2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Hastane bahçesindeki lojmanda oturuyorum ben. Gece nöbetci değildim ben, evimde uyuyordum. Sonra gece bir bağırma sesine uyandım. Belli ki hastaneden geliyor, bir kadın bağırıyor, saate baktım 3.30 falan. Sonra uyku sersemi olayı anlamadım,uyudum hemen.

1-2 saat sonra nöbetçi olan doktor arkadaşımın araması ile uyandım. Ölüm bildirim formu var sağlık bakanlığının, benim şifrem vardı orada, yardım istemek için aradı. Yanına gittim.

Çocuk tonsilit olmuş, boğaz enfeksiyonu yani. Anladığım kadarıyla gece kusmuş, kusmuğu ciğerlerine kaçıp ölmüş. Doktor hatası da yok yani burada.

Hastaneye 1.5 saatlik taa İran sınırında bir köyde oturuyorlarmış, hemen atlayıp getirmişler ama geldiğinde zaten ölüm katılığı falan olmuş. 45-50 dk uğraşılmış, kalp masajları falan ama zaten çok fazla zaman geçtiği için geri dönmesi imkansız. Ölüm katılığı morlukları gelişmiş zaten hemen.

Aileye çok üzüldüm.

Hastane bahçesindeki lojmanda oturuyorum ben. Gece nöbetci değildim ben, evimde uyuyordum. Sonra gece bir bağırma sesine uyandım. Belli ki hastaneden geliyor, bir kadın bağırıyor, saate baktım 3.30 falan. Sonra uyku sersemi olayı anlamadım,uyudum hemen.

1-2 saat sonra nöbetçi olan doktor arkadaşımın araması ile uyandım. Ölüm bildirim formu var sağlık bakanlığının, benim şifrem vardı orada, yardım istemek için aradı. Yanına gittim.

Çocuk tonsilit olmuş, boğaz enfeksiyonu yani. Anladığım kadarıyla gece kusmuş, kusmuğu ciğerlerine kaçıp ölmüş. Doktor hatası da yok yani burada.

Hastaneye 1.5 saatlik taa İran sınırında bir köyde oturuyorlarmış, hemen atlayıp getirmişler ama geldiğinde zaten ölüm katılığı falan olmuş. 45-50 dk uğraşılmış, kalp masajları falan ama zaten çok fazla zaman geçtiği için geri dönmesi imkansız. Ölüm katılığı morlukları gelişmiş zaten hemen.

Aileye çok üzüldüm.

rabbim kimseyi bu duruma sokmasın canım çok üzüldüm içim bi tuhaf oldu

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Yazık ya annesi babası ne haldedir şimdi. Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın:KK50:

Amin canım.

Ben alıştım ölümlere, biraz soğukkanlı olmak gerekiyor benim işim gereği.

Elbette çok üzülüyorum ama özellikle de gençlere ama işte Allahın takdiri yani bu da. Allah hepimize güzel ölümler nasip etsin diyelim, illaki ölcez :KK43:

Bende alışveriş yapmak istiyorum ama havalar soğuk maalesef. Kıyafet almayacağım ben bir bluz aldım sadece o da içime sinmedi.

evet çok soğuk ama zamanda az kalıyor canım almam lazım artık
kıyafet bende çok almayacağım canım ya
bilemiyor insan giyermi giymezmi
ama yinede 1 parçada olsa güzel bi kyafet almak istiyorum

Amin canım.

Ben alıştım ölümlere, biraz soğukkanlı olmak gerekiyor benim işim gereği.

Elbette çok üzülüyorum ama özellikle de gençlere ama işte Allahın takdiri yani bu da. Allah hepimize güzel ölümler nasip etsin diyelim, illaki ölcez :KK43:

çok haklısın illaki ölcez
biz son 3 senede çok yaşadık
geçen yıl 20 yeşında kuzenim öldü trafik kazasında
tıp fakültesi öğrencisiydi
ondan önceki yıl eşimin 32 yaşında kuzeni öldü bilinmeyen hastalıktan 1 çocuğu kaldı
ondan öncede yine eşimin diğer kuzeni şehit düştü
çok zor genç ölümü Allahım kimseye yaşatmasın

bence bu whatsap olayını filan fazla karıştırmayın
yoksa çıkacak kim kimdir nedir ortaya

Şimdi koysana akşam ben burda olamıyorum göremem seni:KK50:

canım tüm resimler harici bellekte oda eşimle işe gitmiş
o yüzden şimdi yükleyemem
ama yarın senin için ayrıyetten yüklerim bakarsın
bu arada arkadaş olalımki resmiimi görebilesin

X