2014 Aralık Anneleri

canım meraba, benim ilk hamileliğimin başında böyle oldu yerleşme kanaması, lekesi derler belki senin de öyle birşey olabilir ama aklında kalmasın istersen bi doktora git
benimde kasıklarımda ağrı batma olup geçiyor bel ağrım geceleri tavan yapıyor... yani ilk gebeliğimde yaşadıklarımın hepsinide yaşıyorum benim normalim bu bel ağrısı çekerek 40 haftamı dolduruyorum :)[

adet gününden önce mi başladı kasık bel ağrısı

Zeynebirem kilk hamileligimde bu degerler civarindayken birkac gun icinde bitti
O yuzden endiseliyim insallah bu kez kaybetmem saglikli bir hamilelik okur ve bebegime kavusurum
Sat i hatirlamiyordum bu aksam bi sekilde buldum 2 mart bu durumda daha adetim gelmekis bile acaba bu sevindirici midir bilamadim.

Zahter hanim hakkinizda hayirlisi olsun insallah. Rabbim tamamina erdirsin. benim de kizimda tam beklenen adet gunumde 57 cikmisti. doktorum bu muhtemelen ya kimyasl gebeliktir kendiliginden duser ya da dis gebeliktir demisti. Ama Allah a hamd olsun cok saglikli bir gebelik gecirdim ve kizim su an iki yasinda. her gebelik ayni olacak diye bir sey yok. :)

Kızlar bat 6 ama biraz önce test yaptım ve 2. Çizgi çokmsilik çıktı. İnanamıyorum. Sizce yanılma payı olur mu. Predictr aldım bi de yarın savah onunla denicem. Bi de sabah kn vericem. Umarım yanılmıyordur bu test

Herkese merhaba kızlar, benim de 2 mart satım 2 gün önce çift çizgiyi gördüm ama daha kan vermedim.

Benim ikinci bebeğim kısmetse daha önce temmuz annelerindeydim oğlum 5 yaşına girecek inş. orda çok güzel arkadaşlıklar kurmuştuk umarım burası da öyle bir topik olur. Hepimize hayırlı olsunn :KK16::KK16:

Kızlar bugün kan tahlilimin sonucunu aldım 348.200 çıktı sağlık ocağındaki dr henüz çok erken ve çok yüksek değil ,hamilesin demek için keseyi görmek lazım dedi :KK50:adet dönemim geçti normalde sekiz gün oluyordum bu yedinci günüm ne dersiniz kadın doğuma gitmek için erken mi? keseyi görmek için bile erken dedi iki hafta bekle dedi ya.... yeni hamişler siz ne yaptınız kaçıncı hafta gördünüz keseyi paylaşır mısınız???

Bakın, çok çoook silik gözüküyor ama dr ablam da ben de görebilyorum şu an. Hayali bile olsa, gebelik var demektir dedi. Pozitif sonuçlarda da çok yanılma olmaz diyor. Fotoda daha silik gözüküyor ama görebilyorum ben şuan 2. Çizgiyi

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 112
Kızlar bugün kan tahlilimin sonucunu aldım 348.200 çıktı sağlık ocağındaki dr henüz çok erken ve çok yüksek değil ,hamilesin demek için keseyi görmek lazım dedi :KK50:adet dönemim geçti normalde sekiz gün oluyordum bu yedinci günüm ne dersiniz kadın doğuma gitmek için erken mi? keseyi görmek için bile erken dedi iki hafta bekle dedi ya.... yeni hamişler siz ne yaptınız kaçıncı hafta gördünüz keseyi paylaşır mısınız???

Miraciye hanim 348 iyi bir deger gebeliginizi tebrik ederim ama keseyi gorup gebeliginizin :nazar: rahimde yerlesen saglikli bir gebelik oldugunu belirlemek icin hcg degerlerinizin 1400 lerde olmasi lazim ve bu deger de 2 gunde bir ikiye katlanir. yani bugun 300 lerde ise saglikli bir gebelikte 2 gun sonra 600 leri bulur. haftaya giderseniz keseyi gorebilirsiniz ama kalp atimlari duymak icin doktor 2 hafta sonra tekrar cagirir. :)

hamilesin canım ben sakın moralini bozma meleğin seninle ama en az 2 hafta beklememiz lazım şahsen ben öle yapıcam :)

ayrıca slm lar bende aralık annesi olucam :) sabah 2 test yaptım 2 sindede çift çizgiyi gördüm şükür olsun ki yarın da kanda bakılıcak kısmetse inş. hayırlı güzel sağlıklı bi hamilelik dönemi geçiririz :KK49:

kızlar konunuzla alakası yok ama tecrübelisiniz diye sormak istedim adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ama hamileymişim gibi geliyor bana www.bebekbakiyorum.com diye bir forumda erken yapmışsın dediler bir de burda sorayım dedim, erken olduğu için çıkmamış olabilir mi lütfen yadım eder misiniz çok istiyorum:KK49:

kızlar konunuzla alakası yok ama tecrübelisiniz diye sormak istedim adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ama hamileymişim gibi geliyor bana www.bebekbakiyorum.com diye bir forumda erken yapmışsın dediler bir de burda sorayım dedim, erken olduğu için çıkmamış olabilir mi lütfen yadım eder misiniz çok istiyorum:KK49:
bir gun gecmis erken degil.
ben bat tan 1 gn once yapmistim nda bile silik cikmisti ki benim degerim dusuktu birde.
lsaydi cikatdi.. :KK43:

canım meraba, benim ilk hamileliğimin başında böyle oldu yerleşme kanaması, lekesi derler belki senin de öyle birşey olabilir ama aklında kalmasın istersen bi doktora git
benimde kasıklarımda ağrı batma olup geçiyor bel ağrım geceleri tavan yapıyor... yani ilk gebeliğimde yaşadıklarımın hepsinide yaşıyorum benim normalim bu bel ağrısı çekerek 40 haftamı dolduruyorum :)

benim BAT dan 3 gün sonra oldu yerlesme kanamasi okadar gec olabiliyomu ? ilk gebeligim ve cok erken ögrendim keske biraz gec ögrenseydim 4+2 oldum bugün.. dr a da 5. haftadan sonra gidim diyorum direk alttan bakiyorlar… bazilari cok erken gidince sorun oluyo diolar bilmiyorum bende karar veremedim bel agrisi en zoru ama ben daha yasamiyorum hamilelik zor ismis ilk günlerden anladim:KK53:
Allah sag saglim kavustursun bizleri

Bakın, çok çoook silik gözüküyor ama dr ablam da ben de görebilyorum şu an. Hayali bile olsa, gebelik var demektir dedi. Pozitif sonuçlarda da çok yanılma olmaz diyor. Fotoda daha silik gözüküyor ama görebilyorum ben şuan 2. Çizgiyi

canim cok erken davraniyosun benimki BAT dan 4 gün önce bile cikmadi ama silik cikmis senin ins iyice koyulasir birde ne kadar süre sonra cikti cizg
bende BAT dan 1 gun sonra yaptim silik cikti 2 gün bekleyip tekrar yaptim yine dha belirgin silik cizgi vardi

Ya biliyorum ben de aslnda çok heveslenmek istemyorum ama ablam hamilesin dyor. Çarşamba belli olacak her şey zaten

Minok herseyin hayirlisia olsun sabredebilirsen birkac gin sonra kan testi yaptir. Bazen adet tarihine dogru hormonlarda bhcg degerini artirabiliyo sonra birdende dusebiliyo uzulme diye birkac gun bekle.
Allah jerseyi en dogru zamanda veriyo veriyo canim.

Bende bu sabah yeniden kan verdim 87 olmus insallah boyle artmaya devam eder. Sanirim haftaya kese gorunur. Allah herseyin hayirlisini versin

Kızlar. Predictrle yaptm bu sabah ve cok net cıktı. Kan verdim. Yarın bakalım ne çıkacak.

Biz kesemizi gördük. Henüz çok minik 4mm:) Haftaya kalp atışlarını da duyarız inş

X