2014 Aralık Anneleri

İyi geceler bayanlar
Yeni gelen arkadaslar var sanirim hos gelmisler hamilelikleri hayirli olsun allah hepimize saglkla kucagimiza aldigimiz gunleri nasip etsin
Kan testi heryerde degisik ben ilk medikal parkta yaptirdim benim sigortam ozeli ful karsiliyo ama doktor istek yaparsa ucretli 90 civari dediler
İkinci testi ozel bi poliklinikte 18 tl ye yaptirdim

Zahter(burcu) yas 27 ilk hamilelik sat2 mart tahmini dogum 6aralik

Tabi bu degerler sonradan degisecektir doktorun hesabiyla benim hesabim fark ediyo ben tam hamile kaldigim gunu biliyorum cunku
Bakalim cumartesi doktora gitme plNim var umarim keseyi gorebiliriz

ii geceler zahter cim bende aynen hamile kaldığım zamanı biliyorum tesadüf 18 martta kontrol de yumurtanın çatlamış olduğunu söylemişti dr um 16 sında çatladığını düşünüyorum bende yarın alıcam kan sonucumu bakalım değer kaç çıkıcak çok merak ediyorum...

Hadi hayirlisi canim
Benim esim askerde yanina gormeye gittim iki gece kaldim :) 15 mart benimde

ay kıyamam ya çok zor olur öle inş. az kalmıştır ya allah kovuştursun bitanem ya :)

Son düzenleme:
Gördüğüme göre 17 gün kalmış zahrer. Eşine ne güzel bir haber vermişsin askerde. Allah sağ salim kucağınıza da almayı nasip etsin.
Ben pazartesi dr a gitmeyi düşünüyorum. Kese gözükürmüş o zaman. Sonraki hafta da inş kalp atışlarını duyarız :)

kuzucuklar benım sat 18 mart aslında bebıs olup olmadıgını cok merak edyrum hatta 2 tanede gebelık testı aldım evde duruyo , bnde normalde 23 gune bı adet gorurum ama gecen ay dngem degstı ve bu ay 18 nısana kadar eger olmazsa test yaptrmayı dsnyrum :) ıns sonuc pz:KK16:tf cıkar

hayırlı sabahlar , dün kan tahlili sonucum çıktı 1462 olmuş değerlerim, arttiğina sevindim bugün kendi doktoruma gidicem inşallah keseyi görürüz:)

2014 Aralık Anneleri Listemiz:nazar:

NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya224 Şubat1 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Savha30İzmir21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27?12 Mart7 Aralık
Hayrolsun32?15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)?Mersin16 Mart11 Aralık

Son düzenleme:
Kizlar bana isim (nick), yas, sehir, kacinci dogumunuz, sat tarihi ve beklenen dogum tarihlerinizi soylerseniz liste yaparim.

canım meraba,
ycl2012, 25 yaş, antalya, 2. doğum, sat 24 şubat, 01 Aralık beklenen doğum tarihi

? olanlar eksik bilgileriniz, eksik bilgilerinizi gönderirseniz güncellerim kızlar tabloyu

Son düzenleme:

Trilaylom?Ankara21 Mart6 Aralık

Cnm yaşım 32 güncelleyebilirsin

aaa antalyadayız ikimizde... hangi doktora gidiyorsun güzelim? senin 2. olduğu için tecrübelisin...

:)meraba canım, andeva topçularda sanem çimen var ilk o doktora gittim Allah şükür sorunsuz bi gebelikti onunla devam ettim bugün yine ona gidicem inşallah, normal doğum istiyordum kızım aşağı doğru inmeyince epidural sezaryen oldum çok memnunda kaldım bakalım bu gebeliğimdede inşallah sorun yaşamam.
sen nereye gitmeyi düşünüyorsun canım

:)meraba canım, andeva topçularda sanem çimen var ilk o doktora gittim Allah şükür sorunsuz bi gebelikti onunla devam ettim bugün yine ona gidicem inşallah, normal doğum istiyordum kızım aşağı doğru inmeyince epidural sezaryen oldum çok memnunda kaldım bakalım bu gebeliğimdede inşallah sorun yaşamam.

ben aslen gaziantepliyim. burda hiç bir yer bilmiyorum... ama andevanın vaktiyle tüm yemekhanelerine ben bakıyordum. 2 sene oldu sanırım hiç o doktora gitmedim ama birkaçına gitmişliğim var ama pek memnun kalmadıydım. topçular zaten doğum hastanesi olarak bilinir. ama emin olamıyorum. ben tüp bebek yaptırdığım için vitale ye gittim. haftaya salı doktoruma gideceğim oda maşallah hiç reklam sevmiyor kaç kere sordum sonra kimle devam edeyim diye için nerde rahat edecekse diyor :KK43:

evimde kızılarıkta burda her zaman şelale tıp merkezine gidiyorum hep boş doktorlar yaşlı ve ilgili dişçiye bile oraya gittim ama doğumda nasıl bilmiyorum. :44:

peki bu defa normal denemek istemez misiniz? :nazar: