2014 Aralık Anneleri

En kötüyü düşünme canım inşallah seninki hamileliktendir....hem de ne çektik hele ben iki aydir evinden uzagım tedavi için ankaradayım inşallah bebeğim iyice tutulduktan sonra evime donucem...ben transferden sonra hic disari cikmadim iki kere hastaneye gittim kan tahlili için okadar hala uzanıyorum sıkıldım iyice...benim lastikli pantalonum bile olmuyor...sen klomenmi kullanmistin asilamamıydı

yok canım aşılama değil benimki, tüp ..

umarım dediğin gibidir, kıyamam sana ya, evinden de mi uzaksın.. Allahım bu fedakarlıklarımızın karşılıklarını verecektir, inancım sonsuz

:nazar:
NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Mrv3328Tekirdağ124 Şubat1 Aralık
ZeyneppMehmett22Kırıkkale124 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya225 Şubat2 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Pokim29?228 Şubat5 Aralık
Mdaa24İstanbul228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Elifce30Ankara21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27Kocaeli12 Mart7 Aralık
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık
Yumichan29Ankara13 Mart8 Aralık
Hayrolsun32İstanbul15 Mart10 Aralık
Kimyacı4329Denizli15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık
Ka_104928İstanbul16 Mart11 Aralık
As_ya28Ankara16 Mart11 Aralık
Peruj36İstanbul16 Mart11 Aralık
Tamtaram34İstanbul27 Mart12 Aralık
Efsa1033?27 Mart12 Aralık
Carmellia34Ankara?8 Mart13 Aralık
Sebdicek24?19 Mart14 Aralık
Eelocann35Ankara111 Mart16 Aralık
Miracmina25İzmir115 Mart20 Aralık

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 11-12-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla
kızlar bakın alıntı da yaptım yok.
telden giriyorum.ondan göremiyor olabilirmiyim.

Son düzenleme:
inşallah önemli değildir.. Sonu kötü olmasın razıyım her ağrıya :KK43:

canım hiç korkma o bel karın kasık ağrısı maalesef bende de var .ayakta kalmamaya dikkat et kendini çok yorma ağrın olunca biraz uzan ve bu ağrılar korkutmasın bazen 9 ay oluyormuş :KK34:

yok canım aşılama değil benimki, tüp ..umarım dediğin gibidirdahayamam sana ya, evinden de mi uzaksın.. Allahım bu fedakarlıklarımızın karşılıklarını verecektir, inancım sonsuz
Bizim karnımız tup için kullandığımız ignelerden falan sisiyo sanırım...ben progestan fitil kullanıyorum ve bant onlar gaz spazmi yapar demişti Dr....Evet canım evimden uzagım iki ay daha kalıcam iyice tutunmasını bekliycem dayanıcam biraz daha

canım sen kalp atışını duyabildin mi?

canm Allah yardımcın olsun. zaten sabrını veriyo Rabbim.. yazdıkların beni duygulandırdı:KK5: bnm çok sık kasıklarım ve belim ağrıyo ama inanki şükrediyorum ağrılarıma bile. böyle bir mucize var içimde ben nasıl şikayetlenirim ki..

canım sen kaç kilo aldın? bu arada can boğazdan gelir:KK56: bi de bulantıdan bişi yiyemeyenleri düşün.. kilo olsun bişi olmaz yeter ki bebişin iyi olsn.

evet kalp atışını duyduk doktor yeni oluşmuş dedi dakikada 80 atıo

canım hiç korkma o bel karın kasık ağrısı maalesef bende de var .ayakta kalmamaya dikkat et kendini çok yorma ağrın olunca biraz uzan ve bu ağrılar korkutmasın bazen 9 ay oluyormuş :KK34:

Kötü olmasın da varsın 9 ay ağrsın ... Saol canım

Bizim karnımız tup için kullandığımız ignelerden falan sisiyo sanırım...ben progestan fitil kullanıyorum ve bant onlar gaz spazmi yapar demişti Dr....Evet canım evimden uzagım iki ay daha kalıcam iyice tutunmasını bekliycem dayanıcam biraz daha

Ben de fitil kullanıyorum... Nasıl fitilse 3 saat sonra geri geliyor ama Dr bişi olmaz dedi... Kol bandı mı takıyorsun? Ben onu ilk tedavimde sonuç beklerken taktım transferden sonra.. Aman Allahım çok fena o... Ben de aşırı ateş basması falan yaptı, Ocak ayında pencere açık oturuyordum :KK54:

Ben de fitil kullanıyorum... Nasıl fitilse 3 saat sonra geri geliyor ama Dr bişi olmaz dedi... Kol bandı mı takıyorsun? Ben onu ilk tedavimde sonuç beklerken taktım transferden sonra.. Aman Allahım çok fena o... Ben de aşırı ateş basması falan yaptı, Ocak ayında pencere açık oturuyordum :KK54:

Benimde öyle canım sabah bir aksam iki kullanıyorum uç ayım dolsunda birakayım artik inan bıktım....bendede ateş yapiyo bir hafta daha takicam gobegime yapistirdim bu sefer...birde ben kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

:nazar:
NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Mrv3328Tekirdağ124 Şubat1 Aralık
ZeyneppMehmett22Kırıkkale124 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya225 Şubat2 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Pokim29?228 Şubat5 Aralık
Mdaa24İstanbul228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Elifce30Ankara21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27Kocaeli12 Mart7 Aralık
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık
Yumichan29Ankara13 Mart8 Aralık
Hayrolsun32İstanbul15 Mart10 Aralık
Kimyacı4329Denizli15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık
Ka_104928İstanbul16 Mart11 Aralık
As_ya28Ankara16 Mart11 Aralık
Peruj36İstanbul16 Mart11 Aralık
Tamtaram34İstanbul27 Mart12 Aralık
Efsa1033?27 Mart12 Aralık
Carmellia34Ankara?8 Mart13 Aralık
Sebdicek24?19 Mart14 Aralık
Eelocann35Ankara111 Mart16 Aralık
Miracmina25İzmir115 Mart20 Aralık

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 11-12-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

cnmm benide ekler misin 9Martta adet olmuştum. ikincj cocugum olacak inşallah yaş 29

Benimde öyle canım sabah bir aksam iki kullanıyorum uç ayım dolsunda birakayım artik inan bıktım....bendede ateş yapiyo bir hafta daha takicam gobegime yapistirdim bu sefer...birde ben kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

Hmm onu biliyorum yengem de kullanmıştı ondan... Allah kolaylık versin canım ya, valla yaşadıklarımız hem fiziksel açıdan hem psikolojik açıdan kolay değil.. Umarım sağlıkla kavuşuruz minnaklara:KK52:

merhaba kızlar, ben de cuma günü adetim 3 gün geçtikten sonra test yaptım ve iki çizgiyi gördüm planlı bir gebelik olmadığı için inanamadım bi de kan testi yaptırdım orda da hcg değeri 1578 çıktı. bugün doktora gittik kesemizi gördük çok şükür ama içinde bebişi henüz göremedik 10 gün sonra tekrar gidicez kontrole kalp atışlarını duyarız dedi doktor. benim hamileliğim biraz zor geçecek sanırım çünkü sol akciğerimin tamamı geçen sene alındı şu an tek akciğerim var umarım sağlıkla sıhhatle bebeğime kavuşurum. herkese sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı doğumlar diliyorum :KK49:

aynen bende de ters etki yaptı sabahın 6 sında uyanıyorum, uyuyamıyorum :KK1::KK1::KK1:
Ya kızlar aynı durumdayız gun içinde biraz uykum geliyo bir saat dalıyorum ama gece saat başı uyanıyorum kendimi zorlasam bile yedide gözüm açılıyor.. Normalde dokuz onda lutfedip kalkarken şimdi noluyo yaaa...

Ya kızlar aynı durumdayız gun içinde biraz uykum geliyo bir saat dalıyorum ama gece saat başı uyanıyorum kendimi zorlasam bile yedide gözüm açılıyor.. Normalde dokuz onda lutfedip kalkarken şimdi noluyo yaaa...

aynen gecede uyanmalar var, gün boyu yorgun,halsiz oluyorum ama gece derin uyurum diyorum sürekli uyanıyorum, bebişler şimdiden bize alışın diye uykusuz bırakıyolar galibaa :KK1::KK1::KK16::KK16:

merhaba kızlar, ben de cuma günü adetim 3 gün geçtikten sonra test yaptım ve iki çizgiyi gördüm planlı bir gebelik olmadığı için inanamadım bi de kan testi yaptırdım orda da hcg değeri 1578 çıktı. bugün doktora gittik kesemizi gördük çok şükür ama içinde bebişi henüz göremedik 10 gün sonra tekrar gidicez kontrole kalp atışlarını duyarız dedi doktor. benim hamileliğim biraz zor geçecek sanırım çünkü sol akciğerimin tamamı geçen sene alındı şu an tek akciğerim var umarım sağlıkla sıhhatle bebeğime kavuşurum. herkese sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı doğumlar diliyorum :KK49:

hayirli olsun kuzum.degerin cok iyi bencr kanda kac gun gectikten sonra bu deger cikti kuzum benim adetten 3gun sonra 526 idi.brn keseyi henüz görmedim

X