2014 Aralık Anneleri

canım bebegim mercimek kadar benm nasıl üc hafta oluorda senin nokta bes hafta oluorr yaaa.)) bu doktorlarr var yaa her biri farklı oluorr elinde olacak tamm spermle yumurtanın birlestgi günü görüp bilecen o günden kendin sayacan:))

Saymaya son adetinden başla :) 5 haftalık bebek 1 mm oluyor benimki 1.5 mm idi :) ekranı iyice büyütünce gördük noktayı yoksa zor gözüküyor :)

selam hanımlar,
benım batım 6 nısandı 9 nısanda yaptırdıgım hcgm 16,32 idi..
ya bu deger cok düşük degılmı sızce..
hemde adet tarıhım gecmıs halıyle bukadar cıktı
adetten once bıle kanda bellı olur denıyor,bu bana cok az geldı sız nedersınız,,
yada sızın kan degerlernız kactı ve bat kac gün geçmişti?

ooo esracım hoşgeldinnn düşük çıkması mühim değil hatta bana yüksek çıksa bile önemli değil önemli olan değerin gün geçtikçe katlanması... pazt tekrar bir test yaptır değerin ne kadar artmış görürsün inşallah... ben 23-24 martta bekliyordum 24 ünde doktor test istedi. ama benim tüp bebekti döllenme tarihim kesindi ona göre değerim normal hatta azıcık yüksek oda ikiz olduklarından seninki geç döllenmişte olabilir önemli olan o değerin 5 ten büyük çıkması sonrasında takip edilecek yükselirse değer sırayla doktorun yolunu gözleyeceksin yok kese var mı (dış gebelik riski var) yok kalp atışı duyulacak mı (kesenin boş olması ihtimali var) eh bunlar bildiklerim ilerde daha neler neler var....

ben kontrollerim için özele gidiyorum tahlillerimi devl.hats.de yaptırıyorum şimdi yine tahlil istedi devl.hast.de yapıp 2 hafta sonraki muayenede götürücem sonuçları,aslında geçen sene nisanda doğum yapmıştım ama en başından beri olacak olan bütün tahlilleri tekrar yapacaz dedi

tahlilleri yaptırabiliyormusun peki? yada nasıl yaptırıyorsun? hangi doktora gidiyorsun ben özele gidiyorum testleri burda yaptırayım dersen yardım ediyorlarmı ki???

hastaneden şimdi geldim çook şükür bebişimin kalp atışlarını duydum anlatılmaz bişey Rabbim herkese bu duyguyu tattırsın canımın içinde can var Allaha çok şükür çok mutluyum, kucağımıza almayıda sağlıkla hayırla nasip etsin Rabbim.yine karından baktı net göremedi alttan baktı öyle duyduk 6hafta 3 günlükmüş bebeğim:)

ayyy çok sevindim hayırlı olsun kuzucuğunun tıp tıpları... bana 10 gün sonra dedi 18 i oluyor inşallah duyarımmm

Doktor sezeryan derse birkac doktora daha muayene olun hemen bicak altina yatmayin kizlar :) doktorlar kesmeye merakli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende normal yapmak istiyorum ama netten okuyorum ikizler için biraz riskli bir durum beni sezeryan kısmına atmaları için şimdiden bile nedenleri var :KK43:

istanbulda olanlar kime gidiosunuz doktora? cok kararsizim bundan sonra gidecegim doktora doguma kadar gitmek istiyorum ama karar vermek cok zor..

Istanbulda Nişantaşı istanbul doğum akademisi Hakan çoker e gidiyorum ama Selçuk beyde cok iyi Selçuk somer ..zaten tvlerde çokça görüyorsunuzdur normal doğum düşünüyorum zaten Dr da direkt normal doğumu öneriyor ebesi süper psikologu var bir ekipler yani okul gibi biryer..seni mükemmel cesaretlendiriyor hiçbirşeyi büyütme hersey sende bitiyor ben Dr olarak bişey yapmayacağım aslında diyor benım kilomu bile kontrol etmedi fazlada alsan sonucuna sen katlanacaksın diyor ..günde aldığın kalori 2000 ise 2300 e çıkar diyor 2 katı bir beslenme yanlış vs..süper aydınlattı bizi Selçuk beyi şiddetle tavsiye ederim zaten şehirdışında birçok doğum uzmanlarına eğitim veriyorlar..şiddetle tavsiye ederim..👌☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar SAT 1 mart.. Sali günkü bhcg degerim 4079 bgn gittik keseyi gördük SAT a gore küçük ama kan değerlerine gore normal diyo geç döllenmeden dolayı muhtemelen dedi haftaya bi daha bakicak 1.20 cm ve 1.15 cm yaziyo ultrason sonucunda onlar ne acaba

[COLOR="#0006400"]nereden bu millet hu huuuu:KK6:
kızlar birşey soracağım.

göğüsleriniz agriyor mu
benim özellikle sol gogsum çok ağrıyor.

sabah uyandığımda eğer sol yanıma yatmissam daha fena agri oluyor.

birde çok midem bulaniyor.ekmegin kokusundan bile igreniyirum (Allah günah yazmasin)
ama ben çok halsizim.

daha hala kahvalti bile yapmadım.sizde durumlar nasıl:KK14:[/COLOR]

Bugün keseyi gördük kizlar 1 cm kese varmis bebek henüz gorünmedi adet günümle uyumlu gidiyormuş 5+2 hesaplamistim oylede cikti 2 hafta sonra kalp atisina gidicez cok mutluyumm :)) bu arada tahliller istedi onlarida devlette yaaptiricam.

Bugün keseyi gördük kizlar 1 cm kese varmis bebek henüz gorünmedi adet günümle uyumlu gidiyormuş 5+2 hesaplamistim oylede cikti 2 hafta sonra kalp atisina gidicez cok mutluyumm :)) bu arada tahliller istedi onlarida devlette yaaptiricam.

Ne tahliller istedi canim

Canim kan tahlili idrar kültürü dedi birde seker testi..hastaneye gittiginde doktora söyle o biliyor yapilmasi gereken testleri sonuçlarıni 2 hafta sonra geldiginde getir dedi.

miide bulantısını tiksinmesine en iyi çözüm bana siyah zeytin ve tuzlu çubuk kraker
bide spacil k nın atıştırmalık krakerini buldum oda işe yarıyo
göğüs ağrısı bendede felaket gün içinde sutyen takamıyorum o derece canım acıyo mecbur dayanıyorum

gögüs agrisi bende de bastan beri sidettliydi zaten bulantilarim dünden beri tamammen basladi kusma yok daha .. asiri halsizlik uykusuzluk var.. kahvalti konusunda bende sikintiliyim kalkiyorum canim bisey yemek istemiyo zorla :KK43:

ben bugun haftalık uyudum :KK43: sonra giyindim dışarı çıktım. bebek örgü dergisi aldım. ip aldım. şimdi netten patik filan bakıyorum. başka şeylerle meşgul olmam lazım. kendimi dinledikçe olmuyo geçmez dokuz ay :)

Bizde bugün dr'a gittik, kalp atislarini dinletmedi ama kalp atisi var dedi 6+2 gunluk dedi, hersey normal dedi. Tahlillerde iyi cikmis cok sukur simdilik bizden bu kadar, bu arada tam anlamiyla bugun bulantilarim basladi cok berbatım:KK50:

miide bulantısını tiksinmesine en iyi çözüm bana siyah zeytin ve tuzlu çubuk kraker
bide spacil k nın atıştırmalık krakerini buldum oda işe yarıyo
göğüs ağrısı bendede felaket gün içinde sutyen takamıyorum o derece canım acıyo mecbur dayanıyorum

Banada tuzlu salatalik ve tuzlu erik iyi geliodu.ama bugun tam bir fecahat hicbirsey fayda etmiyor, canım cîkıcak gibi oluyor..

Son düzenleme:
X