2014 Aralık Anneleri

Güle güle kullan canım, memelere rahatlık

hadi yaaa yerim ben sizi konyalıları çok seviyorum kocamlada o yüzden evlendim

ırk farkı mutlaka değiştiriyor konya geniş olduğu için her ırktan var adetler görenekler farklı ben muhacırım eşim yörük biz bile aramızda ayrılıyoruz ama yinede aynı memleket :)

Güle güle kullan canım, memelere rahatlık

bir mutlu oldum ki sorma içime dert olduydu akşam beri şimdi sıkıca duruyorlar hehe :) engel olmasam kocaman olcaklardı :) rabbim isteyen herkese versin 27:

ırk farkı mutlaka değiştiriyor konya geniş olduğu için her ırktan var adetler görenekler farklı ben muhacırım eşim yörük biz bile aramızda ayrılıyoruz ama yinede aynı memleket :)

bendede yunanistanlık var babannemden geliyor kocamda yörük :)

bir mutlu oldum ki sorma içime dert olduydu akşam beri şimdi sıkıca duruyorlar hehe :) engel olmasam kocaman olcaklardı :) rabbim isteyen herkese versin 27:

Güle güle kullan canım rahat ettiysen ne güzel :)) Ben korkuyorum penye takmaya sarkar diyo millet bilmeyince herkesin her lafına kulak asıyorum ister istemez :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
bendede yunanistanlık var babannemden geliyor kocamda yörük :)

hehe maksat hayatı paylaşmak işte ama Konya da olmak isterdim canım çok sıkılıyor burdaa kimsem yok

Canim resim atabilecekmisin????
Buda komik oldu ama aminn

ben biraz da sıcaktan kaçmak istedim canım burda iç çamaşırı kullanmak bile çok sıkıntılı ne yazık ki birde hamilelik eklenince kötü olacak diye ilk defa penye aldım ama iyiymiş yaa sanki hava alıyorr :)

Ohhhh ferah ferah kullan kuzum

bende gidip alayım bari bu akşam çıplak gezesim var yani bu aralar

Eklentiler

• $1400761755912.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 34
  • $1400761767328.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 37
  • $1400761779428.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 37
Ohhhh ferah ferah kullan kuzum

:) beraberce dicem olmucakk hehe :)) neler konuşuyoruz yaa bu hamilelik neler konuşturuyor :)

bizde gidicez cnm haziranın 20si gibi 1 hafta kalıcaz tabi doktor yolculuk yasağı falan koymassa :44:

doktora falan söylemedim ben gittik geldik 19 mayıs tatilinde daraldım evde oturmaktan gittim hasta oldum orda şimdi de kayınvalideyi çağırdım baksın diye :)

bende gidip alayım bari bu akşam çıplak gezesim var yani bu aralar

:)) Sen baya patlamaya hazırsın canım hafta sonu dışarda tüm günü dışarda ama yorulmadan geçirmeyi dene iyi gelir belki...

doktora falan söylemedim ben gittik geldik 19 mayıs tatilinde daraldım evde oturmaktan gittim hasta oldum orda şimdi de kayınvalideyi çağırdım baksın diye :)

bizde hafta sonu istanbula gittik bursaya çok yakın olmasına ragmen çok yoruldum tekrar hafta sonu geldi kendime gelemedim konya daha uzak sen etkilenmedin mi? gidicem korkuyorum doktora sorayım öyle gideyim diye düşündüm bende bakalım ne diyecek :44:

Şekli çirkin ben de hiç kullanmamıştım ama oldukça rahat

Ya Settar

Sıcak memlekette yaşayınca böyle oluyor işte.. Benim yaşadığım yer oldukça serin bir de hamilelikten mi bilmem üşüyorum resmen çorap üstü patik ev botu ne bulsam giyiyorum lülü teyze gibi oldum evin içinde o değil resmen eşimin gözlerine saygısızlık bu yaptığım ama napim o da böyle görüversin 9 ay.. çoğalıyor yani kolay mı :)) :))

Son düzenleme:
:)) Sen baya patlamaya hazırsın canım hafta sonu dışarda tüm günü dışarda ama yorulmadan geçirmeyi dene iyi gelir belki...

bilmiyorum yaaa hakkatten ben bu hafta hiç çekilmezim yarın randevumuz var 2li tarama testi için oyüzdenmi gerginim acaba :44: bütün hafta böyleydim çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…