2014 Aralık Anneleri

sağlıkçıymışşın galiba çocuğunda var o zaman bundan böyle bende krem sürerimm kiiiiii yaaa ilk bebek olup bilmeyince fazla panik oluyorummm
Bütün bu ayrıntıları düşünüp kendine stres yapmak herseyden daha zararlı ben çoğu hastalığın kaynağının da stres olduğunu düşünüyorum gördüklerime dayanarak

İtiraf et bunlari yazarken agladin mi?
Aynen katiliyorum sana ama gulumseyerek :)
daha kötüüdür o yaa. herşey kokar şimdi sana

Nihayet beni anlayan biri cikti..herkes biseyin yok kusmadin bile diyo ama halimi bilen yok tabi

gözün aydın canım. evet sağlılklı olsunlarda.benimde içime hep erkek doğuyo. bende bidaha gittiğimde 12 haftalık olmş olacak nasipse.sen maşşalh öğrenmişsin.belki bende öğrenirim ozman

Ogrenirsin cnm insallah. Yarin sabahta idrarli bir cinsiyet ogrenme seyi yazmisti bir arkadas onu denicem bakalim o ne cikcak. Sabah ilk yapilan idrari bos temiz seffaf bir seye yapicakmisiz. 10 dk beklicekmisiz turuncuya donerse kizmis yesilimsi olursa erkekmis. Bide bunu denicem :)))

Nihayet beni anlayan biri cikti..herkes biseyin yok kusmadin bile diyo ama halimi bilen yok tabi

herhalde yani... sadece kusmakla bitmiyo ki hamilelik,birde bunu yaşayanlar söylüyosa daha ne denir..benimde bulantım yok denilecek kadar azdı ama bi ara sebzelerin kokusu o kadar tuhaf geldi ki öğürdüm,allahtan çabuk atlattım..

Bununla ilgili yorum yapmıştım ama görülmedi sanırım :) idrar durup dururken renk değiştirmez arkadaş yanlış anlaşıldı bence o bahsettiği yaklaşık 60 tl olan bi test internetten bakın bi idrarda cinsiyet testi diye daha net olacak o zaman

Crl 6.46 yaziyor cnm o degilmi bacaklar dahilmi bilmiyorum ? Ben zaten bebegi gorunce tutulup kaliyorum :)) aklima soru gelmiyor.

canım bence yapma o testi yinede çok karışmayayım ama idrar durduk yere renk değiştirmez.o arkadaş intelligender diye bi test var muhtemelen onu okudu.midemiz zaten hassas bide idrar bekleme yani.o testin içine karıştırdıktan sonra renk değişimi oluyo yoksa neden yeşile dönsün durudk yere hemde 10 dk da turuncuya hadi bi ihtimal. http://www.............../IntelliGe...17482.html?gclid=CJyYvcjGwr4CFckBwwodcR0ArQ#0 üründe bu

Ben arastirmadim hic doktor erkek dediya bide kendim deneyim dedim :)) neyse denemeyim bari :))

Kizlar bide benim rahmim kalp seklinde oldugu icin bebek sol tarafinda sag tarafa gecemiyorya doktor 35. Hfta gibide alabiliriz dedi belki gununude doldurur dedi. 35 olursa 27 ekim oluyor cok kucuk olmaz mi (

Canım ben de haftaya seninkinden kontrol ederim ne kadar büyümüş minnakım kendinin gibi bak teyzesi sev onuuu

Ya Settar

Bütün bu ayrıntıları düşünüp kendine stres yapmak herseyden daha zararlı ben çoğu hastalığın kaynağının da stres olduğunu düşünüyorum gördüklerime dayanarak

Anladım canım çok sağolasın teşekkür ederim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben de haftaya seninkinden kontrol ederim ne kadar büyümüş minnakım kendinin gibi bak teyzesi sev onuuu

Ya Settar

Sevmez miyim annesi maşallah süphanallah bakıp bakıp durdum:) koyarım bende haftaya teyzesiiiiiii:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…