2014 Aralık Anneleri

Anneler çok güzel bi kitap buldum henüz hamileyken bebeğimizle iletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu, onun tüm hayatını etkileyip karakterini nasıl oluşturduğunu vs anlatıyor.

http://www.milliyet.com.tr/irem-erdilek/dogmamis-cocugun-gizli-yasami-bebekvecocuk-1341117/

Kitap tanıtımında mesela 20. haftada konuşmalara tepki verir vs demiş ama rahme düştüğü ilk andan itibaren iletişim kurmamızın önemini ayrıca anlatıyor.

Burada pek çok annenin yavruyla konuştuğunu okumuştum. Bana hep çok uzak geliyodu ama şu an babası da ben de elimizden geldiğince onunla ilgileniyor, şarkılar söylüyoruz. :)

Şimdi de yumoş müzikler dinliycem ofiste. :)

Siz de konuşuyo ya da başka türlü iletişiyo olsanız bile ne etkileri var inceleyebilirsiniz.

Merhaba; öncelikle içinin rahatlamasına çok sevindim.. bende de ikili test sonucu 1/170 risk çıktı.. Ben harmony test yaptırdım. Amerika'ya kanım gönderildi önümüzdeki hafta inşallah sonucu gelicek.. CVS acı veren bir yöntem mi? Uyuşturuyorlar mı öncesinde? Kafam o kadar karışık ki ne yapmak gerektiğini tam kestiremiyorum.. Acaba test sonucunu beklerken bir yandan da detaylı ultrason mu baktırsam.. bu haftalar için çok erken değil miymiş detaylı ultrason acaba? bilgi verirsen çok sevinirim..

dün kocamla gezmeye çıktık yolda salça reklamı yapmışlar canım salçalı ekmek çekti o kadar diyim

aynı bennnnn gördüğümü canım çekiyor çıkarsam da yiyorum korkudan...dün bişi çekti canım yedim yarım saat sonra geri çıktı :26: kendime bu eziyeti neden yapıyorum billmiyorum ama canım çekiyor işteeee

bebeğimle birlikte büyüycem kesin şehir dışına giderken oldu bendede gideceğim yerde neler var neler yiyebilirim hep yolda onu düşündüm

Canim ya insallah bi an once gecer seni cok iyi anliyorum.dunde benim esim motorla gezmeye gitti arkadas grubuyla yaylalara falan yalniz kaldim.sabahta kotu olunca bi guzel agladim.esim hic bise yapma dedi bana yemekte getirdi gelince bi guzel evide topladi mutfagida..
Ay bende daha almadim ihmal ediyorum benim doktorumda lierac dedi.karnim ve popom surekli kasiniyo ben fena catliycam bitek bebek yagi kullaniyorum su anda.

Bende 15 tl vermistim canim.masallah kuzularina.bende ozledim kuzumu haftaya gorucem insallah hareketli gorurum bu defa gecen defa hep uyudu.ogleden sonra gidicem belki o zaman kadar uyanir :)

gözün aydın canım ne güzell:)) tek yumurta ikizleri aynı cinsiyet oluyor değil mi?

teşekkür ederim canım rabbim hep mutlu haberler vermeyi nasip eder inşallah

evet canım tek yumurta aynı cinsiyet oluyomuş tıpatıp benzicekler inşallah

inşallah canım kapanır aralarındaki fark her hafta kontroldeyiz biz tek plesanta olduğu için sıkı takip lazım diyo perinatolog

çok keyif veriyo onları öle izlemek biri sakin biri tam bi zıpır eşim sakin olan sensim hareketli olan bana benzicek diyorrrr

Cvs acı veren bi işlem değil yani uyuşturmaya ihtiyaç yok korkulacak bişey değil benim gittim Prof.atıl Yüksel zaten cvs yapmadan önce tüm ayrıntısıyla inceleyip anlatıyor gerek görmezse cvs önermez zaten

of yaa...ne kötü şey bu bulantı olsun, az az ye..insanın canı çekiyo...az kaldı inşallah...en geç 16 da biter diye düşünüyorum..ki o zamana da kalmaz inşallah..ilkinde 15 de bitmişti benim...14 diyen de var...bakalım

Gerçekten çok kötü bir de sizde de oluyor mı bilmiyorum ama her çıkarmadan sonra ağlayıp duruyorum inşallah biter bir an evvel... inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canımbebeğinin senin sigaradan vazgeçemediğn için özürlü doğma ihtimalini düşün bi ömür bu zaafın yüzünden bi canın hayatını mahfedebileceğini düşün

allahım esirgesin:18::18: haklısın ama elimde değil eskiye göre çok çok azalttım ve yarım içiyorum ama bu yeterlimi değil.hiç içmemem lazım..

Öncelikle geçmiş olsun, ben 5 tane bebek kaybettim. 6. bebekte bana cvs yapıldı, ikili tarama felan yapılmadan. 3 yılönce yapıldı operasyon.evlatlarımız için herşeye katlanıyoruz mecburen annellik kolay değil. cvs ile ilgili merak ettiğin bişey varsa elimden geldiğince cevaplarım. acı veriyor mu demişsin. acı eşiğine bağlı, aman aman acısı yok ama amniyosentez gibi de değil. eğer yaptıracaksan az da olsa acıyacak diye kendini koşullandır derim. bide dr.un çok önemli.

oyyy maşallah kuzularına yaramazlık mı yaptılar annesi ..sağlıcaklada kucağına alırsın,alırız inş
yarın bende ikili test yaptıracağım inş hayırlı hberler alırız

ay inşallah bir sorun olmadan sağlığıyla gelirler minnaklar...

evet çok tuhaf geliyor birde birisi öyle yatıyor eli kolu oynuyor diğeri ise dönüp duruyor biz ekranda doğru düzgün seçemedik doktorda çok uğraştı ama pes etti... zaten ufakkende o hareketli olan kesenin tepesine tünemişti doktor inşallah içerde böyle olur dışarda uslu olur diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…