2014 Aralık Anneleri

2010 Aralık annelerinden sonra 2014 ün de takipçisiyim inşallah gerçi o zaman acele eden kızım kasım da gelmişti ama olsun:) hayırlısıyla kucaklarımıza alırız inşallah sağlıcakla...

merhabalar kızlar...

biz tüp bebek denedik şükürler olsun tuttu kanda gördük sonuçları doktorum pozitif dedi ama kese için 8 nisana tarih verdi haftaya gidip bakacağız inşallah keseyi de görebilirsek daha da mutlu olacağım.... şu an 5. haftamdayım... kabızlık mıdır kasık ağrısımıdır gaz sancısımıdır yoksa hepsinin birleşimi midir ağrım yerleşti bana 2-3 haftadır... neler yiyip içiyorsunuz kızlar????

ben tutunmaya yardımcı diye ananas yiyorum durmadan günlük süt yoğurt başka ne yiyelim???

Bugün neden gitmiyorsun? 5 hafta olmus zaten. Gecikme olmadı mı?

dün aradım bi kaç gün sonra tekrarla testi dedi bende gittim kanda baktırdım bugün perşembe alıcam sonucu ama zaten 2 test yaptım 2 dede çift çizgi zaten gebelik olmasa mümkün değil çıkmazdı bide gitsem keseyi görürde ikisi bir çıksın aradan 2 ci gebeliğim benim 7 hatfa da kalp atışarı anca duyulur.

inş. cnm inş. görünce hepimiz rahatlıcaz zaten :)
ama gaz berbat yav benimde mide orkestra çalıyor resmen ki bu artıcak ilk gebeliğimde varya çimden resmen canavar çıkıyordu :)
ben daha beslenmeye başlamadım 6 7 dinci haftadan sonra tam olarak anneden besleniyor diye ama ne kadar düzenli beslenme okadar iyi bol bol yoğurt süt tüketmemiz lazım zaten bugün bende sipariş edicem günlük süt.

ayyy tek değilmişim ya önceden böyle birşey yoktu acaba tüp bebek tedavisinde ilaçlardan mı oldu dedim ama yok yani inanılır gibi değil

ya kızlar şimdi bize bitki çaylarının çoğu yasak ya sizler ne içiyorsunuz ben durmadan bitki çayı yeşil çay tüketen biriydim... şimdi içecek birşey bulamıyorum

kola tatlandırıcı yasak, bitki çayları yasak, neskafe siyah çay yasak, maden suyu abartılmayacak... doktora giden içecek konusunda öneri almış olan varmı???

ıhlamur,kuşburnu limonlu zencefil cayı içebilirsin tatlım benım doktorum bunları önerdi
bızım topıkte sana bısı sordum bende tam bunnla ılgılı edacımmm

Kizlar benimde sat 25 şubatti, 29 martta hcg testi 519 cikti bende allah nasip ederse aralik annesi olucam. Henuz dr a gitmedim erken kese gözükmez diye, bu arada ben ankarada oturuyorum burda bana iyi bir kadin dogumcu önerebilecek varmı?

Son düzenleme:
ıhlamur,kuşburnu limonlu zencefil cayı içebilirsin tatlım benım doktorum bunları önerdi
bızım topıkte sana bısı sordum bende tam bunnla ılgılı edacımmm

hemen baktım tatlım :)

arada laboratuvara gidiyorum yeni ne yaptılar diye... gıda fabrikasında olmak kötüymüş ya 2 senedir çalışıyorum bir gün yapılanın tadına bakmadım genelde personele denettim. bu kez hepsini içtim kimseye hamileyim dememe gerek kalmayacak sanırım dehşetle izliyorlar beni

benimde 23 şubattı 26 martta 632 idi... 8 nisana tarih verdi doktorum keseye bakmak için... tarihleri özellikle yazdım çok yakın istersen sende haftaya bir gün gidebilirsin... ben antalyadayım...

canim bende ananas suyunu iciyorum tutunsun die ben 4 haftaligim daha 2 gündür sancidan ölüyordum bugün iyim cok sükür birde tutunma icin bi avuc kabak cekirdegi die okudum ben onuda yiyorum bende de gaz cok fazla karnimda davul caliyo sanki

hayirli olsun bebisleriniz topik hareketleniyor benim ilk bebegim birazda beklemeli olunca tecrübesizlikten korukuyom bazen belirtiler fazla gelyo bazen hicbisi yok diyorum noldu dr da kalp atisi duysaydik allahin izniyle

teşekkür ederim tatlım seninde... kabak çekirdeğini de hiç sevmem ama deniyim onu da... ilaçlar yapıyor herhalde bu gaz sorununu vitamin alıyorum ben birde coraspin, estrofem ve crino jel...

Hadi hayırlı olsun canım inşaallah kucağımıza almayı da nasip etsin Rabbim

Evet zeynebirem (bu arada kızımın ismi de zeynep ) doktorumla konuştum o da aynısını söyledi tecrübeliyiz sanırım ben de sabredip hem keseyi görmek hem de kalp atışını duymak için iki hafta beklemeye karar verdim
ilk çocuğumda dış,boş,mol,kimyasal hamilelik gibi durumları bilmediğim için kafam rahattı sanırım şimdi ondan bu kadar evhamlıyım ama bir sonuca bağladım nihayet beklicem ,yedi ay bekledim iki haftanın lafı olmaz yani ...

benimde 23 şubattı 26 martta 632 idi... 8 nisana tarih verdi doktorum keseye bakmak için... tarihleri özellikle yazdım çok yakın istersen sende haftaya bir gün gidebilirsin... ben antalyadayım...

Benimde 25 subat olduguna gore bende 10 nisan gibi gidiyim ozaman cnm, bir daha hcg testi yaptirdinmi sen gerek varmi yukselip yukselmedigine bakmak icin acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…