2014 Aralık Anneleri

benim paşama bi hayırlı olsun diyen yok mu yahu:KK43:

aa görmedik demek ki, hayırlı olsun paşan annesi :) sağlıkla kucağına alırsın inşallah. maşallah çenemiz çok düşük, yazıyoruz yazıyoruz sayfalar birikiyor görmüyoruz :KK9:

Teşekkür ederim. Yatıyor şuan başında nöbet tutuyorum diyebilirim hatta. Sabah akşam progestan kullanıyor zaten. Yarın kendi doktorumuza gideceğiz.
Dün annem bide parça geldi diyince direk araştırma hastanesinin aciline koşturmuştuk. (parça değil kan pıhtısıymış) Bizimde normalde randevumuz cumartesi gününeydi. 2li test olacaktı. Bakalım yarına aldırdık yarın ola hayrola :18:

çok geçmiş olsun tatlım, inşallah bir şey olmaz. ne güzel sen bakıyorsun annene,iyi olur inş :KK66:

Kızlarrr topiğimi gördüm bugünn gayet iyiymiş gelişimi de Allah nazarlardan korusun. Ultrason görüntüsünü gönderdiğim arkadaşlarım erkek bu dedi direk. Belli olurmu ki öyle =)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy canim halami suphe :)
Daha gecen gun ne konustuk biseyi yok bebeginin yeni gordun daha evham yapmayin bebisleri uzmeyin yazik :)

9 ay adamlar ne yapsin onlarada yazik hem internette hamilelik icin uygun pozisyonlar falan var :KK66:

Canim turk bi doktor bulabilsen ne iyi olurdu.varlik icinde yokluk cekiyosun resmen

Mutlu yillar canim ne cok ikizler burcu anne var masallah ben dahil :)
Ben kutlamasina bile razi oluyorum cogu zaman boyle gelmis boyle gidiyo degistiremedim

Teşekkür ederim canım ikizler burcu olmak ayrıcalıktır bence :) kocam sandığım kadar öküzlük yapmadı süpriz yapmış bana çicek çikolata ve küçük bi not yollamış :) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401980386.833368.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlarr bende bugün bebişimi gördüm ense kalılnığı 1 çıktı çok şükür yarında kan tahlili sonuçlarını alacaz inşşş:))

doğum günün kutlu olsun canım. bir dahaki doğum gününü bebişinle kutlaman dileğiyle :)
daha gün bitmedi canım

Teşekkür ederim canım inşallah hepimiz seneye yeni yaşımıza anne olmuş olarak gireriz :)

kızlar ense kalınlığı normal çıktığında kan tahlili yaptırmasak olmaz mı? :44:

Kızlarrr topiğimi gördüm bugünn gayet iyiymiş gelişimi de Allah nazarlardan korusun. Ultrason görüntüsünü gönderdiğim arkadaşlarım erkek bu dedi direk. Belli olurmu ki öyle =)))

merhaba kızlarr bende bugün bebişimi gördüm ense kalılnığı 1 çıktı çok şükür yarında kan tahlili sonuçlarını alacaz inşşş:))
Gizunuz aydin kizlar bebisleri gordunuz.masallah bebislerede :)
Teşekkür ederim canım ikizler burcu olmak ayrıcalıktır bence :) kocam sandığım kadar öküzlük yapmadı süpriz yapmış bana çicek çikolata ve küçük bi not yollamış :) Eki Görüntüle 1146238

Canim bidaha esine asla okuz deme benimki istemeye gelirken devasa bi buket gul aldi.sonrada bu sana 10 yil yeter bidaha cicek isteme dedi :KK70:
Ben basaramadim yontamadim benimkini.ilk defa bu dogumgunumde sitem etmeden hediye aldi zamanla duzelirmi bilmemki :)

kızlar ense kalınlığı normal çıktığında kan tahlili yaptırmasak olmaz mı? :44:

Tek başına ense kalınlığı anlamlı değil kan değerleriyle birlikte olduğunda anlam kazanıyor

Canim benim doktorum kani yaptirmasanizda olur dedi zorunlu degil dedi ense kalinligindan ben anlarim zaten dedi.biz evhamdan yaptirdik sadece..

http://www.hizliresimyukle.com/image/t6i
Bugun ku fotomuz dr kucuk dedi cinsiyet ogrenebilmek icin benim ikinci hamileligim bu kizlar bu ulsrason ciktisindan bisey anlayamadim hala basi nerde bacagi nerrde😄

Bak sol tarafta başii =))) sağ tarafta ayakları massallah

Gizunuz aydin kizlar bebisleri gordunuz.masallah bebislerede :)

Canim bidaha esine asla okuz deme benimki istemeye gelirken devasa bi buket gul aldi.sonrada bu sana 10 yil yeter bidaha cicek isteme dedi :KK70:
Ben basaramadim yontamadim benimkini.ilk defa bu dogumgunumde sitem etmeden hediye aldi zamanla duzelirmi bilmemki :)

Hahaha valla böyle bi jest beklemiyodm bugun baya trip attım ama sabahtan heralde kıyamadı bi de bizim 4 gün snra evlilik yıldönümünüz olcak bununla ikisini idare et dicek kesin :KK70:

Canim benim doktorum kani yaptirmasanizda olur dedi zorunlu degil dedi ense kalinligindan ben anlarim zaten dedi.biz evhamdan yaptirdik sadece..

anladım canım.tamam bakalım benim dr ne dicek. burda çok okuyoruz ya o testler bi işe yaranıyo die. ben hala kararsızım napcağm konusunda.

Hahaha valla böyle bi jest beklemiyodm bugun baya trip attım ama sabahtan heralde kıyamadı bi de bizim 4 gün snra evlilik yıldönümünüz olcak bununla ikisini idare et dicek kesin :KK70:

Benim esim yapti o teklifi evlilik yildonumu mayis basi dogumguni mayis sonu ortada bi gun bulup ikisini beraber kutlasak olmazmi dedi hayir dedim :)
Ha ortak gunde pahali hediye alip yemege cikacaksak o ayri dedim tabi :KK9:
Napayim madem oyle niyeti var ay sonunu bekleseymis canim dugun icin:KK70:

Son düzenleme:
X