2014 Aralık Anneleri

güle güle giy canım :) etek kesinlikle daha rahat ama iş yerinde etekle rahat edemiyorum ben. o yüzden 1 beden büyük ve hafif esneyen pantolonlar daha rahat olur diye onlara yöneldim.
çatlama için diyorsun değil mi? sen ne kullanıyorsun?

İş yerine en yakın devl hast.den bi randevu al git.
Hangi semtte çalışıyosun?

benim de odunum var , bazen tam bi kütük oluyo ama bazen de kürdan oluyo kütük haliyle bile aşığım ona dün boş yere bağırdım bende bugün ona üzülüyorum.:26:

Sen bağırmışsın boşver. Erkekler bizim gibi bütün gün neden bu kadın bana bağırdı şimdi diye düşünüp üzülmezler. Unutmuştur bile. O düşünce derinliği bizde

Ne yap ne et evini temizle. K.valideye koz verme. Hamile falan demez adını pise çıkarır walla.
Eşim yüzünden ben o hatayı çok yaptım. Sen etme:)

Birde bunlarla uğraşmak, asıl bizleri yıpratan bunlar kesinlikle.

Ne yap ne et evini temizle. K.valideye koz verme. Hamile falan demez adını pise çıkarır walla.
Eşim yüzünden ben o hatayı çok yaptım. Sen etme:)

ya evet ben de çekiniyorum zaten, tavsiyeni dikkate alacağım kesinlikle :)
beni her aradığında aman sakın iş yapma falan diyor ama yine de bırakamam evimi öyle, çok iyi biri ama kayınvalide sonuçta işte :)

nerede yaşıyorsun bilmiyorum canım . ben ankaradayım batıkentte. bizim mahalledeki kurutemizlemeci tanesi 2 liraya gömlek ütülüyor. devamlı müşterisi olursan 1,5a düşüyor. kapından alıp, ütülenmiş vaziyette kapına teslim ediyor. sıkıştığın zamanlar için araştır istersen böyle bir yer. bir sürü komşum oraya gönderiyor ütüleri, asansörde karşılaşıyoruz haftada birkaç gün kurutemizlemeciyle.

İş yerine en yakın devl hast.den bi randevu al git.
Hangi semtte çalışıyosun?

Yenimahalle canım. İstanbul yolu:) devlet hastaneleri de söylermi bilmiyorumkiii. arkadaş gatadan bir profa gidiyor, testler vs içinde gataya gidiyor. gatadaki polklinik muayenesinde 17.haftada söylememişler, göstermiyor demişler. aynı gün akşam profa gitti adam söyledi. millet de bi cins. sen ankara tıpa mı gidiyordun?

kızlar bugün 11+1 im çok şükür.dün gece bel ağrısıyla uyandım ve cok şiddetli ağırdı.karnımın sağ tarafnda da ağrı var dönünce hissediyorum.normalde de hafif hissediyorum arada. bu konuda tecrübesi olan varsa acilll yardım lütfen.panikliyim cok korkuyorum

Çok teşekkür ederim. :)

Haklısın aslında nerede ne ile rahat ediyorsak ona yönelmeliyiz.

Evet evet çatlama için. Ben Lierac aldım ama 50 lira verdim 100 ml'ye, çok içime oturdu. Normalde hiç kozmetiğe para harcamam çünkü. Satan kız da hamileliğin bitene kadar seni 3 tüp götürür dedi ama sanmıyorum. :S
Bir de banyo sonrası johnsons bebe yağı kullanıyorum. O sanki daha çok esnetiyo karnımı. Kaşıntı falan daha az oluyo.

Lierac bitince badem yağı vs doğal yağlara yönelirim gibi.

Sen de başladın mı bişiler kullanmaya? Başka öneriniz olur mu?

Ankara'dayım ben de, dikmen tarafında ama sanırım bizim buralarda da vardı öyle bi' yer. hemen araştırayım ya çok iyi fikir benim aklıma gelmedi hiç, saol canım :)

inş canım bakalım :)

ben henüz kullanmıyorum ama mustela önerenler oldu, bir de 1-2 kişiden kakao ve badem yağı karışımını duydum. henüz karar vermedim ama doğal yağları kullanabilirim ben de. gerçi çatlayacağı varsa kreme yağa bakmıyor diyorlar ama önlem almak lazım ya yine de :)

ya evet ben de çekiniyorum zaten, tavsiyeni dikkate alacağım kesinlikle :)
beni her aradığında aman sakın iş yapma falan diyor ama yine de bırakamam evimi öyle, çok iyi biri ama kayınvalide sonuçta işte :)

İlk evlendiğim zamanlarda ders çalışmam gerekiyodu. İşe de gidiyodum. Eve bakamıyodum pek..Bi de alışkın değildim öyle ev işine cidden.

Eşim boşver sen ders çalış annem gelince temizler, boşver annem gelcek zaten yemeği yapar, misafir almayalım dedikçe annesini arar anneee iftara alcaz koş gell.....

Anaaamm bi baktım kadın beni beceriksiz görmeye başlamışBana hadi git sen çalış ben sofrayı toplarım derdi, sonradan sonradan anladım ki kabul etmemem gerekiyomuş.

İlk bayramımızda anladım bunu. Kadın eltiye danışıp duruyo. Ne yemek yapalım, şunu sen yap ben beceremem, o tatlının şerbetini nasıl dökelim... Bana da ıvır zıvır işler Aslında işime gelmesi lazım ama kadının beni nasıl gördüğünü anlayınca pek hoşuma gitmedi...

Her fırsatta 4 çocukla ve kaynanayla sabah 9da bütün işlerini nasıl bitirdiğini anlatır:) Hamileyken 6 ay kustuğunu anlatır. Ben bu kadının merhametine inanır mıyım artık..Iıhhh :)

ben erkeğe mavi kıza pembe olayından nefret ederim zaten her renk giydirmeyi düşünüyorum turuncular yeşiller kırmızılar cinsiyeti ne olursa olsun

Badem yağı aşırı tüylenme yapıyor. Çok kişiden duydum. Ben saf zeytinyağı ile yağlıyorum. Doktorum da bitkisel bir krem verdi ama almadım daha. 40-50 tl arasıydı. Çatlama olursa kremi alıcam. Normal nemlendirme için zeytinyağı yetiyor fazlası ile. Kokmuyor o kadar Geçiyor kokusu buarada.

mustela kullanıyorum ben cnm memnunum yumoş yumoş oluyor teni insanın yağların kıllanmaya neden olduğunu söylüyor kullanan arkadaşlarım sonra bide kılla tüyle uğraşmayalım

Son düzenleme:

Ben gazi tıp'a gidiyorum da böle merak durumları vs için de devl hast.de bi dr um var:) Yedek dr:)
Uzuun uzun sakin sakin bakıyo. Doğum yapılıyo olsa hep oraya gidicem ama mlsf...
2hft içinde gitmeyi düşünüyorum mesela cinsiyet için.
Sana biraz ters gelebilir ama aklında bulunsun. Gazi mustafa kemal devl hast. sıhhiyeden banliyoyla 2 durak.

ya onu söylüyorlar illa ki, benim kayınvalidemin de çok bulantısı olurmuş o da anlatıyor babannen beni çay kırmaya gönderiyordu vs diye :) ben de bu yıl eşimle birlikte 1 hafta köylerine gideceğim, çay kırıp sonra anlatacağım hamileyken çay kırıyordum diye
şaka bir yana doğru diyorsun canım, ne kadar iyi olursa olsun pek iç içe girmemek lazım demek ki.

bittercim geç olmuş ama doğum günün kutlu olsun:) nice nice mutlu yaşlara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…