2014 Aralık Anneleri

Doğum günün kutlu olsun canım. Uyku sersemi demiştir o. 24:00 a kadar vakit var.

aynen öyle cnm. hepimizin bebişine maşaaaalllllaaaahhhhhh

maşallah artık ana rahmınde nete girdi bebişler:) cok belırgın ellerı falan ben en on 10 haftada gıttım kolları falan olusmamıstı sımdı haftaya ıkılı test var ozmana bole olurmukı acaba:)

mahallenin en mutlu bebeğini biliyorum. aslında kitabın konusu şu bebek kundağı ben o kitapla ilk 1 ay falan kundağa karar verdm. tavsiyeler için çok sağol. ali Çankırılı nın kitaplarıda güzel

maşallah artık ana rahmınde nete girdi bebişler:) cok belırgın ellerı falan ben en on 10 haftada gıttım kolları falan olusmamıstı sımdı haftaya ıkılı test var ozmana bole olurmukı acaba:)

kızlar daha geç gelişiyormuş hareketleri daha geç oluyormuş. biz 10. haftada gittiğimizde el salladı bize ama bu seferki gidişinde sende hareketlerini görürsün cnm.

kızlar daha geç gelişiyormuş hareketleri daha geç oluyormuş. biz 10. haftada gittiğimizde el salladı bize ama bu seferki gidişinde sende hareketlerini görürsün cnm.

aa öylemiymiş bak ben bunu bilmiyordum. bizimki de çok erken hareketlendi. hatta dr bu haftada hareketlerini görmeyi pek beklemeyiz ama sizinki aceleci biraz demişti:) ama daha öğrenemedik cinsiyeti. kız hissediyorum ben. tabi ki sağlıklı olması herşeyden önemli ama gönlümden geçen de kız ne yalan söyliyim. kzıımın bi kız kardeşi olsn çok istiyıorum.

Ayy canim halami suphe :)
Daha gecen gun ne konustuk biseyi yok bebeginin yeni gordun daha evham yapmayin bebisleri uzmeyin yazik :)
olabilir canım dikkat edin diyorlar işte biz biraz pimpirikli davranıyoruz. doktor bi' şey demediği halde 9 ay boyunca ilişki yapmayanlar da var, birazcık psikolojik bir durum sanırım.
9 ay adamlar ne yapsin onlarada yazik hem internette hamilelik icin uygun pozisyonlar falan var

Canim turk bi doktor bulabilsen ne iyi olurdu.varlik icinde yokluk cekiyosun resmen
Mutlu yillar canim ne cok ikizler burcu anne var masallah ben dahil :)
Ben kutlamasina bile razi oluyorum cogu zaman boyle gelmis boyle gidiyo degistiremedim

Doğum günün kutlu olsun canım. Uyku sersemi demiştir o. 24:00 a kadar vakit var.

Teşekkür ederim canım ama hiç zannetmiyom geçen seneki doğumgünümde de aynı şeyi yaptı sadece iyi ki doğdun dedi o gün çeyiz günümdü bi de

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hmmm kötüymüş o zaman ama moralini bozma bence ya evde güzel bir pasta yap ya da al. Yak mumları üfle onun yanında. Senin yerine ben aldım falan de. Boşver üzülüp bebişini de üzme canım.

Erkek olsaydı 14'te kessinn belli olurdu..
Bir kıztoş geliyo sana

sen ne demiştin pipi kabak gibimi? benim pipi de kabak gibi şekerim.senin yedek dr sağolsun görene kadar uğraştı ve bacak arasının resmini de çekti. rüyalarım hissiyatım çıktı. oğluş geliyor:))

hayırlı olsun canım:)

Kizlar. Slm dr dan geliyorum 10 haftadaymisim son adet tarihime gore ama 16 mart son adet tarihim dedim ana ayin 23 une kadar bebek olma ihmali olamaz dedim dr 23 unden sonra hamile kaldigimi dusunuyorum dedim dr da kesin hamile kaldiginiz gunu bilemediginiz icin son adet tarihini ele alarak tahmini haftaligi buluyorum 1 2 hafta buyuk soyluyo olabilirz dedi kafa karisti yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Birde kiz.lar bebek lerin ultrason fotolarini ginderip cinsiye tahmiminde bulunan arkdaslar vardi acaba bende gondersem yorum yapabilir,isinix

son adet tarihine göre 11+ da olma lazım ama geç döllenme olduysa normaldir doktorun gelişimi normal dediyse takılma

Bana oluyodu canim ya surekli aclik hissi vardi midemde cok yiyemiyodum ams az az saatte 1 biseler yemek zorunda kaliyodum ama gecti sukur simdi normale geldim suku

Aynen valla yiyorum yiyorum yine acikiorum uykunun ortasinda aclikla uyaniorum. Cok tesekkur ederim cevabin icin peki Kacinci haftandasin canim?

aynı durumdayım. Açlığa dayanamıyorum. Son 1 haftada resmen 1 kilo aldım. Midem kazınıyor resmen. 10+2 im

Aynen vallahi hic bu kadar ac hissetmedim kendimi. Bnde 20 gunde 1.5 kilo almisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…