2014 Aralık Anneleri

Beni listeye eklememssiniz sat 7 mart 12 aralik gozukuyo dtarihi 2 cocugum yas 27

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

goguslerim cok agriyo ve sanki buyuduler yada bana öyle gelio. sizinkiler ne durumda?

2. Cocuk olunca insan tecrubeli oluyo ben gogsumden kasik agrimdan hamile oldugu adet tarihim gelmeden anlamistim hissetmistim annelik cok guzel bi duygu nasipse 2. Kez tadicam bu duyguyu

Banada tuzlu salatalik ve tuzlu erik iyi geliodu.ama bugun tam bir fecahat hicbirsey fayda etmiyor, canım cîkıcak gibi oluyor..
Canim al benden de o kadar bir haftadir yorgan döşek yatiyorum mutfaga giremiyorum annem olmasa napardim bilmem..kizimda da böyle olmustum...nolur dua edin üç ay nasıl geçecek hayatım durdu resmen..

Canim al benden de o kadar bir haftadir yorgan döşek yatiyorum mutfaga giremiyorum annem olmasa napardim bilmem..kizimda da böyle olmustum...nolur dua edin üç ay nasıl geçecek hayatım durdu resmen..

Benimde annem yanimda sagolsun herseyi o yapiyor ama benimki koku falan degil boyle anlatilmaz cok fena oldum ya ilkindede 7 ay cekmistim ama en azindan onda cıkarıyordum, istifra edebilsem rahatliycam, migren hastasiyim basimda bir yandan cok agriyor ilac alamiorum parol zaten etki etmiyor anlayacan fenalardayım allah yardimcimiz olsun

selam kızlaaarr Rabbim bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinn :emir_bebek: benim tahmini doğumum 9 aralık. 6 haftalık gebeyim:KK49: beni de listeye ekler misiniz??:KK3:

hastaneden şimdi geldim çook şükür bebişimin kalp atışlarını duydum anlatılmaz bişey Rabbim herkese bu duyguyu tattırsın canımın içinde can var Allaha çok şükür çok mutluyum, kucağımıza almayıda sağlıkla hayırla nasip etsin Rabbim.yine karından baktı net göremedi alttan baktı öyle duyduk 6hafta 3 günlükmüş bebeğim:)

Benim de bugun itibariyle 6+5 oldu canım aynı gidiyoruz senle :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

goguslerim cok agriyo ve sanki buyuduler yada bana öyle gelio. sizinkiler ne durumda?

canım bnmkilerde de hassaslık var çok acıyolar.. ama büyüme henüz yok. genelde 8.haftada başlarmışş:KK31:

Benimde annem yanimda sagolsun herseyi o yapiyor ama benimki koku falan degil boyle anlatilmaz cok fena oldum ya ilkindede 7 ay cekmistim ama en azindan onda cıkarıyordum, istifra edebilsem rahatliycam, migren hastasiyim basimda bir yandan cok agriyor ilac alamiorum parol zaten etki etmiyor anlayacan fenalardayım allah yardimcimiz olsun

mide bulantısı çok zordur eminim.. Allah kolaylık versin. ama annen yanındaymış o güzel işte:KK16: bu arada bulantıların ne zamn başladı? ben 6.haftadayım. dr.um dediki haftaya bulantıların başlar..:18:

mide bulantısı çok zordur eminim.. Allah kolaylık versin. ama annen yanındaymış o güzel işte:KK16: bu arada bulantıların ne zamn başladı? ben 6.haftadayım. dr.um dediki haftaya bulantıların başlar..:18:

Benim birkac gundur bulaniyordu bir sekilde bastirmaya calisiyodum ama bugün itibari ile cok artti ve hicbir sey fayda etmiyor.bu arada herkesde mide buantisi olcak diye birsey yok, arkadasim 11 haftalik hic midesi bulanmadi, umarim seninde baslamaz inan hic cekilcek gibi degil:KK43:

kızlar benide ekleyin inş bende aralık annesi olcam rabbim kısmet ederse..:9 yaş 31 ankara bat 26 şubat tahmini doğum 3 aralık inş hepimize kolay...

Siz bilgilerinizi yazin, pazartesi toplu ekliycem hepinizi listeye ok

Son düzenleme:
merhaba kızlar yeniyim ben :KK66: çok şükür allahıma...

yaşım 27 ilk bebeğim olacak inşallah şehir baküdeyim sat 11 mart beklenen doğğum tarihi 16 aralık:KK66: bebişimde benim gibi yay burcu olacak henüz doktora gitmedim ikiz olma ihtimalide büyük çünkü ultarasona gitmiştim her iki tarafımda da folikul vardı kocaman hayırlısı olur inşallah :KK66:

bende bulanti degil surekli ac gibi bi mide yanmasi var bende gastriit vardi sanirim o beni cok zorlayacak sut icince sisiyorum
laktozsuz sut aldim onuda sadece gece yatarken icebiliyorum
migren agrisi fena allah yardimcin olsun bendede var sukur simdilik hic rahatsiz etmedi

Benim birkac gundur bulaniyordu bir sekilde bastirmaya calisiyodum ama bugün itibari ile cok artti ve hicbir sey fayda etmiyor.bu arada herkesde mide buantisi olcak diye birsey yok, arkadasim 11 haftalik hic midesi bulanmadi, umarim seninde baslamaz inan hic cekilcek gibi degil:KK43:

anladım canm inşallah bulantım olmaz. ama bak senn de 7. haftada başlamış. bana dr haftaya bulantıların başlamazsa daha da olmaz dedi ama olma ihtimali var. bnm bi de migrenim var hiç çekilmez olur ikisi birden:KK5:

anladım canm inşallah bulantım olmaz. ama bak senn de 7. haftada başlamış. bana dr haftaya bulantıların başlamazsa daha da olmaz dedi ama olma ihtimali var. bnm bi de migrenim var hiç çekilmez olur ikisi birden:KK5:

bende 5+3 hamileliğim bulantı adına hiçbir belrti yok ama inşallah hiç olmaz göğüs ağrılarım biraz hafifledi dokunamıyordum adet olacakmış gibi ağrılarda hafifledi ama zaman zaman oluyor çok acıkıyorum kabızlık var bendekiler böyle kızlar inşallah hiçbirimizde bulantı olmaz tek korkum

Gunaydin kizlar....
Hemen hemen hepiniz keseyi gördünüz o stresten kurtuldunuz keseyi görmeme 8 gün var zaman gecmiyo kuzularim inşallah hala benimledir...
Kızlar kasıklarımda çok agrim oluyor normalmi bu...ve asırı gaz spazmı yaşıyorum doktorum progestran fitil yapar dedi kullananiniz ve boyle kramplar yasıyanınız varmı azaltmak için ne yapsam....
35 yaşındayım arkadaşlarıma hic hamile kalmasamda tavsiyelerde bulunurdum simdi anlıyorumki bu konuda hic bi bilgim yokmus :KK1:

X