2014 Aralık Anneleri

o hastane bizim kurumda da çok meşhur. sıra yok tenha diye gidiyorlar arkadaşlar. ok gideyim bende. netten randevu alıyorum şimdi de adı ne senin drun?

Son düzenleme:
mustela kullanıyorum ben cnm memnunum yumoş yumoş oluyor teni insanın yağların kıllanmaya neden olduğunu söylüyor kullanan arkadaşlarım sonra bide kılla tüyle uğraşmayalım

oo benim tüylerim zaten bi bahane bulsam da çıksam diye fırsat kolluyor, o benim için çok kötü olur eğer doğruysa :44:

oo benim tüylerim zaten bi bahane bulsam da çıksam diye fırsat kolluyor, o benim için çok kötü olur eğer doğruysa :44:

bu tarz özel kremler biraz pahalı ama kıllanma içinde çözüm bulmaya çalışıcaz sonra gene pahalıya patlıcak ben başladım mustella kullanmaya ne yapim uğrşamam valla

Lierac alıcam bende canım benim çevremdekilerde hep ondan memnun:) kuzenim mustelayla çatır çatır çatladı inanın tabi vücut tipi diyolar ama cok kötü bi görüntü hic olmasın inşallah hele bide beyaza dönene kadar kırmızı kırmızı kalması cok fena... Hiç bi anne çatlamasın😜

13.hafta

mustela kullanıyorum ben cnm memnunum yumoş yumoş oluyor teni insanın yağların kıllanmaya neden olduğunu söylüyor kullanan arkadaşlarım sonra bide kılla tüyle uğraşmayalım

Ben de araştırayım Mustela'yı bi. Badem yağının tüylenmesi daha sonra dökülüyo diye okudum ama bünyeden bünyeye fark olabilir tabii.
Zeytinyağı da iyi fikir aslında hem elimizin altında oluyo hem de nedir ne değildir daha güvenilir.
Benim ergenlikten kalan o kadar çok çatlağım var ki ödüm patlıyo bi de yenilerini eklemek istemiyorum. Umarım yağlanmak yeterli olur.

o hastane bizim kurumda da çok meşhur. sıra yok tenha diye gidiyorlar arkadaşlar. ok gideyim bende. netten randevu alıyorum şimdi de adı ne senin drun?

Artık pek sakin sayılmaz aslında. Ününü duyan koştuğu için epey yoğunlaştı. Ama randevu alırsan sıkıntı olmaz. 182'den alıyosun. Benim dr Hülya Kula. Sibel Tezcan da iidir. Aslında farketmez dr ları ii genelde:)

Çok içten bir şekilde Amin diyorum duana.

Tesekkurler tatlimmm.
Bende aneler gununden 1 gun once hareket ettigini gordum banada hediye olmustu :)
Aynı gidiyrz bakalım canım bugün dr ne diycek heycanlanmamak elde değil cinsiyette öğreneblrz belki onun heycanıda cok fazla ctesiye de az kaldı ama sabır

13.hafta
Gelince yaz canim muhakkak cok merak ediyorum.cok ozledim ben yavrumu :)

1saatim kaldı kavusmamıza:) hakkaten özlem oluyo artık bebeklerimzle aramızda sizdede öylemi kızlar hareket etmesini özlyrm henüz hissedemediğimden

13.hafta

Bu arada 6ay kadar kullancaz sonucta nekadar krem giderki acaba 200ml 3 tane kampanyası varda şuan dermoeczanemde onu mu alsam bilemedm? Lierac alıcam bende bakalım hangisi daha etkili olucak:)

13.hafta

benim annem ablam harita. bende de ergenlikten kalma basenlerde kedi tırmığı gibi 3-4 beyaz çizgi olunca ilk gebeliğimde çok korktum. lierac aldım. bir tüp bana 4 gün yetti:))) karın, göğüs, kalça, baldırların iç kısımlarına, sabah-öğle-akşam sürüyordum. 4 günde 1 tüp ayda eder 7,5 tüp :)
bir arkadaşımın tavsiyesiyle vaseline kakao krem aldım. sürdüğümde cildimi lieractan daha nemli hissettim. gebeliğimin sonuna kadar kakao kremi kullandım ve bi milim çatlamadan doğurdum. ama sadece kreme bağlı değil. günde 3 litre su içtim. 3 dilim kepek ekmek dışında ekmek yemedim. pirinç bulgur patates kızartması hamurişi türü bebeğe faydasız şeyler yemedim. ve istisnasız her gün 1 saat yürüdüm. eve misafir de gelse yarım saat müsaade istedim, gidip yürüyüp geldim. anneme kvye gitsem spor ayakkabımı eşofmanı çantaya attım gittim orda da yürüdüm. tatilde eşim sabah uyurken kalktım 6da yürüdüm geldim vs vs. risk yoksa yürüyüş gerçekten çok rahatlatıcı tavsiye ederim.

1saatim kaldı kavusmamıza:) hakkaten özlem oluyo artık bebeklerimzle aramızda sizdede öylemi kızlar hareket etmesini özlyrm henüz hissedemediğimden

13.hafta

canım valla senin adına bile heyecanlanıyorum. hele bi hisset canım inanılmaz bi duygu. hatta ben doğumdan sonra bebeğim kucağımda olmasına rağmen içimdeki hareketlerini özleyip bi buruluyordum :)

canım valla senin adına bile heyecanlanıyorum. hele bi hisset canım inanılmaz bi duygu. hatta ben doğumdan sonra bebeğim kucağımda olmasına rağmen içimdeki hareketlerini özleyip bi buruluyordum :)

Bu arada yedim çikolata öncemi oldu:) bide dr ye girerkenmi atsam agzıma iyi oynasında göstersin cinsiyetini diye

13.hafta

Bu arada 6ay kadar kullancaz sonucta nekadar krem giderki acaba 200ml 3 tane kampanyası varda şuan dermoeczanemde onu mu alsam bilemedm? Lierac alıcam bende bakalım hangisi daha etkili olucak:)

13.hafta

bu tarz ürünlerde internet alışverişinden emin olamıyorum ben yaaa sahteyse diye

sadece vazelin mi kullandın canımm sen ? Maşaallah catlak olmaması ne güzel benimde ergenlikten kalma var beyaz ama ilk catlak dönemi kırmızı oluyo ve o görüntüyü istemyrm cok korkuyrm cok catlamam inşalalh

13.hafta

Uuuu! Lierac'ın üstünde günde 1 defa yazıyı. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…