2014 Aralık Anneleri

canım düşük tansiyon bende de var ve çok halsiz bırakıyo baş ağrısı yapıyo. ben günde bi tane maden suyu içiyorum ve tansiyonumu düzene sokuyo. bi dene istersen.

maden suyu hiç duymamıştım denemekte fayda var teşekkür ederim :KK16:

ben de haftaya ptesi gidiyorum inşallah kalp atışlarını duymaya. 7+4 oluyoruz. kalp atışından sonra ne zaman gidiliyordu bir daha arkadaşlar. ikili teste kadar 12. haftaya kadar gidilmiyor hatırladığım kadarıyla. yanlışmıyım?

canımm bizim sat ımız ve muhtemel doğum tarihimiz aynı gün:) sen kalp atışını duyabldn mi?

canım bnm de çokbulantım olmuyo. bi tek sabahları çok iştahsız oluyorum. öğleden snra iştahım açılıyo. sabah bişi yiyemezsem mutlaka bir bardak günlük sütümü içiyorum. yeşillik tüketiyorum. 1 tane muz yiyorum. bir kase ev yoğurdumu mutlaka yiyorum. tansiyon düşüklüğünden başağrsı çekiyorum ve maden suyu içîyorum düzenliyo tansiyonumu ve mideme de iyî geliyo. akşamları niyeyse canım çok et çekiyo ama balıktan tiksindim. et yemeye çalışıyorum. ceviz yememiz gerekiyo bol bol. yeşil mercimek ve bulgur bebeğe iyiymiş beslenmesi için. bize de kilo yapmıyo. bu arada beyaz peynir de yemeye çalışıyorum. sabahları yiyemediğimden midr nedir bilmiyorum 65.5 ten 64 küsürlre düşmüşüm. aslında öğleden snra gayet iştahlıyım. canım bişiler çekiyo hep ama ne yiyeceğimi bilemiyorum:)

hadi hayrlı olsuunn:KK66:

canm istanbuldaysan yardmcı olabilirim

benim de iştahım fena değil ama kilo vermişim

maşallh cnm ne kadar düzenli yiyosun.. imrendim valla.. ben o kadar dikkat edemiyorum.

canım düşük tansiyon bende de var ve çok halsiz bırakıyo baş ağrısı yapıyo. ben günde bi tane maden suyu içiyorum ve tansiyonumu düzene sokuyo. bi dene istersen.

İstanbuldayım ama avrupa yakasında canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Korkma canım yorulmussundur...Benimde karnım çok sisti 6 aylık gibi inan patlıycam...tüp bebek tedavisinde su toplaması oluyomus inşallah olmaz bende :KK43:

karın şişliği ve gaz bende de var canım, kendime lastikli pantolon aldım işe öyle geldim, yoksa normal pantolonlarımı falan kapatamıyorum hiç..
belim çok kötü ya, şu mesai bitse de gidip uzansam biraz

arkadaşımın geçen böyle beli tuttu ardından da kanaması :KK43:
çok korkuyorum elocaan sen biliyorsun neler çektiğimizi....

:KK50:

karın şişliği ve gaz bende de var canım, kendime lastikli pantolon aldım işe öyle geldim, yoksa normal pantolonlarımı falan kapatamıyorum hiç..
belim çok kötü ya, şu mesai bitse de gidip uzansam biraz

arkadaşımın geçen böyle beli tuttu ardından da kanaması :KK43:
çok korkuyorum elocaan sen biliyorsun neler çektiğimizi....

:KK50:

En kötüyü düşünme canım inşallah seninki hamileliktendir....hem de ne çektik hele ben iki aydir evinden uzagım tedavi için ankaradayım inşallah bebeğim iyice tutulduktan sonra evime donucem...ben transferden sonra hic disari cikmadim iki kere hastaneye gittim kan tahlili için okadar hala uzanıyorum sıkıldım iyice...benim lastikli pantalonum bile olmuyor...sen klomenmi kullanmistin asilamamıydı

X