2014 Aralık Anneleri

bu tarz ürünlerde internet alışverişinden emin olamıyorum ben yaaa sahteyse diye

Dermoeczanemden daha önce alısveriş yaptım canım memnun kaldım o yüzden terddt etmedm ama vazelin zeytin yag bunlar daha mi saglıklı acaba hic baska krem almaskmı ki diyede düşünmeye basladım

13.hafta

sadece onu kullandım evet canım .normal bildiğin vaselin değil . şu resimdekinden.

Uuuu! Lierac'ın üstünde günde 1 defa yazıyı. :)

hahahaaa 1 kere yazıyı da ben oyle korkuyordumki 3 kere sürdüm :)))))))))))

Eklentiler

• $untitled.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 48
Suan sanki sevgilimde bulusmaya gidiyrm hazrlanırken bile sanki oda beni görecek gibi ne giysemki diye düşündüğümü farkettim ne heycanlı tatlı bi duygu bu Allahım herkese yaşatsın..

13.hafta

ben bile heyecandan ölücem şimdi bizde cumartesi gidicezde teyzesi yarında test sonucumuz çıkıcak nasıl sabredicez biz şimdi

ay canım maşallah ya azmine istikrarına. ben kızımda yan gel yat osman modundaydım:) haftada 3-4 kere kahvaltıda hamur kızartması yiyordum. sürekli kokuyordu burnuma.sıfır hareket. tabi 19 kiloyu da aldım. inanılmaz bi karnım vardı ama ona rağmen bi kaç ufak beyaz çizgi dışında bişey yok.o da belli belirsiz. belki de eskiden kalma ondan da emin değilim :) ben çatlaktan ziyaden göbek kalmasından ve sarkmasından korkuyordum. o da yok çok şükür.
ama şimdi daha sağlıklı besleniyorum. dr um güzel bi liste verdi. ekmek sadece kahvaltıda kepekli 2 dilim. bol bol süt ve süt ürünleri bol taze meyve sebze. kararında kuru yemiş. en az 2 lt su.haftada 1-2 balık.(balık daha az yediğim için omega 3 içiyorum) bol bol yeşillik salata.aklıma gelenler bunlar.a gazlı içecekler, kremalı şerbetli tatlılar, cips, fazla çay kahve patates kızartması yasaklar listesinde

Wuhuuu iradeye ve istikrara bak:) Hayatının her alanında böyleysen hayranlığımı kazandın şekerim.
Bulgur yeseymişsin iiymiş ama.Çok faydalı

Dermoeczanemden daha önce alısveriş yaptım canım memnun kaldım o yüzden terddt etmedm ama vazelin zeytin yag bunlar daha mi saglıklı acaba hic baska krem almaskmı ki diyede düşünmeye basladım

13.hafta

bilmiom kafam karıştı benimde iyice

Suan sanki sevgilimde bulusmaya gidiyrm hazrlanırken bile sanki oda beni görecek gibi ne giysemki diye düşündüğümü farkettim ne heycanlı tatlı bi duygu bu Allahım herkese yaşatsın..

13.hafta

İlahi:) Evet en büyük sevgilin o olcak doğunca da sizinki koşulsuz sevgi olcak. Süslenmene gerek yok

meraba arkadaşlar.dün kontrolüm vardı.ikili testimizi olduk ve cinsiyet tahminimizi öğrendik.veeeee topiğimiğimize bir kızçe daha gelecek inşallah.kesin değil tabi daha.
ikili testi yüksek risk çıkan bi arkadaşımız vardı.canım arkadaşların da dediği gibi benim de çok duyduğum tanıdığım var ikili testi yüksek risk çıkıp sağlıklı bebişleri olan.içini ferah tutmaya çalış canım.Allahın izniyle sağlıkla alırsın inşallah kucağına.

kızlarr bugün şişli etfalde ikili test yaptırdım sonucumu 3 haziranda alıp doğru kendi doktoruma gideceğimm
inşallah hersey yolunda gider vee cinsiyetini de öğrenirizz

tam hamile olmuşsun anniş maşallah
Tesekkurler
Bende bi kactir bebek yagi suruyorum.en kisa zamanda lierac alicam nette 200 ml 85 tlydi gunde 2 defami suruyosun canim.benim gobekte buyuk olacak zaten catlamaya musaitim korkuyorum.
ben erkeğe mavi kıza pembe olayından nefret ederim zaten her renk giydirmeyi düşünüyorum turuncular yeşiller kırmızılar cinsiyeti ne olursa olsun
Bende oyle dusunuyorum canim rengarenk giydircem.
mustela kullanıyorum ben cnm memnunum yumoş yumoş oluyor teni insanın yağların kıllanmaya neden olduğunu söylüyor kullanan arkadaşlarım sonra bide kılla tüyle uğraşmayalım
Mustella ne kadar canim uzun surecte kullanan varmi acaba ben.lierac alicam ama pahali birazda.sendemi gunde 2 defa kullaniyosun canim.
Cay kirmakmi
Senin esin rizelimi canim?
bittercim geç olmuş ama doğum günün kutlu olsun:) nice nice mutlu yaşlara..
Tesekkurler tatlimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…