zamanda ulaşsa güzel olur bence

canım zaten öyle olcak sanırım bugünde konuştuk bu konuyu
ayın 20 sinde elimizde olcak şekilde yollayacaz işte

Evet, bütün siparişlerim cuma günü elimde olacak.

Çok heyecanlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…