2014 Aralık Anneleri

BACIM SİGORTA yaptırsam da iki yıl sigorta ödemesi yaptırıcam ki sonra sigorta ücretleri karşılasın tüm özel hastanelere sorduk böyle dediler...

Evet canım çok büyük ihtimalle erkek demiş doktoru
hadi inşallah öğren yaz bize...benim daha var 12 haftayı doldurmama yarın sorcam ama doktora tahmininiz var mı fln diye bakalım cevap verirse:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

allahım iyilerle karşılaştırsınnnn

imkanları zorluyoz bacımmm

Kızlar siz nasıl hastanelere gidiyorsunuz öyle 3000_5000 tl doğum fln aboooo:O Ben de özele gidiyorum emekli sandığı sigortam muayeneye 30 tl veriyorum doğum da maximum 1000 tl...farklı doğum paketleri fln de mi var sizinkinde merak ettim ..böyle doğum albümü, kutlama yemeği fln oluyormuş öyle mi?merak sadece yanlış anlamayın beni...

Son düzenleme:

Kombine değeri diye birşey duymadım hiç ben.. İkili test ense kalınlığıyla kan değerlerinin karşılaştırılıp down sendromu olasılığı hesaplanıyor işte kuşum.. 1/10000 çıkan sonuç da o.

ya erkek belli oluyorrr :) hadi bakalım sağlıcakla öğreniriz hepimiz inşallah bacım

yok be bacımmmmm ne kutlama yemeği ne albüm ne bişey onlar extraya girerrrr..... ben Ankaradayım .... valla devlet hastaneleri afedersin ama b......tn
özellerde acaip uçuk bir arkadaşm kayseride aynenn senin gibi diyo fiyatlara 30 tl muayene ücreti teste vs 17 tl 30tl ek ödeme yapıyoz diyo doğum taş patlasa 1500 diyooo ben hayretler içindeyimmmm düşün .... benim özelde bir muayene 260 tl
testler devlette yaptıram dedimm onlarda eline yüzüne bulaştırdı ya bugün bakalımmm.... testle doğumla muayenelerle cüneyt gençin bir doğum hikayesi 10bin tleyi aşıyor o da bugün doğursammmm neyseki 2015 e girmeden doğurcaz nasipseee....

benim ağustosda gebeliğim vardı bu mayısda doğacaktım güya herşey yolunda giderkennn ekim 24 de bebek öldü ve devlet yüzünden perişan oldukkkk gelde ne yap şimdi yoksa kim saçar 10bin tlyi doktorlaraaa insan evladının yarınını düşünür amaaa gel gör ki gelmeden o evlat, yarınları düşünemiyor insannnn ALLAHIM herkese sağlıklısını versinnnn

kızlar listeye beni de ekleyin benimde sat 3 mart muhtemel doğum tarihi 8 aralık... konyada oturuyorum :)
kızlar bu arada benide ekleyinnnnn demeyi unutmuşummmmmmm benimde sat 4 mart :) bacımmm aynıyızzz desene hadi hayırlısııı
hoş geldin

Ben iki gün önce gittim kontrole.12. haftamdayım şuan.Benim ikizim olucak inşaallah.Biri kıza biri erkeğe benziyo dedi ama sadece benziyo.Bir ay sonra netleşirmiş.

Oyyy masallah size umarim hersey gönlünüzce olur bende meraktan ölücemmm daha bisi sölemedi bizim doktor :-(

Hadi ya çok üzüldüm canım inşallah sağ.salim alırsın kuzunu kucağına iyi düşün Anladım canım ankarada öyle demek ki Allah yardım etsin ne deyim...haklısın tabi insan canından Can emanet ediyor....ben ektrası içinde sandım...burda en pahalı acıbadem hastanesi onda da kutlama yemeği doğum albümü oda süsleme fln fln fln 2500 tl...ablam yaptı geçen sene özel hastanede çok memnundu 750 tl verdi şehir farkı demek ki...resmen adam soyuyorlar yaaaa....Rabbim yardımcınız olsun canım...
İnşallah sağ salim gelir.yavrularımız...

Canim sen hangi doktora gidiyorsun koruda?
Bende aydan biri ve ahmet erdem arasinda kalmistim ahmet hocada karar kildim ikiside esimin hocalariymis.
Ahmet hoca korudada dogum yaptiriyor ama fiyat hic konusmadik hastaneyle. 2000tl doktor haric verilen hastane hizmetimi?

offfff çarşıya gittim gezme olayını biraz fazla abartmışım galiba çok yoruldum

Hangi sehirdesin canim? Acibadem dogum paketi 9000 tl idi gecen sene

valla zor canım allah kolaylık versin bize. ben bulantıdan çekmedim gazdan çektiğim kadar
Amin canim haklisin valla :)
Hadi hayirli olsun canim hayirli evlat olsun gerisi bos.icin rahatlamistir artik insallah..
Sanada gecmis olsun tatlim.ne guzel bi duygu dimi yarinda ben gidicem sabirsizliktan oluyorummm :)

Kayseri canım en pahalı acıbadem 2500 tl dediler ama ben doktoru için farklı bi hastaneye gidiyorum 1000 tl vercem doğuma Rabbim gösterirse inşallah o günü:)

Sen nerdesin canım 9000 tl.ne öyle bebeği de onlar taşıyacak herhalde 9 ay 10 gün Allahım ya soyguncu bunlar

Anladim canim ankara istanbul baya pahali o zaman diger sehirlere gore
Allah hayirlisini versin insallah hepimize

Sen nerdesin canım 9000 tl.ne öyle bebeği de onlar taşıyacak herhalde 9 ay 10 gün Allahım ya soyguncu bunlar

:)) haklisin biraz fazla ama iste insanlarin zayif noktasi iste bebekleri
İstanbulda kuzenim gecen yil yapti dogumu ordan biliyorum fiyati

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…