2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Fulya iyi günlerde kullan hediyelerini . .kedifatos kesene bereket :KK51:

Söyleyin bakalım ben kimin katiliyim kimse benden şüphelenmiyor sanırım :KK14:

günaydınnnnnnnnnnnn
bende kargonun msjına uyandım bu sabah
benim kurbanıma hediyeler ulaşmış kendisine teslim etmişler
umarım beğenir

Kızlar günaydın,

Hediyelerimin resmini çektim ama ipadden çekmiştim oğlum sabah ipad i bana vermedi hasta olduğu için kıramadım :KK50: Katilim fulya:KK16: Bizim hediyelerimiz çok çok güzel, paketlerimizde harika:KK16: Oğlumu da düşünmüş ona da bir sürü hediye koymuş sağolsun:KK16:Ege iyileştiğinde kullanmaya başlayacak teyzesi:KK55::KK55:Hastalığımız hala devam etmekte. Çocuğu olan anneler dikkatli olun:KK20: Hastanede 100 çocuktan 90 ı aynı şikayetle gelmişti. Oğlumun sindirim ve boğaz yollarında enffeksşyon varmış, iyileşmes yaklaşık olarak 10 gün sürermiş. Bugün 5. gün bitti. İnşallah 5 gün sonar çok iyi olacağız. :KK16: Bizden dualarınızı eksik etmeyin lütfen.

Bu arada ben katilimi kedifatos sanmıştım hatta whats appta fulya cığıma söylemiştim:KK16: Ama onun katili kedifatos muş:KK53: Neyse bize geçmiş olsun:KK30: Ara ara girmeye çalışacağım. 1 haftadır gelmediğimden işler çok birikmiş. Öpüyorum hepinizi:KK16: Sevgili kurbanım bugün hediyelerini gönderiyorum bende inşallah

canım iyi olacak kuzu inşallah
heddiyelerini güle güle kullan
vaktin olunca yükle resimleride görelim merak ederiz

günaydınnnnnnnnnnnn
bende kargonun msjına uyandım bu sabah
benim kurbanıma hediyeler ulaşmış kendisine teslim etmişler
umarım beğenir

Ben ilk sırada senden şüpheleniodum esra :KK1: Senide eledik o zaman :KK51: Bana ulaşan bişey olmadı çünkü :KK33:

Son düzenleme:
esra sende değilsin benım katıl...
kım kım kım :KK43:((
of ya cildiracağim :KK43:

X