2014 Aralık Anneleri

günaydın canlar :-( benim hiç keyfim yok.. kuyruk kemiği mi diyorlar bir sızlıyor ki oturamıyorum neden oldu bilemedim
:-(

Ya Settar

ah canim ayniyiz.39 gundur 1sn ara vermeyen nefes kesen bulanti ,karin agrisi,birde bu hafta ekklenen siddetli basagrosi..hergun agliyorum.daha 11 +4 um..sen ne kadarliksin..hamile degil yatan hastayim resmen

rabbim mukafatımızı verir inşallah sağlıcakla alırız kuzular kuzağımıza

günaydın lar ...bnmde bugün hiç keyfim yok nedendir bilmem ya :44: böyle bi mutsuzluk hali.. midemde bulanmıyo daha bişey yemememe ragmen kazınmadıda belimde ağırmıyo bişey mi oldu diyorum kendi kendime . dün çok yürüdüm korku sardı o yüzden.zaten gece gene karnımın üstüne yatmışım. uyurken dönüyorum ya. eşime tembihledim ama onun uyku benden ağır nasıl uyandırcak ki beni sağına dön soluna dön diye.. canım sıkılıyo işte :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

günaydın lar ...bnmde bugün hiç keyfim yok nedendir bilmem ya :44: böyle bi mutsuzluk hali.. midemde bulanmıyo daha bişey yemememe ragmen kazınmadıda belimde ağırmıyo bişey mi oldu diyorum kendi kendime . dün çok yürüdüm korku sardı o yüzden.zaten gece gene karnımın üstüne yatmışım. uyurken dönüyorum ya. eşime tembihledim ama onun uyku benden ağır nasıl uyandırcak ki beni sağına dön soluna dön diye.. canım sıkılıyo işte :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Bi yandan depresyona girmiş olabilirim evden çıkmıyorum daraldım çıkınca uyuyamıyorum ağrıdan oy...

Ya Settar

günaydın kızlar,
herkes keyifsiz bugün neden böyle :KK43: ben de öyleyim, 12. haftaya girdik ve bulantılar tam gaz devam. her sabah uyandığımda bugün geçer belki diyorum ama yok :KK43:

günaydın canlar :-( benim hiç keyfim yok.. kuyruk kemiği mi diyorlar bir sızlıyor ki oturamıyorum neden oldu bilemedim

Ya Settar

Günaydın canım, ağır kaldırdın mı? veya çok yürüdüysen de olabilir, sırt üstü yat biraz dinlen geçer inş:KK49:

Günaydın canım, ağır kaldırdın mı? veya çok yürüdüysen de olabilir, sırt üstü yat biraz dinlen geçer inş:KK49:

Yok canım hiç hareket etmiyorum desem yeridir anlamadım neden oldu uyandım kaç kez ağrısından :-(

Ya Settar

Ya Settar

oğlun mu olacak ki kuyruk sokumun ağrıyor:KK52: ne güzel evdesin yat dinlen kuzum tadını çıkar mis gibi :) ben tenefüsteyim derse gircem şimdi yine ..yaz geldi çocuklar koşuyorlar sınıfta kokularla boğuşuyorum:KK25::KK25::KK25:

bulantım yok yazalı kaç dk oldu acaba :KK1::KK1::KK1::KK1: geldi bana bulantılar şükür .. ben bunu kendime neden yapıyorum acaba.kendi kendime yok yok deyip geziyorum naazar değdiriyorum sonra . ama olmamasıda insanı şüpheye düşürüyo bişey mi oldu diye

günaydınlar herkese :)

hamile hamile şu pazartesi sendromları daha bi katmerli oluyor gerçekten:KK50:

günaydın, aynen valla biri bana bugün pazar desin diye bekledim sabah ama kimse demedi :) hamileler için o sıcacık yataktan kalkıp işe gelmek ne kadar büyük bir fedakarlık bir bilseler :KK9:

bu hafta reçetelerimi bitirip fatura etmem lazımmmmmmm ama işte o gücü bi bulabilirsem ama mecburummmm:KK47::KK47::KK47:

Kızlar bana dua edin kafama göre bi ev bulayımmmmm taşınayımmmm 2.5 ayım var taşınmama tekrar aynı evi tutmak istemiyorumm artık

inş gönlüne göre bi' ev bulursun canım, çok ağırlaşmadan bulsan da taşınsan ah ne güzel olur

Saol cnm migrenim kesin haftanin bir gunu tutiyor ve 3 gun.suruyor kafam zonkluyor resmen hamilelik onceside vardi ama ataklar bu kadar sık degildi genelde adet zamanlarina yakin bir kere tutardi. Tetikleyen yiyecekler konusuna gelince inan midem bos zaten bisey yiyemiyorum bulantidan zorla corba, makarna yogurt en fazla. Ne sut ne yumurta ne peynir ve et kesinlikle agzima surmuyorum.

geçmiş olsun canım, benim de migrenim var, özellikle doğum kontrol hapı daha da arttırmıştı ama hamile kaldığımdan beri hafif hafif ataklar şeklinde birkaç defa atlattım çok şükür daha öncekiler gibi kötü olmadım :nazar: hiç bir şey yiyemiyorum diyorsun, açlıktan da olabilir. su içebiliyor musun? ben sadece soğuk su içebiliyorum, zorluyorum kendimi içmek için çünkü benim migrenimi susuzluk da inanılmaz tetikliyor :KK43:

canım rahat ol daha yatmamıza sınırlama getirmeye çok erken nasıl rahatsan öyle yat demişti bana dr...ama bu siteden okuduğum için soluma yatmaya çalışıyorum yine de :KK66: bulantın bitmiştir belki ne güzel korkma...geçen benimde 1 gün bulanmadı midem ödüm koptu bir şey mi oldu diye ama ertesi gün bir başladı geri pir başladı yani sen misin korkan al sana der gibi :)) içini feerah tut bebişlerimiz bizimlelerrrrr:KK16::KK16:

her yerim ağrıyor.belim,karnım,kasıklarım.inşallah rahim büyüdüğü için olan şeylerdir,normaldir.üstelik çok yorgun hissediyorum kendimi,değil çalışmak başımı bile kaldırmak istemiyuorum :KK43:

bu hafta reçetelerimi bitirip fatura etmem lazımmmmmmm ama işte o gücü bi bulabilirsem ama mecburummmm:KK47::KK47::KK47:

Kızlar bana dua edin kafama göre bi ev bulayımmmmm taşınayımmmm 2.5 ayım var taşınmama tekrar aynı evi tutmak istemiyorumm artık

kolaylıklar dilerim canım.
ev işi de gönlüne göre olur inş..

şu bulantım yok diye üzülenleri elime geçirsem evire çevire dövücem:KK1::KK1::KK53::KK53::KK53: arkadaş, tadını çıkarın işte...sonsuza kadar bulanmıcak ki, elbet bitecek...ne kadar erken bitse o kadar güzel...

haftasonu memleketteydik...eşim 'rapor alıp bir hafta dinlen burda' dedi ama 2 yaşındaki oğlumla evde kallmaktansa işe gelmeyi tercih ettim :) hiç olmazsa gündüz bakıcı, akşam babası bakıyo...onunla nasıl dinleneyim...işyeri daha sakin....

Kizlar gunaydinn..ben de okula geldim :KK43: fananay gibiyim ben de..artik ise gitmek istemiorummmm :) sinav yapmicak olsam gelmicektim ama el mahkum napimm :) ama su mide bulantim olmasaydi daha iyi olurdu..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir de öğrenciler koşuyor havalar ısındı haliyle koku tavan yapıo ya çok zorlanıyorum yaaa :KK43: 40 dk.lik ders 40 saat gibi her an çıkartma korkusuyla geçiyor :KK43: bir.an evvel tatili bekliyorum:)

al benden de o kadar.aslında işimi çok seviyordum ama bu hamilelik ondan da soğuttu:) işe geldim ayaklarımı sürüye sürüye:) nasıl geçer bu hafta bilmem. nefret ediyorum ptesilerden. resmen 32. hafta için gün sayıyorum:)

aynen bulantım devan edince için rahat oluyo sağlıklılar diyeeee:KK23::KK23:

Bende kalkamadım bi türlü sabah dün misafirimiz vardı dinlememedim o yüzden kalkamadım geç kaldımmmmmmm:KK20:

Rabbim yar ve yardımcımız olsun

Alın benden de o kadar çok sevdiğim iş bulantı yüzünden eziyet olmaya başladı...doğum iznide 32 de ayrılmayacağım inşallah iyi olursam doğum sonrasına atacağım o yüzden 32 değil de bir an evvel 37 gelsin banaAa evimde tembellik edeyim :))

Alın benden de o kadar çok sevdiğim iş bulantı yüzünden eziyet olmaya başladı...doğum iznide 32 de ayrılmayacağım inşallah iyi olursam doğum sonrasına atacağım o yüzden 32 değil de bir an evvel 37 gelsin banaAa evimde tembellik edeyim :))

hamilelere kesinlikle iş azaltıcı bi yasa çıkarılmalı...ne biliyim, bi kaç saat erken çıkıp dinlensek en azından....son ay izin veriliyo ama ilk 3 ay son aylardan daha zor

X