2014 Aralık Anneleri

:)) canım ben perşembe günü gittim sormasak söylemeyecekti muhtemelen. tam muayenenin sonunda sorduk. ne hissediyorsun dedi. ben de kız dedim. bana da biraz öyle gibi geldi ama bi daha ki muayenede netleştirelim şimdi birşey söylemedim farzet dedi. herhalde kız :))

hehe :) yerim ben o fıstığııı =))) eee o zaman senin kızı bnm oğlana alırım ona göree :KK66:))

canım kan şekerin düşüyodur ve tansiyonun da aynı şekilde.. bir de bende de ara ara nefes darlığı oluyo. sanki artık derin nefes alamıyorum. göğsümde sıkışma da oluyo.. uzan dînlen en iyisi çünkü başka türlü geçmiyo.

evet canım evdeysem direk uzanıyorum. tansiyonum hep 9-6 dır fix. normal şartlarda düşük gibi ama benim normalim bu.
gebelik ilerledikçe nefes darlığı yaşayacağız zaten. rahim ve bebek büyüdükçe her tarafımıza olduğu gibi akciğerlerimize de baskı yapacak :))

Son düzenleme:
heheheh :))) senin erkek mi canım. o zaman nettir değişmiyo genelde.
neden olmasın topik kertmesi mi oluyo bu durumdaaaa:KK52::KK52::KK52:

hahayt :):):) bayıldım bunaaa "topik kertmesi" =))) bnm 12. haftada belli oldu. erkeğe benziyo dedi doktorum. hatta ben de gördümm. bi sivrilik vardı bkalım hayrlısı :KK66:

kızlar aynı durum sizde de var mı? ben özellikle sabahları çok nefes nefese kalıyorum çok çabuk yoruluyorum. mesela bugün kahvaltı hazırlarken bile birkaç kez dinlenip tekrar devam ettim en son eşime devrettim uzandım. gün içinde olmuyor sadece sabahları oluyor. dr uma sormayı unuttum bu durumu. aç olduğum için şekerim falan düşüyor da ondan mı acaba?

Bende bu durum normal hayatimdada olurdu cnm cok halsiz olurdum o yuzden az atistirip oyle hazirlardim kahvaltiyi? Kan sekeriylede alakali olabilir?

kızlar aynı durum sizde de var mı? ben özellikle sabahları çok nefes nefese kalıyorum çok çabuk yoruluyorum. mesela bugün kahvaltı hazırlarken bile birkaç kez dinlenip tekrar devam ettim en son eşime devrettim uzandım. gün içinde olmuyor sadece sabahları oluyor. dr uma sormayı unuttum bu durumu. aç olduğum için şekerim falan düşüyor da ondan mı acaba?

İşte beni tarif ettin.
Gebe kaldigim ilk günden beri var.
Sanki 5 km kosmus gibi oluyorum.
Bana da sadece sabahlari oluyor.
Doktora sordum kan degerlerin iyi ama gebelik basli basina bir komplikasyon her şey olabilir dedi.
Kalkar kalkmaz peynir ekmek atiyorum agzima o zaman azaliyor canim.
Sanirim uzun süre aç kaldigimiz icin.
Ben sekerimi olcuyorum normal Tansiyon olcuyorum o da normal.
Sebebini anlamis degilim.
Yoruyor gece bizi bu sipalar galiba :)

Ah canim ayniyiz.39 gundur 1sn ara vermeyen nefes kesen bulanti ,karin agrisi,birde bu hafta ekklenen siddetli basagrosi..hergun agliyorum.daha 11 +4 um..sen ne kadarliksin..hamile degil yatan hastayim resmen

Benim 14. Hafta ben kesilmesini beklemiyorum zaten benim annemde bende 9 ay cekmis bende ilk dogumda 7 ay cektim anliycan onumde daha uzun bir surec var rabbim acisin halimede bu sefer cabuk gecsin diyorum.

Naptın canım? Tekrar test yaptın mı? Eğer yazdıysan kusura bakma. Tüm mesajları okuyamadım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba canim :)
yok almadim cünkü size yazdigim günün ertesi günü aksam test alacaktim o gün adet oldum :) ilk defa adetim 6 gün gecikti ve cok agrili gecti.
simdi haziranda tekrar deneyecegiz. bu ay bal-cörekotu-tarcin deneyecegim.
sen napiyorsun her sey yolunda mi :)

offf geçmiş olsun sana canım ya. benim bulantılar 12. haftada şıp diye geçti dünya varmış dedim. inş en kısa sürede senin de geçer ve hamileliğin keyfini çıkartmaya başlarsın. migren de hamilelikte tavan yapıyor diye biliyorum bi arkadaşımda da vardı dr diyet vermişti. bazı yiyecekler çok tetikliyormuş peynir vs.

Saol cnm migrenim kesin haftanin bir gunu tutiyor ve 3 gun.suruyor kafam zonkluyor resmen hamilelik onceside vardi ama ataklar bu kadar sık degildi genelde adet zamanlarina yakin bir kere tutardi. Tetikleyen yiyecekler konusuna gelince inan midem bos zaten bisey yiyemiyorum bulantidan zorla corba, makarna yogurt en fazla. Ne sut ne yumurta ne peynir ve et kesinlikle agzima surmuyorum.

Günaydın 2014 ün son anneleri :) Benim kız bugün erkenden uyandı.Benide uyutmadı cadı.Erkenden de bulantılarım kusmalarım başladı maalesef.

Günaydın 2014 ün son anneleri :) Benim kız bugün erkenden uyandı.Benide uyutmadı cadı.Erkenden de bulantılarım kusmalarım başladı maalesef.

Günaydın bir vukuat da benden.. 6 da kaldırdı bulantı olsun demek ki sıpalar sağlıklı :)) Rabbim yardımcımız olsun inşallah:) ama işe gitmek is te mi yor um :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende bu durum normal hayatimdada olurdu cnm cok halsiz olurdum o yuzden az atistirip oyle hazirlardim kahvaltiyi? Kan sekeriylede alakali olabilir?

evet canım kahvaltıdan sonra geçiyor zaten. ben de hamilelikle başladı önceden yoktu. sık sık az da olsa atıştırmamız gerekiyor artık :)

İşte beni tarif ettin.
Gebe kaldigim ilk günden beri var.
Sanki 5 km kosmus gibi oluyorum.
Bana da sadece sabahlari oluyor.
Doktora sordum kan degerlerin iyi ama gebelik basli basina bir komplikasyon her şey olabilir dedi.
Kalkar kalkmaz peynir ekmek atiyorum agzima o zaman azaliyor canim.
Sanirim uzun süre aç kaldigimiz icin.
Ben sekerimi olcuyorum normal Tansiyon olcuyorum o da normal.
Sebebini anlamis degilim.
Yoruyor gece bizi bu sipalar galiba :)

ben şekere bağlıyorum canım. dediğin gibi uzun süre aç kalıyoruz. mesela hafta içi daha az yaşıyorum bu durumu çünkü çalıştığım için 7,30 gibi kahvaltı yapıyorum.daha doğrusu biraz atıştırıyorum. ama hafta sonu kahvaltımız 11 lere kadar sarktığı için daha kötü oluyorum.

Günaydın bir vukuat da benden.. 6 da kaldırdı bulantı olsun demek ki sıpalar sağlıklı :)) Rabbim yardımcımız olsun inşallah:) ama işe gitmek is te mi yor um :KK43:

al benden de o kadar.aslında işimi çok seviyordum ama bu hamilelik ondan da soğuttu:) işe geldim ayaklarımı sürüye sürüye:) nasıl geçer bu hafta bilmem. nefret ediyorum ptesilerden. resmen 32. hafta için gün sayıyorum:)

günaydın bir vukuat da benden.. 6 da kaldırdı bulantı olsun demek ki sıpalar sağlıklı :)) rabbim yardımcımız olsun inşallah:) ama işe gitmek is te mi yor um :KK43:

aynen bulantım devan edince için rahat oluyo sağlıklılar diyeeee:KK23::KK23:

Bende kalkamadım bi türlü sabah dün misafirimiz vardı dinlememedim o yüzden kalkamadım geç kaldımmmmmmm:KK20:

Rabbim yar ve yardımcımız olsun

Kizlar gunaydinn..ben de okula geldim :KK43: fananay gibiyim ben de..artik ise gitmek istemiorummmm :) sinav yapmicak olsam gelmicektim ama el mahkum napimm :) ama su mide bulantim olmasaydi daha iyi olurdu..

al benden de o kadar.aslında işimi çok seviyordum ama bu hamilelik ondan da soğuttu:) işe geldim ayaklarımı sürüye sürüye:) nasıl geçer bu hafta bilmem. Nefret ediyorum ptesilerden. Resmen 32. Hafta için gün sayıyorum:)

bu hafta reçetelerimi bitirip fatura etmem lazımmmmmmm ama işte o gücü bi bulabilirsem ama mecburummmm:KK47::KK47::KK47:

Kızlar bana dua edin kafama göre bi ev bulayımmmmm taşınayımmmm 2.5 ayım var taşınmama tekrar aynı evi tutmak istemiyorumm artık

benim 14. Hafta ben kesilmesini beklemiyorum zaten benim annemde bende 9 ay cekmis bende ilk dogumda 7 ay cektim anliycan onumde daha uzun bir surec var rabbim acisin halimede bu sefer cabuk gecsin diyorum.

amin amin her güzel şeyin çetrefilli bi yolu var:KK49::KK49:

Rabbim yar ve yardımcımız olsun sıcaklar tam başladığında bulantılarımız felan hafiflemiş olsa bari rahat bi yaz geçirsek

inşallah canım sağlıcakla alalım kuzularımızı kucağımıza

X