2014 Aralık Anneleri

eeloocaannım hayırlı olsun. seni gördüm daha da mutlu oldum. :KK9: inşallah tüm hamileler sağlıkla sıhhatle kucağına alır, hamile olmak isteyenler de en güzel, hayırlı zamanda hamile kalır. uzun, yorucu ama hiç unutulmayacak, güzel bir süreç bu hamilelik. :KK49:

Çok sağol canim...amiinnn insallah

hahaha. aynen benimde düş aşerme günümdü. önce erik aradık bulduk sonra üstüne dondurma yedim iki tane ondan sonra da kornişon diye tutturdum. birazda ondan yedim. kayınvalidem kızım mideni bozcan dedi bişey olmaz yemem lazım diye götürdüm hepsini :KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49:

Benim birkaç gündür istahsizligim var zorla yiyorum ama dun benimde aserme gunumdu canim bi makarna istediki ye ye doymadım

arkadaşlar bana kızacaksınız belki ama rica ediyorum aşerdiğiniz şeyleri lütfen yazmayın alan var alamayan var bulan var bulamayan var aşerdiğin şeyi bulupta yemek o haz çok güzel tarif bile edilemez ama dediğim gibi hemen bulamayanlarımız olabilir

bizde yarin keseyi görmeye gidicez kizlar :) bu arada listeye benide eklermisin canim
25 istanbul 1 5 mart 10 aralik.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben kese görmeye geldim kızlar dua edin çıkınca yazarım :)

Merhaba
Öncelikle hepinize sağlıklı bir hamilelik süreci dileriz. Liste kim yapıyorsa bana mesaj atarsa konuyu devredeyim. 2015 Ocak Annelerini açmalıyız : )

merhaba kızlar aranıza 2. katılışım kasım ayında hamile kalmıştım ama boş gebelik nedeniyle sonlandırıldı bi kaç ay ara vermek zorunda kaldık beklenen adetim gecikti vee bu sabah test yaptım ilk saniyelerde çift çizgi çıktı :) heyecan mutluluk duygu karışıklığı yaşıyorum inşallah bu defa herşey çok güzel olacak allah isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi...

Doktor sezeryan derse birkac doktora daha muayene olun hemen bicak altina yatmayin kizlar :) doktorlar kesmeye merakli

ben de akropol de bülent alp aydın a randevu aldım bakalım iyi diyorlar ama en çok korkum özel hastaneler bir şeyi bahane edip son abda sezaryene alıyorlar ben de şiddetle normal doğum isteyeceğim bakalım

O doktora randevu almak zor diyorlardı. Çok ileri tarihe veriyormuş. Ne güzel sen almışsın

istanbulda olanlar kime gidiosunuz doktora? cok kararsizim bundan sonra gidecegim doktora doguma kadar gitmek istiyorum ama karar vermek cok zor..

hastaneden şimdi geldim çook şükür bebişimin kalp atışlarını duydum anlatılmaz bişey Rabbim herkese bu duyguyu tattırsın canımın içinde can var Allaha çok şükür çok mutluyum, kucağımıza almayıda sağlıkla hayırla nasip etsin Rabbim.yine karından baktı net göremedi alttan baktı öyle duyduk 6hafta 3 günlükmüş bebeğim:)

hastaneden şimdi geldim çook şükür bebişimin kalp atışlarını duydum anlatılmaz bişey Rabbim herkese bu duyguyu tattırsın canımın içinde can var Allaha çok şükür çok mutluyum, kucağımıza almayıda sağlıkla hayırla nasip etsin Rabbim.yine karından baktı net göremedi alttan baktı öyle duyduk 6hafta 3 günlükmüş bebeğim:)

gözün aydın canım. darısı bizlere olsun. ben 21inde gidiyorum. 7+4 iken. kan ve idrar verdin mi sen bugun?

Son düzenleme:
gözün aydın canım. darısı bizlere olsun. ben 21inde gidiyorum. 7+4 iken. kan ve idrar verdin mi sen bugun?

ben kontrollerim için özele gidiyorum tahlillerimi devl.hats.de yaptırıyorum şimdi yine tahlil istedi devl.hast.de yapıp 2 hafta sonraki muayenede götürücem sonuçları,aslında geçen sene nisanda doğum yapmıştım ama en başından beri olacak olan bütün tahlilleri tekrar yapacaz dedi

selam hanımlar,
benım batım 6 nısandı 9 nısanda yaptırdıgım hcgm 16,32 idi..
ya bu deger cok düşük degılmı sızce..
hemde adet tarıhım gecmıs halıyle bukadar cıktı
adetten once bıle kanda bellı olur denıyor,bu bana cok az geldı sız nedersınız,,
yada sızın kan degerlernız kactı ve bat kac gün geçmişti?

Garden benim adetime bir hafta kala 34 civari cikmisti
Birkac gun gecsin yine yap istersen bazen adet gununebyakin kan degerleri artabiliyo
Sent from my GT-I8160 using Kadınlar Kulübü mobile app

X