2014 Aralık Anneleri

:KK52::KK52: aynen dayanamadım.10 gün oldu doktora gideli.:KK9: ya cumartesi çok kötüydü yürümekte falan zorlanıodum. eşime yavaş yürü dedim.dün öle okadar kötü değildi bugünde çok kötü değil ama hep bi ağrı var geçmeyen,ondan korkuyorum.

amin inşallah canım.sağol :)

tamam canım sağol :)

ben gecen ağrıdan gittim ya doktor idrar testi de istedi sonucu içinde idrar testin cok güzel dedi hiç problem yok dedi.ben suya bağlıyorrum hamilelik basından beri cok cok içiyorum suya ağırlık ver olur mu 12 bardak iç minimum. korkma ne olur üzülürüm:KK20::KK20::KK20: inşallah bi sorun yoktur , iyi haberlerini bekliyorum dualarım seninle.evham yapıp bebeğini üzme belki rahim büyüdüğü için ağrıyodur.herkesin farklı oluyo biliyorsun

benim annem hiç bulantı yaşamamış, karnımın büyümesi dışında hamilelik belirtim yoktu diyor yani o kadar :KK9: ben de o yüzden hamileliğim rahat geçecek diye bekliyordum ama nerdee, anneyle de alakası yokmuş yani :44:

bunu duyduğuma sevindim.çünkü benim annem beni doğurmaya gittiğinde bile istifra etmiş. bende 15 gün kaldı die sayıklıyorum.inşallah 12. haftada şıp die kesilir:KK49:

ben gecen ağrıdan gittim ya doktor idrar testi de istedi sonucu içinde idrar testin cok güzel dedi hiç problem yok dedi.ben suya bağlıyorrum hamilelik basından beri cok cok içiyorum suya ağırlık ver olur mu 12 bardak iç minimum. korkma ne olur üzülürüm:KK20::KK20::KK20: inşallah bi sorun yoktur , iyi haberlerini bekliyorum dualarım seninle.evham yapıp bebeğini üzme belki rahim büyüdüğü için ağrıyodur.herkesin farklı oluyo biliyorsun

canım bende zaten vardı.ilk baş kan ve idrar testi verdiğimde çıkmıştı enfeksiyon. hemde sağlık ocağında baya bi var dedi mora yakın rengi dedi. doktorda söyledi var die ama arka plana attı daha sonra bakarız ona dedi. şimdide kasık ağrısını enfeksiyonda yapıyomuş dediler ya ondan telaşlandım. ben şimdi hazırlanıp çıkıorm.12de randevum.görüşürüz kızlarr...

Son düzenleme:
Benim 14. Hafta ben kesilmesini beklemiyorum zaten benim annemde bende 9 ay cekmis bende ilk dogumda 7 ay cektim anliycan onumde daha uzun bir surec var rabbim acisin halimede bu sefer cabuk gecsin diyorum.

Evde sana ihtiyacı olan bi ufaklık olunca daha zor değil mi:KK43:

Bİr de bnm ikinci hamileliğim daha zor daha farklı geçiyo. Oğlumda yüzüm pırıl pırıldı, bu kez yüzümde eşşek kadar sivilceler var. O zamanlar bulantılarım bitti tamamen rahatladım. Daha sonra hiç mide problemi yaşamadım. Reflü nedir bilmedim.., Bunda bulantı bitti mii, yoksa deli gibi mide yanmam bulantıyı bile baskılıyo mu onu bile çözemedim.

Vücut kendini toparlayamadan mı hamile kaldım acaba...

bunu duyduğuma sevindim.çünkü benim annem beni doğurmaya gittiğinde bile istifra etmiş. bende 15 gün kaldı die sayıklıyorum.inşallah 12. haftada şıp die kesilir:KK49:

benim annem iki gebeliğinde de bulantıdan mahvolmuş ben ilk bebeğime hamile kaldığımda bana nasıl acımıştı her gün arayıp soruyodu bugün başladı mı diye:) ben de ha bugün başlıcak ha yarın başlıcak diye beklerken doğurdum :) bunda alışık olduğu için sormadı bile... çok şükür gene olmadı olan arkadaşların inşallah bi an önce geçer bulantı yokken işe gelmek ölüm bi de o halde çalışanların Allah yardımcısı olsun

Kızlar bugun ikili taramaya gireceğim ne olur dua edin çok korkuyorum ya bir sıkıntı olursa diye içim acıyor düşününce Ağlıyorum desem yeridir.sabah yazi okudum epeyce moralim sıfır nefesim kesiliyor sanki..downsendromu vs.bu ikili test ve sonrası çok önemli başıma ağrı girdi o derece kötüyüm :KK14::KK14::KK14:

Kızlar bugun ikili taramaya gireceğim ne olur dua edin çok korkuyorum ya bir sıkıntı olursa diye içim acıyor düşününce Ağlıyorum desem yeridir.sabah yazi okudum epeyce moralim sıfır nefesim kesiliyor sanki..downsendromu vs.bu ikili test ve sonrası çok önemli başıma ağrı girdi o derece kötüyüm :KK14::KK14::KK14:

Canım içini ferah tut iyi düşün iyi olsun...haftaya cumartesi benim de ikili testim var şimdi sen deyince düşündüm..hiç takma canım kötüyü çağırma...sağlıklıca gelecek inşallah minnaklar:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım içini ferah tut iyi düşün iyi olsun...haftaya cumartesi benim de ikili testim var şimdi sen deyince düşündüm..hiç takma canım kötüyü çağırma...sağlıklıca gelecek inşallah minnaklar:))

Öyle ama ne bilim işte...downsendromu, bir sendrom daha var unuttum...sonrasında zeka geriliği, sakatlik, ic organlarla ilgili problemler hepsinin düşüncesi bile çok kötü Allah'im yasayanlara çare sabır versin...saat 15:30da randevum var...insallah benim senin ve herkesin ikili tarama 3lu 4lu 16.18.haftada yapılan ultrasyon kontrolleri hep iyi sonuclar verir.sagliklik bebekler gelir dünyaya.....

canım beni de şimdiden o testlerin endişesi sarmadı değil ama sonuca o kadar odaklanma bence. yüksek risk de çıkabilir, bu testlerin güvenirliği çok da yüksek değil biliyoruz. o yüzden bozma moralini. ben şimdi kan testini araştırıcam. ola ki yüksek bir değer çıkarsa amniyosentezi istemiyorum. ona alternatif bir tesmiş bu ama epey masraflı. en azından bebeğime bir zarar vermemiş olucam diyorum. sonuç da en az o kadar güvenilir. inşallah hiçbirine gerek kalmaz. tüm sonuçlarını yüreğini ferahlatacak şekilde alırsın inşallah canım. güzel haberlerini bekliyorum...

iyi haberlerle geleceğine inanıyorum,iyi düşün bak herşey iyi olacak...

canım beni de şimdiden o testlerin endişesi sarmadı değil ama sonuca o kadar odaklanma bence. yüksek risk de çıkabilir, bu testlerin güvenirliği çok da yüksek değil biliyoruz. o yüzden bozma moralini. ben şimdi kan testini araştırıcam. ola ki yüksek bir değer çıkarsa amniyosentezi istemiyorum. ona alternatif bir tesmiş bu ama epey masraflı. en azından bebeğime bir zarar vermemiş olucam diyorum. sonuç da en az o kadar güvenilir. inşallah hiçbirine gerek kalmaz. tüm sonuçlarını yüreğini ferahlatacak şekilde alırsın inşallah canım. güzel haberlerini bekliyorum...

Aminnnnn cnm bnm aminnn....saatler nasıl geçecek bilmiyorum....

3 ay olmasa bile 2 ay tatil var bizlere de :)) dört gözle bekliyoruz susamım ve ben:KK70:

ayy susam, biz de yeğenime öyle derdik ilk haftalarda :KK9: ama artık susam değil annesi ya :) biz geçen gittiğimizde fasulye demişti fasulye diye seviyoruz hala, bu hafta gittiğimizde de hamsi kadar olmasını bekliyoruz :KK9: hamsi diye sevmek için heyecanlanıyor eşim :)

Insallah cnm..ama bununla stres bitmior ki...16.18.haftalarda ayrintili ultrasyon kontrolude cok onemliymis

hayırlısıyla bi doğalar sağlıkla başka ne isteriz ki,ama bak hepimizde allah korusun o ihtimal var,bende korkuyorum ya olumsuz bişi çıkarsa diye ama o kadar düşünmemek lazım,sen üzülünce bebeğinde üzülüyo ona da yansıyo herşey:KK16:

Evde sana ihtiyacı olan bi ufaklık olunca daha zor değil mi:KK43:

Bİr de bnm ikinci hamileliğim daha zor daha farklı geçiyo. Oğlumda yüzüm pırıl pırıldı, bu kez yüzümde eşşek kadar sivilceler var. O zamanlar bulantılarım bitti tamamen rahatladım. Daha sonra hiç mide problemi yaşamadım. Reflü nedir bilmedim.., Bunda bulantı bitti mii, yoksa deli gibi mide yanmam bulantıyı bile baskılıyo mu onu bile çözemedim.

Vücut kendini toparlayamadan mı hamile kaldım acaba...

Sanki biri beni anlatiyor gibi okudum YAZDIKLARIni. Benim de ikinci hamileliğin kizim 2 yasinda ve ona hamileyken ben bu yasadiklarimin hic birini yasamamistim.asil hamilelik buymüş demeye baş ladim. En kötüsü de kizimla yeterince ilgilenemiyorum ve ona halsizlik yapiyormusum gibi geliyor

Günaydın bir vukuat da benden.. 6 da kaldırdı bulantı olsun demek ki sıpalar sağlıklı :)) Rabbim yardımcımız olsun inşallah:) ama işe gitmek is te mi yor um :KK43:

amin canım.Bugünler geçicek inşaallah.Kolay gelsin sana :)

iyi haberlerle geleceğine inanıyorum,iyi düşün bak herşey iyi olacak...

hayırlısıyla bi doğalar sağlıkla başka ne isteriz ki,ama bak hepimizde allah korusun o ihtimal var,bende korkuyorum ya olumsuz bişi çıkarsa diye ama o kadar düşünmemek lazım,sen üzülünce bebeğinde üzülüyo ona da yansıyo herşey:KK16:

Evet cok haklısın cnm....Sağlıklı, eliayagi düzgün, hayırlı evlat olsunlar :KK16:

ne oldu adetmi oldun? inşallah canım tez vakitte sıkma canını yeni başlamışınız çalışmalara.rabbim çok bekletmeden mucizeni verir inş..

Evet. İnşallah sizin gibi hamiş olurum ben de ☺
Sen nasılsın her şey yolundadır inşallah?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X