2014 Aralık Anneleri

cnm o özel muayene olduğu için öyledir. ben 77 tl veriyorum. tahliller falan extra fiyat tabi. doğum 1800 tl. ama epudural ve spinal de değişiyordur muhtemelen. onu henüz konuşmadım.

sen koruya gidiyordun sanırım canım, ben hala kararsızım memorial, medicana ve koru arasında. marphe sigortayı araştırdın mı koru için? ben gidersem o sigortayı yaptırıp gitmeyi düşünüyorum da :44:

Bitter53 kız canım nasılsın?? Bugün TSH baktırdım 1.95 çıktı çok şükür sonunda ... T3 ve T4 de referans aralıkta duruyor çok sevindim :)) ilk gebe kaldığım.hafta 0.65 miş sonra 13.95 sonra 15.77 çıktı şimdi de 1.95... Yarın doktora göstereceğim iyi şeyler duyarım inşallah...İyi ama dimi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Değerlerinin normal aralıklara gelmesine çok sevindim. İnş Allah hep böyle devam eder.

Evt canım koruya gidiyorum. aslında bir an önce araştırmam laızm canım da ihmal ediyorum böyle çok pahalıya gelecek bize. şimdiye kadar 3 kez muayene oldum kafadan 230 tl. tahlillere falan da 100 küsur vermiştim. en az 10 kere daha muayene olsam doğuma kadar (son ay sık gidiliyo çünkü) spinal de en iyi ihtimalle 2000 tl yse 3000 tl yi geçecek bana maliyeti. ayrıntılı usg yi ve bundan snraki tahlilleri de saymıyorum bi de.:18:

Harika olmuş ya ellerine sağlık çok heveslendim ama beceremem kesin :) Rabbim giydirmeyi de nasip etsin inşallah:) kız cicileeş her zaman ayrı bi güzel ama sanki oğlum olacak gibiii..hayırlısı olsun tabi ama hayırlı sağlıklı bi kız da fena olmaz hani

14. haftadayım. Fotoyu koysam anlarsınız. İki bacak ve arasında minik bir fazlalık
Gaaayet nett..Üçüncüyü de doğurmayı düşünmediğime göre duble kaynana olmaya razı olcem napamm:)

canım hayırlı olsun evladın hayırlısı önemli burulma ne olur ama oğlun çok sevinmiştir bu habere ee erkek kardeş da yaaa koysana bakalım küçük bıldırcınına

bilemiyoyum bacımmm cidden ankaraya geliyorsa zaman açısından haklısın yahu.... demekki ankara civarındasın yoksa erzurumda yaptıran arkdşlrm var 3 güne ellerinde sonuçları ve ankaraya mankaraya gelen giden bişeycik de yok
yok canım rica ederim sor tabi. valla sezeryan ve normal ikisi de 1800 dediler ama bi daha sorcam. benim zaten mecbur sezeryan. ama epidural ve spinal anestezi biraz daha pahalı tabi. onu da sorcam spinal istiyorum ben çünkü
ooo valla iymiş bana şimdi 2014 de mayısda doğsam 5500 tl dedi doktor aralığın fiyatını vermiyor şimdiden 32. hafta doğumu konuşuruz dedi
yaa bacımmmm pek de öyle değil burdada randevolu sistem doktorun 3 de işi bitiyorr devlette evet sadece parasız ve belkide cahil kesim onlara göre gidiyor ama insan ayrımı yapmaktan dolayı kınıyorum devlet doktorlarını.... nedense bana hep kötüsü denk geldi.... helede kadın doktorsaaa bu ALLAH onlarıda daha farklı bilemedikleri yerlerden evlat gibi bir noktada bizim şimdiki durumumuza düşürsün diyorum... ağızdan çıkacak bir kelimeyee yalvarırcasına bakacakları duruma düşürsün bir çoğunuuu ne diyimmmm.... azcık kaliteli çantayla giyinip gidince hemen ..... hanım oluyorum yok bugünki gibi salaş gidince bir dövmedikleri kaldı böyle olur mu? ki y.lisans mezunu biriyim üstelik bu devlete hizmet eden biriyim... ALLAH sorsunnn

Kızlar bu arada benim sat 18 mart...bi arkadaşımın 14 mart sat ... dün cinsiyet öğrenmiş yani 10+6 da öğrendi cinsiyeti..benim de yarın kontrolüm var ve duyunca heyecan yaptım resmen ben de belli olur mu kiiii

ya ama sigorta da 3400 zaten, çok bi fark olmuyor o zaman :44: ben hep daha avantajlı diye düşünmüştüm ama şimdi sen 3000 diyince çok da avantajlı değilmiş demek ki bu sigorta

ya ama sigorta da 3400 zaten, çok bi fark olmuyor o zaman :44: ben hep daha avantajlı diye düşünmüştüm ama şimdi sen 3000 diyince çok da avantajlı değilmiş demek ki bu sigorta

evet 3400 se hemen hemen aynı fiyata geliyor evet ama arkadaşım medicana için yaptırdı 2400 e 5-6 ay önce. ama o 4. ayından sonra gitti. 6 kere falan muayene oldu. demek ki hemen hemen aynı. en az 3500 tl yi gözden çıkaracağız yani. ya açıkcası benim için hastane çok öenmli değil. hemen hemen aynı hizmeti veriyorlar. benim için dr çok öenmli. ben dr umu çok ama çok seviyorum. başka hastaneye giderse ben de giderim onunla hiç düşünmem :)

ooo valla iymiş bana şimdi 2014 de mayısda doğsam 5500 tl dedi doktor aralığın fiyatını vermiyor şimdiden 32. hafta doğumu konuşuruz dedi

korudaki uygulama şöyle. gebelik takibine başladığın andaki tarifeyi uyguluyorlar. yani doğumdan önce fiyatlar değişse de sana yansımıyor. onu özellikle sormuştum. 5500 tl hangi hastane. bence sigorta yaptır

ben hamileliğimin başında özele gidiyordum. oradaki doktor ortada bir sorun yokken beni bir öldürdü de patavatsızlıklarıyla, iki gün sonra devlet hastanesinde moral buldum. öyle kötü iki gündü ki benim için sonra devlette duyduklarım mucize gibi geldiğinden bana öyle hissediyorum galiba :) bir de çok tatlı dilli bir bayan doktordu gerçekten. ama tabii senin söylediğin türde olanlar da az değil. sen de haklısın. biraz da kişilikleriyle alakalı herhalde.

bacımmm kesin öğrenen arkadaşınnnın bebişi erkektir.... erkekte işte bu 10. haftanın ultrasonu ile nub teorisine göre belirleyen ince ayrıntıcı doktorlar var ya bakalım benim özel dr da 3 ünde ikili teste gelince cinsiyeti söyleyecem demişti gayet kendinden eminnnce.. tabi o kadar parayı basınca söylerler:)

bacım 5500 sadece doğum hrs tobb ve bir iki hastane daha vardı ama 32. haftada konuşcaz dr la... doktorum CÜNEYT GENÇ ankarada BİLEN BİLİR... PAHALI AMA MÜKEMMEL BİRİ DİYEBİLİRİİM

medicana şu an 2800 ve 8 muayene hakkı var. ya benim doktorum memoriial a geçti ben de onun peşinden gittim ama doğum için konuşmadım henüz ve hiç tahlil de yaptırmadım orada. yani fiyatları bilmiyorum hiç. sgk anlaşması olmadığı için muhtemelen biraz pahalı olacak ama hem ben hem de eşim doktorumuzu çok sevdiğimiz için değiştirmek de istemiyoruz. bakalım artık bu sefer gittiğimizde fiyatları falan her şeyi konuşacağız

dr undan memnunsan hiç değiştirme canım. baştan sona aynı dr da takipte kalmak çok önemli bence.

bacım 5500 sadece doğum hrs tobb ve bir iki hastane daha vardı ama 32. haftada konuşcaz dr la... doktorum CÜNEYT GENÇ ankarada BİLEN BİLİR... PAHALI AMA MÜKEMMEL BİRİ DİYEBİLİRİİM

canım maddi imkan olduktan sonra evlatlarımız için paranın önemi yok öenmli olan içimizin rahat olup dr umuza sırtımızı dayamak tabiki. gebeliğin bu güvenle geçmesi çok önemli. sonuçta evlatlarımız için çalışıp kazanıyoruz bir yerde.
dün benim dr umun ameliyatı uzun sürmüş. muayenem 40 dk falan sarktı. hemşire gidip gelip başka dr a alayım isterseniz sizi dedi. yok dedim dr umdan başkasını istemem :) bekledim muradıma erdim :)

dr undan memnunsan hiç değiştirme canım. baştan sona aynı dr da takipte kalmak çok önemli bence.

çok doğru söylüyorsun aslında, bakma ben değiştirmek istesem de eşim müsaade etmez de işte yine de merak ediyorum diğer hastaneleri de :44: doktorumdan çok memnunum, istediğim zaman arıyorum hemen tanıyor ve telefonda bile rahatlatıyor beni. bir de bir kere ona alıştım yani başkasında yabancılık çekerim belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…