2014 Aralık Anneleri

Tsklr...aslinda Gitsem mi gitmesem mi diye ikilemlerdeyim...cinsiyet icinde acikcasi dr.gitmek istemiyorum bii yandanda... ufff bu hormonlar beni dengesiz biri yapti :)

Ben hediye falan almam zaten calismiyorum kutlamiycam bile oda benimkini kutlamadi nasilsa

Kızma annesi bebek de kızar babasına...adapte olamamıştır eşin belki o dönem...hem bi dahakini 3 kişi kutlayacağız hepimiz inşallah:))

Kizlar 13+4 cinsiyet belli olur mu???

Benim 11+4 de kesin olmasa da belli oldu canım bence belli olur artık

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Galiba yamuk oldu ama neden öyle oldu anlamadım benim göbişim dahada indi. Hala cînsiyetimîz belli değil ve biz 14. Haftadayız.. Varmı tahmini olan

Kızma annesi bebek de kızar babasına...adapte olamamıştır eşin belki o dönem...hem bi dahakini 3 kişi kutlayacağız hepimiz
Kizsin ama her ozel gunde ayni sey umrunda degil
Eki Görüntüle 1152906

Galiba yamuk oldu ama neden öyle oldu anlamadım benim göbişim dahada indi. Hala cînsiyetimîz belli değil ve biz 14. Haftadayız.. Varmı tahmini olan
Masallah canim epey hamile gobegi bu :
Ben hic anlamam tahminden ama cok guzel gorunuyo

woow cok hızlı peki doğru cıktı mı

bazen yanılma payı oluyomus

ben 14 haftalık hamileyım cok sükür .. ama hala belli değil kız olabilir diyor ..

Ya gercrkten ne kadar erken ögreniyoesunuz bende 14 ü bitiriyorum 20 haftaliktab once bakmam belli olmaz diyor beni sinir esiyor doktor

Selam kızlar..:)
Babalar Günü konusu olmuş , ben ne Anneler ne Babalar ne Sevgililer günü hiçbirini kutlamaktan hoşlanmıyorum, eşiim de sevmez, o sebeple ben bir şey almayacağım ..
Gecenin bu vakti kısır yapıp yedim, limonu da bastım üstüne allaaaahhh:))
Çok fenayım de mi

Ohh yarasin benimde canim cekti ama yapamicam zor geldi :))
Bu arada iki arkadasim da böyle acili kisiri cok yerlermis ikisininde oglu oldu. Gecen bende aserdim öyle diyolar bana :))
Sizin cinsiyet belli mi

Sana afiyet olsun benim son yediğim iki kısırla hiç hoş anılarım olmadı o yüzden kısır şu an bana uzak bir tat

woow cok hızlı peki doğru cıktı mı

bazen yanılma payı oluyomus

ben 14 haftalık hamileyım cok sükür .. ama hala belli değil kız olabilir diyor ..

Erkek olursa 12. Haftada belli oluyomus bende sordum doktora %99 eerkek dedi. Haftaya cuma gitcem bakalim erkek tahminleri degismiyormus.

Yarin bende yapcammmm :))) canim istedi simdi sut icip yatcam iyi geceler herkese :)

Erkek olursa 12. Haftada belli oluyomus bende sordum doktora %99 eerkek dedi. Haftaya cuma gitcem bakalim erkek tahminleri degismiyormus.

Canım benim bi arkadasa erkek dediler 12 bitmişti 17 de kıza döndü çok kaptırmamak lazım aslında ama ben de kıza kaptırdım bile kendimi değişirse şaşırıp kalacağız :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın annişler ve tatlı kuzucuklarıııı.. Allah bugün de sağlık sıhhat versin bizlere ve minişlerimize.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…