2014 Aralık Anneleri

:KK1::KK1: hehe...valla bulantım bitse zerre üzülmem....sağlıkla filan da alakası yok bu illetin yaa...kaç arkadaşım bi kez bile bulanmadan bitirdi 9 ayını...biraz şans, biraz anneden kalma miras....

benim annem hiç bulantı yaşamamış, karnımın büyümesi dışında hamilelik belirtim yoktu diyor yani o kadar :KK9: ben de o yüzden hamileliğim rahat geçecek diye bekliyordum ama nerdee, anneyle de alakası yokmuş yani :44:

herkese günaydın ve iyi haftalar diliyorum.bişey danışıcam sizlere arkadaşlar.akşamları inanılmaz bir şişkinlik var bende.gün boyu çok iyiyim ama az da yesem çok da yesem hatta yemesem de istinasız her akşam davul gibi şişiyor karnım.ve çok rahatsızlık veriyor bana.böyle bi sıkıntı yaşayan var mı ben gibi?

kızlar yarın doktora gidicem.kasıklarımda ağrı var. idrar enfeksiyonu vardı onun için. birde yarın 10+0 oluyorum.ense kalınlığını ölçer mi? ne zman ölçülüyo?

dayanamadın demi sende 4 hafta:KK1::KK1::KK1: ense kalınlığı 11 hafta ile 14 haftada ölçülüyomuş ne kadar gec ölçülürse doğruluk oranı o kadar yüksek oluyomus benimkini doktor 13+1 de ölçecek yani 10 gün sonra

herkese günaydın ve iyi haftalar diliyorum.bişey danışıcam sizlere arkadaşlar.akşamları inanılmaz bir şişkinlik var bende.gün boyu çok iyiyim ama az da yesem çok da yesem hatta yemesem de istinasız her akşam davul gibi şişiyor karnım.ve çok rahatsızlık veriyor bana.böyle bi sıkıntı yaşayan var mı ben gibi?

ben de öyleyim canım. bazen yemeği mi çok kaçırdım diyorum ki öyle fazla da yediğim yok aslında. ama bazen de hiç yemiyorum gene aynı dediğin gibi. bende biraz hazımsızlık da var onunla da alakalı olabiliyor. ama gaz şişkinliği de çok fazla.. bazen infilak edecek gibi hissediyorum kendimi:KK1:

Benim de öyle Canın akşam gören 6 aylık sanır, sabah düz bir göbek:)

....

günaydın, aynen valla biri bana bugün pazar desin diye bekledim sabah ama kimse demedi :) hamileler için o sıcacık yataktan kalkıp işe gelmek ne kadar büyük bir fedakarlık bir bilseler :KK9:

Inş gönlüne göre bi' ev bulursun canım, çok ağırlaşmadan bulsan da taşınsan ah ne güzel olur

geçmiş olsun canım, benim de migrenim var, özellikle doğum kontrol hapı daha da arttırmıştı ama hamile kaldığımdan beri hafif hafif ataklar şeklinde birkaç defa atlattım çok şükür daha öncekiler gibi kötü olmadım :nazar: Hiç bir şey yiyemiyorum diyorsun, açlıktan da olabilir. Su içebiliyor musun? Ben sadece soğuk su içebiliyorum, zorluyorum kendimi içmek için çünkü benim migrenimi susuzluk da inanılmaz tetikliyor :KK43:

inşallah canımmm ağırlaşmadan bende çıkma taraftarıyım ama kalan paramızı alamayız

bende kronik migren var canım 3 atak atlattım şiddetli en son acilde serum felan takıldı rahatladım çok zor doktor geçer atakların yakında diyo inşallah

alın benden de o kadar çok sevdiğim iş bulantı yüzünden eziyet olmaya başladı...doğum iznide 32 de ayrılmayacağım inşallah iyi olursam doğum sonrasına atacağım o yüzden 32 değil de bir an evvel 37 gelsin banaaa evimde tembellik edeyim :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

doktor bi sıkıntı olmaz sağlıklı bi şekilde gebelik ilerlerse 36. Hafta bittiğinde alırız dedi bebişleri ilk doğumumda doğuma kadar çalışmıştım rahattım evim işe yakındı 10 dk mesafe vardı bakalım şimdi nasıl olacak doğum öncesi +2 hafta fazla izin hakkımız var çoğul gebelik olduğu için hayırlısı inşallah

hamilelere kesinlikle iş azaltıcı bi yasa çıkarılmalı...ne biliyim, bi kaç saat erken çıkıp dinlensek en azından....son ay izin veriliyo ama ilk 3 ay son aylardan daha zor

Bence de bence de aile ve sosyal politikalar bak.a duyurulur burdaaaaaan biz tatil istiyoruuuuuuuz:))

günaydın lar ...bnmde bugün hiç keyfim yok nedendir bilmem ya :44: böyle bi mutsuzluk hali.. midemde bulanmıyo daha bişey yemememe ragmen kazınmadıda belimde ağırmıyo bişey mi oldu diyorum kendi kendime . dün çok yürüdüm korku sardı o yüzden.zaten gece gene karnımın üstüne yatmışım. uyurken dönüyorum ya. eşime tembihledim ama onun uyku benden ağır nasıl uyandırcak ki beni sağına dön soluna dön diye.. canım sıkılıyo işte :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

canım bi yerde okumuştum sola yatın arkanıza yastık koyun gece dönmenizi engeller diye uykun ağırsa bi dene istersen belki fayda eder. bu arada sola yatmak lazımmış besinler nedense bebeğe daha rahat gidiyomuş:KK51::KK51::KK51:

bende çok fazla oluyo canım gaz sıkıntısı ama bana folik asid yapıyo genellikle bide dayanamayıp turşu yersem dahada fazla oluyor:KK53::KK53:

Bir de öğrenciler koşuyor havalar ısındı haliyle koku tavan yapıo ya çok zorlanıyorum yaaa :KK43: 40 dk.lik ders 40 saat gibi her an çıkartma korkusuyla geçiyor :KK43: bir.an evvel tatili bekliyorum:)

az kaldı sık dişini , 3 ay tatil bi düşünsene:KK53::KK53::KK53::KK53:

olmaz mı:KK1::KK1::KK1:

günaydın lar ...bnmde bugün hiç keyfim yok nedendir bilmem ya :44: Böyle bi mutsuzluk hali.. Midemde bulanmıyo daha bişey yemememe ragmen kazınmadıda belimde ağırmıyo bişey mi oldu diyorum kendi kendime . Dün çok yürüdüm korku sardı o yüzden.zaten gece gene karnımın üstüne yatmışım. Uyurken dönüyorum ya. Eşime tembihledim ama onun uyku benden ağır nasıl uyandırcak ki beni sağına dön soluna dön diye.. Canım sıkılıyo işte :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

canım yanlarına destek yastığı koy o zaman sol destekli yatıyosun baya işe yarıyo karnının üstüne yatmayaya çok gayret et bebişler büyüyor artık canım

dayanamadın demi sende 4 hafta:KK1::KK1::KK1: ense kalınlığı 11 hafta ile 14 haftada ölçülüyomuş ne kadar gec ölçülürse doğruluk oranı o kadar yüksek oluyomus benimkini doktor 13+1 de ölçecek yani 10 gün sonra
:KK52::KK52: aynen dayanamadım.10 gün oldu doktora gideli.:KK9: ya cumartesi çok kötüydü yürümekte falan zorlanıodum. eşime yavaş yürü dedim.dün öle okadar kötü değildi bugünde çok kötü değil ama hep bi ağrı var geçmeyen,ondan korkuyorum.

Canım 10+4 de gittim yanılma payı çok olur dedi ölçülmedi..bir hafta sonra gel dedi 11+4 re ölçecek doktorum..iyi haberlerle gel inşallah:)

amin inşallah canım.sağol :)

11. ve 14. haftalar arasında ölçülüyor diye biliyorum belki seni bi kaç hafta sonraya çağırabilir cnm
tamam canım sağol :)

canım bi yerde okumuştum sola yatın arkanıza yastık koyun gece dönmenizi engeller diye uykun ağırsa bi dene istersen belki fayda eder. Bu arada sola yatmak lazımmış besinler nedense bebeğe daha rahat gidiyomuş:KK51::KK51::KK51:

rahim büyüdükçe ana toplardamara baskı yaptığı için bebeğe giden kan ve oksijen oranı düşüyor sağa yatıldığında

X