2014 Aralık Anneleri

Ananas duymadim ama kizlar bitki cayi cok iyi arastirin hazir zaten icmeyin ben ihlamur aldim aktardan fincana birkqc yaprak atiyorum o icinde demleniyo iciyorum
acayip uykum var benim aksam is yerinde cok kotu oluyorum eve zor geliyorum ben gebzedeyim sanirim anadolu saglik merkezinde doktorum var onunla devam edecegim cumartesi yeniden kan testi yaptirmayi dusunuyorum

çalışınca kötü ya en büyük sorun uyku problemi oluyor ben oğlumda çalışıyordum eve geldiğim gibi akşam uyuyordum gece kalkıp bidaha yemek sonra gene uyku :) artık mecbur evdeyim oğlan 1 re gidiyor o okuldayken rahat iş güç zaman geçmiyor ama 9 ay nasıl geçicek hiç bilmiyorum :)

günaydınlar arkadaşlar.. yeni gelen arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz. sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah.

Bakın, çok çoook silik gözüküyor ama dr ablam da ben de görebilyorum şu an. Hayali bile olsa, gebelik var demektir dedi. Pozitif sonuçlarda da çok yanılma olmaz diyor. Fotoda daha silik gözüküyor ama görebilyorum ben şuan 2. Çizgiyi

minokcum benim bat dan iki gün önce aynen böyle çıkmıştı. batın ertesi gün net çıktı. batı 4 gün geçe kanda 1030 çıktı. kesin gebesin canım tereddütün olmasın. hayırlı olsun.

Benimde 25 subat olduguna gore bende 10 nisan gibi gidiyim ozaman cnm, bir daha hcg testi yaptirdinmi sen gerek varmi yukselip yukselmedigine bakmak icin acaba?

ben biraz acele etmiştim. 24 martta testim 280 li birşeydi. sonra 25 martta yaptık 632 çıktı. yükseldiğine bakmak lazımmış. doktor 3. teste gerek yok dedi. 8 nisana gün verdi. normalde bat ımda 23 marttı...

Karından. Hatta sıkışık olmadığım için biraz zor gördü...Cihaz gelişmişti sanırım.
Alttan bakmak isteseydi de baktırmazdım. Bi arkadaşım bu yüzden düşük yaptı.

canım sen 2011 aralık annesimisin. ben de:)

ben biraz acele etmiştim. 24 martta testim 280 li birşeydi. sonra 25 martta yaptık 632 çıktı. yükseldiğine bakmak lazımmış. doktor 3. teste gerek yok dedi. 8 nisana gün verdi. normalde bat ımda 23 marttı...

Senin bir gunde degerin cok artmis cnm ikiz gebelik falan olabilirmi?

bende şüpheliyim. tüp bebek yaptırdık ve 2 embriyo transfer edildi ikiz beklentim var... 1 gün değil yanlış yazmışım pazt sonra çarş günü test yaptırdıydım.

Benim degerle mukayese ettigimizde senin deger gunune gore yuksek gibi, rabbim hayirlisini versin.

tünaydın kızlar gününüz güzel geçmesi dileği ile :))
ayy tüp bebek ya senin ikiz gelme şansı zaten çok yüksek hadi hayırlısı :))

Gecen senede aralık annesıydım kasım annesı oldum kızım dortbucuk ayşık ve ben tekrar hamıleyım.:26: dun ögrendım hamıle oldugumu hala şoktayım inşallah saglıklı olurda ikiside bende saglıklı olmalıyım kı çocuklarıma yetmeliyim hakkımızda hayırlısı. Agladım ama allahtan gelene yapacak bıley yok bir kere korunmadık sadece ve hamle kaldım inanamıyorum hala:KK53:

Gecen senede aralık annesıydım kasım annesı oldum kızım dortbucuk ayşık ve ben tekrar hamıleyım.:26: dun ögrendım hamıle oldugumu hala şoktayım inşallah saglıklı olurda ikiside bende saglıklı olmalıyım kı çocuklarıma yetmeliyim hakkımızda hayırlısı. Agladım ama allahtan gelene yapacak bıley yok bir kere korunmadık sadece ve hamle kaldım inanamıyorum hala:KK53:

Hayırlı olsun cnm, ikisi bir arada büyür artık..

günaydınlar arkadaşlar.. yeni gelen arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz. sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah.

minokcum benim bat dan iki gün önce aynen böyle çıkmıştı. batın ertesi gün net çıktı. batı 4 gün geçe kanda 1030 çıktı. kesin gebesin canım tereddütün olmasın. hayırlı olsun.

:):) kan sonucu çıktı. 74.4 değer. Sizce nasıl? Bat 5 nisan benim

selam herkese
bende sabah tekrar kan tahlili verdim değer yükselmişmi bakılacak inşallah artmış olur

:):) kan sonucu çıktı. 74.4 değer. Sizce nasıl? Bat 5 nisan benim

canım senin sat 6 mart sanırım benimde öyle ben 28 günde oluyorum bugün olmam lazım aşırı midem bulanıyor test yapmadım daha psikolojikte olabilir belki bulantım yada üşüttüm kan testi yapsammı acaba :18:

hayırlı olsun canım, bende 2013 nisan annesiyim böyle olmasını çok istedim iki kardeş birarada büyürler Allahın izniyle ama yıpranan yorulan biz anneler olucaz hakkımızda hayırlısı olsun

kızlar tablo yapmayacakmıyız? topik sahibi kim?

X