2014 Aralık Anneleri

canım meraba, benim ilk hamileliğimin başında böyle oldu yerleşme kanaması, lekesi derler belki senin de öyle birşey olabilir ama aklında kalmasın istersen bi doktora git
benimde kasıklarımda ağrı batma olup geçiyor bel ağrım geceleri tavan yapıyor... yani ilk gebeliğimde yaşadıklarımın hepsinide yaşıyorum benim normalim bu bel ağrısı çekerek 40 haftamı dolduruyorum :)[

adet gününden önce mi başladı kasık bel ağrısı

evet adetimden 5-6 gün önce başladı ağrılarım

hayırlı olsun canım, bende 2013 nisan annesiyim böyle olmasını çok istedim iki kardeş birarada büyürler Allahın izniyle ama yıpranan yorulan biz anneler olucaz hakkımızda hayırlısı olsun

Canim ya seninki yine buyunus benimki daha dort bucuk aylik:KK14::KK5:

Canim ya seninki yine buyunus benimki daha dort bucuk aylik:KK14::KK5:

canım annen ya da kv yakın mı? onlardan destek alabileceksen bence çok güzel araları 13 ay olacak, beraber büyüyecekler. bende daha az olsun araları isterdim.

tünaydın kızlar gününüz güzel geçmesi dileği ile :))
ayy tüp bebek ya senin ikiz gelme şansı zaten çok yüksek hadi hayırlısı :))

evet 2 embriyo transfer edildi bakalım bende bekliyorum heyecanla 8 nisanda 2 kese gördük mü tamamdır... eşim ve annemde ikizden öyle bir korkuyorlar ki... 2 embriyo transferini eşim tam anlayamadan ben anlattım imzalattım kağıdı hayırlısı bakalım...

Selamlar arkadaşlar,
Forumda yeniyim hatta bu ilk mesajım:KK1:
Ben de altı aylık evliyim ve evlenmeye başlamadan önce doğum kontrol hapına başlamıştım.31 Ocakta daha fazla kimyasal kullanmak istemyorum diye bıraktım.Bu arada bende PKO var,hem adetlerim düzensizdi.Hapı bıraktıktan sonra 2 Şubatta en son hata oldum.Mart ayında hasta olmadım doktora gttım.12 Martta diğer hormom testlerimle beraber gebelik testi de yapıldı,negatif sonuç.Zaten bebek istiyodum ama kafam çok karşıktı henüz yeni evliyim hemen olmasa mı acaba,bi yandan da ya olmazsa korkusu yasayarak arada korunmasz ilişki olmuştu:KK17:Doktor hasta olmam için tarlusal verdi,ilaç bitti hala tık yok,doktoru aradım bi hafta daha bekleyelim sonra gel dedi.Bir kaç gündaha bekedim sonra hayatımda ilk defa gebelik testi aldım 28 Martta akşam evde yaptım,ikinci çizgi hemen cıktı,ne olduğu bile anlamadım.Sonra deli gibi bu forumu okumaya başladım, okadar ihtimal vermedim ki..eşimede söylemedim,ertesi sabah kallakr kalmaz eczaneye iki test daha aldım daha güvenilir marka falan..ikiside poziitif çıktı:26: ben hala şaşkın kimyasaldır heralde dedim..30 Mart eşim işe gtti,bnde hemen hastaneye kan testim 886 çıktı işte o an artık anladım ve sevinçten ağladım..Resmen bnm mucizem gelmişti,daha ayın 12 sinde bişiy yoktu aklomızda da yoktu,herkesin ne kadar cok uğrastığını biliyodum..Tekrar 1 Nisanda test yaptı değer iki katına cıktı şükürler olsun..Bu sreçte kimseye birseş söylemedim nedense yüzde yüz emin olmak istedimm..Bir yandan da eşime söylemekten çekiniyodum ya sevinmezse,söylediğim anda yüzünde ufacık bir gölge bile gölge görsem yıkılırım diye düşünüyodum..İlk öğrenmek de onun hakkıydı,en sonunda dün akşam eşime söyledim,o kadar sevindiki bütün kuruntularım boşunaymış,öyle rahatladım berabe rağladık sarıldık,şükür namazı kıldık:nazar: Ş,mdi 12 Nisana randevu aldım eşimle beraber ultrasonda görmek istiyorum bebeğimi inşallah.Çok uzattım farkındayıma ma bunu sizinle paylaşmak istedimm,Rabbim isteyen herkese bu mucizeyi nasip etsin..hepimizede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..ben de eşimde aralık doğumluyuz inşallah fındıkta aralıkta gelir:)

Son olarak kızlar benim SAT 2 Şubat ama 12 Martta hamile değildim,yanı martta hasta olmadan hamile kaldım o yüzden nasıl hesap yapacağım konusunda aklım cok karıştı?:KK3:

Kizlar bana isim (nick), yas, sehir, kacinci dogumunuz, sat tarihi ve beklenen dogum tarihlerinizi soylerseniz liste yaparim.

Son düzenleme:
Selamlar arkadaşlar,
Forumda yeniyim hatta bu ilk mesajım:KK1:
Ben de altı aylık evliyim ve evlenmeye başlamadan önce doğum kontrol hapına başlamıştım.31 Ocakta daha fazla kimyasal kullanmak istemyorum diye bıraktım.Bu arada bende PKO var,hem adetlerim düzensizdi.Hapı bıraktıktan sonra 2 Şubatta en son hata oldum.Mart ayında hasta olmadım doktora gttım.12 Martta diğer hormom testlerimle beraber gebelik testi de yapıldı,negatif sonuç.Zaten bebek istiyodum ama kafam çok karşıktı henüz yeni evliyim hemen olmasa mı acaba,bi yandan da ya olmazsa korkusu yasayarak arada korunmasz ilişki olmuştu:KK17:Doktor hasta olmam için tarlusal verdi,ilaç bitti hala tık yok,doktoru aradım bi hafta daha bekleyelim sonra gel dedi.Bir kaç gündaha bekedim sonra hayatımda ilk defa gebelik testi aldım 28 Martta akşam evde yaptım,ikinci çizgi hemen cıktı,ne olduğu bile anlamadım.Sonra deli gibi bu forumu okumaya başladım, okadar ihtimal vermedim ki..eşimede söylemedim,ertesi sabah kallakr kalmaz eczaneye iki test daha aldım daha güvenilir marka falan..ikiside poziitif çıktı:26: ben hala şaşkın kimyasaldır heralde dedim..30 Mart eşim işe gtti,bnde hemen hastaneye kan testim 886 çıktı işte o an artık anladım ve sevinçten ağladım..Resmen bnm mucizem gelmişti,daha ayın 12 sinde bişiy yoktu aklomızda da yoktu,herkesin ne kadar cok uğrastığını biliyodum..Tekrar 1 Nisanda test yaptı değer iki katına cıktı şükürler olsun..Bu sreçte kimseye birseş söylemedim nedense yüzde yüz emin olmak istedimm..Bir yandan da eşime söylemekten çekiniyodum ya sevinmezse,söylediğim anda yüzünde ufacık bir gölge bile gölge görsem yıkılırım diye düşünüyodum..İlk öğrenmek de onun hakkıydı,en sonunda dün akşam eşime söyledim,o kadar sevindiki bütün kuruntularım boşunaymış,öyle rahatladım berabe rağladık sarıldık,şükür namazı kıldık:nazar: Ş,mdi 12 Nisana randevu aldım eşimle beraber ultrasonda görmek istiyorum bebeğimi inşallah.Çok uzattım farkındayıma ma bunu sizinle paylaşmak istedimm,Rabbim isteyen herkese bu mucizeyi nasip etsin..hepimizede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..ben de eşimde aralık doğumluyuz inşallah fındıkta aralıkta gelir:)

Son olarak kızlar benim SAT 2 Şubat ama 12 Martta hamile değildim,yanı martta hasta olmadan hamile kaldım o yüzden nasıl hesap yapacağım konusunda aklım cok karıştı?:KK3:

hayırlı olsun bebeğin canım. sat 2 şubata göre hesap yaparsak kasımda doğar sanırım bebeğin:)

Kizlar bana isim (nick), yas, sehir, kacinci dogumunuz, sat tarihi ve beklenen dogum tarihlerinizi soylerseniz liste yaparim.

selam canım
esr06,yaş 36,ankara,2.bebek,28 şubat ve 5 aralık:)

Ama işte 1 Mart ve 12 Martta kan testlerinde negatif cıktığindan ben emin olamıyorum..saki hamişlik çok yeni gibi geliyor,en sağlıklısı sanırım doktor kontrolünden sonra olacak :)

hayırlı olsun bebeğin canım. sat 2 şubata göre hesap yaparsak kasımda doğar sanırım bebeğin:)

selam canım
esr06,yaş 36,ankara,2.bebek,28 şubat ve 5 aralık:)

Tamam not aldim cnm herkes bu sekilde bilgilerini verirse yapicam aralik annelerinin listesini, bu arada bende ankaradayim hangi dr a gidiyosun.?

Karından. Hatta sıkışık olmadığım için biraz zor gördü...Cihaz gelişmişti sanırım.
Alttan bakmak isteseydi de baktırmazdım. Bi arkadaşım bu yüzden düşük yaptı.

:) ins benimm gitcegim drum cihazida gelismistir..bende alttan baktirmaktan korktugum icin daha dr gitmedim kücüktür gözükmez die benimde sat 2 mart
6-7 nisanda dr a gitmeyi düsünüyorum 4+4 oldum bugün itibariylen:KK49: canim kalp atisini duymak icin tarih aldinmi?

Henuz burda bir kadin dogumcuya gitmedim arayis icindeyim, bilgi evime cok yakin aslinda memnunmusun drdan?

memnunum . aslında memnuniyet ne beklediğine bağlı. yani sorunlu bir gebelik değilse doktor çok da önemli değil. şimdilik evime işime yakın olduğu için devam edicem.

memnunum . aslında memnuniyet ne beklediğine bağlı. yani sorunlu bir gebelik değilse doktor çok da önemli değil. şimdilik evime işime yakın olduğu için devam edicem.

İlgilenmesi gerek 2 dak da bakip gönderen, sorularimiza cevap vermeyen drlarda gorduk, cag hastanesinde süleyman bey varmis ona gitmeyi dusunuyorum. Bilginin cok kalabalik oldugunu, cok sira beklediklerini forumlarda yazmislar ama orayada gidip deneyebilirim.

X