2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

bu arada bana müsade sevgili kvalideciğim beni özlemiştir bekler
akşama gelmeye çalışırım öpüldünüz

merhaba kızlar dün başıma gelenlere bakın
whatsapp tan dün biri bana yazdı slm biiirrrr(gerçek ismimi yazdı) neysem bende slm yazdım no kayıtlı değil kimdiniz dedim bende sanıyorum ki kk dan katilim yazıo ismimide yazınca yoksa kk danmısın dedim güldüm çünkü buraya yazmıştım katilim bana ulaşmadı diye üstünede whatsapptan yazılınca o geldi aklıma demezmi ben mehmet ?? dedim mehmet kim rahatsız etme beni dedim yok halen yazıyor kk nedemek mehmet ismim nerelisin rahatsızmı oldun ey allahım dedim çattık msn face tel sapığını duymuştum ama whatsapp ilk defa duydum ve görüyorum sonra dedim bana bak eşime söyleyeyim sana nereli olduğumuzu söylesin dedim sonra çıt yok ne insanlar var ya ... bak sevgili katilciğim bana ulaşmazsan böyle herkesi sen sanırım:KK43:

Yarınmı kavuşuyorummm :KK53: yupiii :KK76: hangi kargo ile gönderiosun :KK15: kargocular tanıdık söyliyimde sabahın ilk ışıklarında getirsinler :KK16::KK30:

Hangi kargo şirkete ilk gelise ona vermeyi düşünüyorum:KK30:

Sevgili kurbanım,

Senide günlerdir haberdsar edemedim umarım girip görmüşsündür sebebini:KK53: En kısa zamanda hediyeleirn eline kavuşacak:KK53:

whatsapp tan dün biri bana yazdı slm biiirrrr(gerçek ismimi yazdı) neysem bende slm yazdım no kayıtlı değil kimdiniz dedim bende sanıyorum ki kk dan katilim yazıo ismimide yazınca yoksa kk danmısın dedim güldüm çünkü buraya yazmıştım katilim bana ulaşmadı diye üstünede whatsapptan yazılınca o geldi aklıma demezmi ben mehmet ?? dedim mehmet kim rahatsız etme beni dedim yok halen yazıyor kk nedemek mehmet ismim nerelisin rahatsızmı oldun ey allahım dedim çattık msn face tel sapığını duymuştum ama whatsapp ilk defa duydum ve görüyorum sonra dedim bana bak eşime söyleyeyim sana nereli olduğumuzu söylesin dedim sonra çıt yok ne insanlar var ya ... bak sevgili katilciğim bana ulaşmazsan böyle herkesi sen sanırım:KK43:

Sende her yazana kk dan mısın deme:KK9: Engelle canm numarasını hemen

Haklısın :KK43: hediyeler gelene kadar herkesi katilimiz sanıcaz sanırım :KK19:

X