2014 Aralık Anneleri

Aynı durum bendede gecerlı, 12+4 um, yemek yıyıp kalkıyom ama mıdemde aclık hıssı, aksam 8 den sonra yemıjem,kılo almıyım dıyom, karnımın gurultusundan uyuyamıyom, sankı yılllardır acmısım gıbı yanında hep cubuk kraker tası, ben ole yapıyom :)

bol sans we saglık hepımıze :)

bızde sımdı geldık dr dan, 12+4 um we ıkılı test yaptırdık, sukurler olsun burun kemıgı goruldu, ense kalınlıgı ıyı :) tahlıl sonucunu da arıjaz sızı dedı :) sukurler olsun, sabah gıtmemıze ragmen bebıs, ellerı ayakları kıpır kıpır masallah :)) hareketlı bı bebıs gelıyo dunyaya :))

ama bende myomlar oldugu ıcın kramp - agrılarım oljakmıs

18. haftaya kadar kontol yok, beklıjes 5 hafta daha :)

hepımız saglıkla kawusalım ınsallah bebıslerımıze :))

Canım gözün aydın bir prenses daha demek :)) tam olarak ne kadarlıkken öğrenmiş oldun canım??? Kurukafa mııııı doktor da laf demiş:))

canım hangi kitapları okuyorsun banada fikir verirmisin ayrıntılı

Canım'' bebek bakım sorunlarına mucize yöntemler'' içinde davranış eğitimi uyku eğitimi tuvalet eğitimi vs her şey var güzel ben beğendim, gün yayıncılık newyork times bestseller...
Diğeri mahallenin en mutlu bebeği bu daha çok yeni.doğan bebek ağlama krizleri ile.fln ilgili...Ben bunu çok beğenmedim sonuçta o tecrübeyle başedilecek bir durum bence...bu da yakamoz yayınları Dr. Harvey Karp yazarı...
Bir de okulda sadece ders geçmek amacıyla okuduğum, hatta bazen özetini okuduğum gelişim psikolojisi çocuk psikolojisi kitaplarını şuan resmen analiz etmeye çalışıyorum:)) haa bunları uygulayabilir miyim inşallah uygularım şimdilik okumaya devam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

canım gözün aydın darısı başımıza inşallah....cinsiyet söylemedi mi doktorun canım

Banada o yuzden demistir doktor zaten dimi yoksa hic kanamam falan olmadi

olabilir canım dikkat edin diyorlar işte biz biraz pimpirikli davranıyoruz. doktor bi' şey demediği halde 9 ay boyunca ilişki yapmayanlar da var, birazcık psikolojik bir durum sanırım.

Canım gözün aydın bir prenses daha demek :)) tam olarak ne kadarlıkken öğrenmiş oldun canım??? Kurukafa mııııı doktor da laf demiş:))

evet prenses taşıyormuşum meğer tam 12. haftam bitti canım, 12+0 yazıyor ultrason kağıdımda da. yani tahmin mi yoksa belli mi tamamen dedim, "bu işin tahmini mi olur canım gördüğümü söylüyorum" diye azarladı beni deli
ya sorma bir de kurukafa diyor çocuğumuza, en az benim kadar çatlak bir doktorum var :)

ayy böyle 12+0da öğrenenlei fln görünce heyecan basıyor beni inşallah ben de öğrenirim cumartesi ya çok merak ediyorum içimde güzel bir fıstık mı yok sa yakışıklı mı var doktoraa geeeel diyesim geldi vallaaaaa şanslısın maşallah

E yuh artık diyorum doktor çok çok önemli insanı hayattan soğutuyo kimisi okumuş okumuş da boşa okumuş yıkılır insan ya öyle bişi emin olmadan söylenilir mi ayy çok üzüldüm ya inşallah hayırlı haberler alırsınız canım doktora gitmeye korkar oldum ya kötü bişi dicek diye

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

N egüzel ya hepiniz cinsiyetleri öğrenmeye başladınız ben 13+dayım hala doktor erken bakılmaz 20. Haftafa anca diyor ya ama bende merak ediyorum üffff çok canım sıkılıyor bu duruma. Sizin için seviniyorum kendim için üzülüyorum

Hanımlar merhaba :79: uzun zamandır girememiştim bir kaç sayfa geriye gittim tamamına bakamadım ama güzel haberleri okudum çok mutlu oldum :119: bizde 11 haftayı bitiriyoruz nasipse 13 haftaya randevumuz var.inşallah bizde cinsiyetini öğreniriz bebişimizin benim mide bulantılarım geçmeye başladı ufak ufak çok şükür sizlerde nasıl durumlar?

Bugün benimm doğumgünümm 🎂🎉 eşiminin dediiği tek şey iyi ki doğdun dedi ve uyudu
Hormonlarımın aşırı etkisindeyim bugün :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kontrole diye başka bir doktora git sende canım belki o söyler cinsiyetini :) her doktor bir olmuyor ama ilk zamanlarda yanılma payı da çok oluyor onu da göz önünde bulundurmamız gerek bende 13. haftada gideceğim bakalım benimki ne diyecek?

benimkide 21 haziran 2-3 haftada bir gidiyoruz biz sizinkileri çok uzağa veriyorlar yaaa insan beklemekten usanıyor resmen

canım ben hep 2 haftada bir gittim şimdiye kadar. ilk defa bu ay 4 hafta sonraya verdi gün. herhalde riskli dönem bittiği için. kızımda da 3. aydan itibaren hep ayda bir gittim. son aylar da sık gidiliyor tabi. ama bana günler geçmiyo o ayrı tabi :)

Bende çok sıkılıyorum valla 14+3 olmama rağmen kesin olarak bende öğrenemedim. Randevumada daha 18 gün var. Şafak sayar gibi sayıyorum valla
Netleşen arkadaşlar adına çok mutluyum ama benim gibi bekleyenlere de sabır diliyorum

doğum günün kutlu olsun canım. bir dahaki doğum gününü bebişinle kutlaman dileğiyle :)
daha gün bitmedi canım

banada öle dedi ben 1 ay bekleyemem demiştim belkide o yüzden hala 2-3 haftada çağırıyor kılım biliyor

ayy onu bana sor ya ınanılmaz bıey sankı bırı delıor mıdemı ne yaparsam yapım gecmıor anca emek bıraz oturtuor bu aclıktanmı reflumu baska mıde rahatszlıgımı bılemedım ben valla dr sormak lazım arkadasım sen sorarsan benıde bılgılendır lutfen ınallah gecer delırıcem bogazıma bıey bırıkıor ve sureklı agzıma acı bı tat var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…