2014 Aralık Anneleri

giderken iyiydim canım dönerken kusarak geldim ( konya 5 saat bize canım çok gezmedim ama gidince 2 gün annamde yattım iki gün kaynana da geri döndüm baktırdım kendime

herkese merhaba arkadaşlar nasılsınız?
lcw de üst tarafı sütyen gibi destekli atletler var kızlar. çok kullanışlı. evde sütyen takmayanlar için acaip rahat oluyor tavsiye ederim.

lcw de üst tarafı sütyen gibi destekli atletler var kızlar. çok kullanışlı. evde sütyen takmayanlar için acaip rahat oluyor tavsiye ederim.

aaa keşke haberim olsaydı :) neyse çıkınca ondan da alayım teşekkür ederim :)

adamlar çoğalıyor diye yapmadığımız eziyet yok ....diyorum zaten eşim benden daha çok hamile gülüyorlar... sıcaktan yemek yiyemiyorum kokular çok daha ağırlaşıyor malesef

bilmiyorum yaaa hakkatten ben bu hafta hiç çekilmezim yarın randevumuz var 2li tarama testi için oyüzdenmi gerginim acaba :44: bütün hafta böyleydim çünkü

Ondandır kesin canım benim...takma kafana doğruluğu bile şüpheli bir test..face.de bi.grupta gördüm mesela kıza %85 risk çıkmış doğurmuş 2 yaşında sapasağlam oğlu varmış...Boş yere hamileliğim burnumdan geldi yaptırmayın fln yazmış böyle yazan bi sürü kişi var...Ben yaptırmak istemiyorum ama sağolsunlar benden başka herkes müdahil olduğu için yaptırmak zorunda kalacağım sanırım annem eşim kayınvalidem hepsi yaptır diyo ısrarla oysa hiçbirine fikrini sormadım yaptırmayacağım dedim annem fln hemen atladı...yaptırcam gibi onlar için ama sonucu umursamayacağım inşallah yani..takmamaya çalış canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

ben de bu konuya çok takılır oldum canım yaptır diyen azınlıkta eşime söylüyorum yavaş yavaş ama bir fikrimiz yok :18:

evet öle diyorlarda benim dr direk 23ünde gel 2li tarama testi yapalım dedi sormadıki yaptırcan mı diye 2 haftadır bebişimide görmedim durumu hakkındada tedirginim son yazılanlardan sonra iyice tedirgin oldum düşük yapan gelip yazıyor yaaa çok üzülüyorum herşeyden etkileniyoruz içimde sürekli bir korku yarından sonra geçer inşallah.

Ahaha goca Gonyalıya nasıl dinlettin sen onları be:))

benim kocamda konyalı ne çok konyalı varmış yaw aynı zamanda sözleştiler heralde bebiş içinde

ben ve eşim de goca gonyalıyız :)

hadi yaaa yerim ben sizi konyalıları çok seviyorum kocamlada o yüzden evlendim

hehe maksat hayatı paylaşmak işte ama Konya da olmak isterdim canım çok sıkılıyor burdaa kimsem yok

Evlendikten sonra Konya'dan ve Konyalıdan nefret ettim desem bana kızar mısınız?:44:

ben de bu konuya çok takılır oldum canım yaptır diyen azınlıkta eşime söylüyorum yavaş yavaş ama bir fikrimiz yok :18:

Doktor da ne olursa olsun aldırmayacağım diyorsan yaptırma diyor...yani yaptırmanın manası yok hani test yapılır bi aksilik varsa tedavisi olur anlarım o zaman eyvallah...ama bunlar yapıyor kesin olmayan sonuçlarla da alalım mı diyorlar Allah korusun....benim eşim ona izah edince istemiyorsan yaptırmayalım dedi ama sağolsun büyükler fazla müdahale ediyorlar bebek ortak sanki :O

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anladim tatlim hayirlisi olsun az kalmis soylemeye soyleyince biraz daha tolerans olur belki.ben evlenene kadar calistigim icin cesitli ozel sektorlerde hamilelik bazen sorun teskil edebiliyodu cok anlayissiz insanlar var malesef..

aynen öyle canım neyseki bulantı dışında şükür bir problemim olmadığı için rapor alma durumu olmadıda söylemedim.elbet sıkıntı çıkarır tolerns tanımazlar tanısalarda canımı sıkarlar ama bu özel bir durum tabikide bebeğim öncelikli .

Lcw de üst tarafı sütyen gibi destekli atletler var kızlar. çok kullanışlı. Evde sütyen takmayanlar için acaip rahat oluyor tavsiye ederim.

bugün bende lcw hamile kıyafeti aldım bugün pantol ve tayt bi elise 2 bluz aldım dikkatimi çekti sütyenler ablam çok rahat olur bunlar dedi vaktim dardı tam bakamadım yumusacıklardı ama

Zaten çalışmak iyice zorluyor bende de bir kaç kişi dışında bilen yok henüz ya bu arada iş kanununda gebelerde 1,5 saat izinli oluyormuş sizin bir bilginiz varmı?

Şekli çirkin ben de hiç kullanmamıştım ama oldukça rahat

Ya Settar

Onemli olan sekli degil islevi :)
Sen rahatsan sorun yok anne sutyeni iste benim annemde bundan kullaniyo.bendede bunlar var alti metalsiz seklini koruyo ama sert degil orta yumusaklikta.

Zaten çalışmak iyice zorluyor bende de bir kaç kişi dışında bilen yok henüz ya bu arada iş kanununda gebelerde 1,5 saat izinli oluyormuş sizin bir bilginiz varmı?

biz özel sektörde olduğumuz için 7. ay ve sonrasında 1,5 saat erken çıkabilirsiniz dedi patron memurlar hamileliğin başlangıcından itibaren erken çıkabiliyor galiba yalnış bilmiyorsam. özel sektörde de patronun insiyatifine kalmış artık vermezse hiç vermeyebilirde yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…