2014 Aralık Anneleri

bende aynı şekildeyim gün geçtikçe mide bulantım artıo ..hep 11 den sonra hele öğle yemeği yedikten sonra fenaa bu hafta.şükür diyorum ama nefes bile alamıyorum ağzımı açsam çıkartıcam sanki izin alsam güzel ama izinde alamıyorum maalesefkimsenin haberide yok kendimi sıkmaktan mide bulantısından iyiice kasıldım

Slm kizlar 2 ay sonra 3 yasina girecek oglum var bilerek yapiyor gelip karbima atliyor yumruk atiyor ben kzincada anne kardesimi seviyorum diyor allahim sagligiyla bi kucagima almayi nasip etsinde baska bisey istemiyorum tam canavar bu cocuk

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim normaldede cok sancim olmazdi ama bu daha hafif ve bacaklardan kasiklara yayilan bi sanci.bende oyle okumustum dikkatimi cekti 2 adet donemindede oldu.
Canim neden sakliyosun hamileligini 3.ay bitti nerdeyse.bazi is yerleri anlayissiz yaklasabiliyo ondanmi oyle dusundun?
bende oluyor canım, normalde de ara ara hafif sancılar hissediyorum. büyüyor bebecikler herhalde, arada belli ediyorlar kendilerini :)
Vucut yillardir adet olmaya alismis haliyle kendini sartlamis galiba ondan oluyo..

Ayyyyy çok güldüm yavrum yaaa erkek çocuk ve yaşı tam anneye aşık olduğu yaş kıskanıyor çocuk haliyle...şaka bir yana işiniz gerçekten zor Rabbim kolaylığını versin inşallah:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oo simdiden baslamis kiskancliga senin oglun o seviyorum falan bahane yani benden demesi:)

canım ben de sezaryanla doğum yaptım. 39+4de. oğlum şu an 29 aylık ve hiç antibiyotik kullanmadık. üç kez grip oldu sadece. ilk 6 ay su bile vermedim, mama cicibebe pirinçunlu muhallebi vs evime girmedi. bol bol emzirdim. bağışıklık gelişimi için anne sütü çok önemli.

Oğluma düşündüğüm isimlerden birisiydi. Ama eşimin tarafı k özürlüdür. Çocuğuma gayra, khayra derler diye direk eledim.

eşin ben gibi angaralı mı :)) angaralı değilse de orta Anadolu dolaylarından zağar:))

Benim ki annemi kıskandığı için o gideceğine ben giderim der gelir sütyen hep destekli taktım yumuşacık Bir şey bulursam o kadar sevineceğim ki alan arkadaşım hiç yok mu?

Ya Settar

yine destekli ama içi dolgulu olmayanlara geçtim ben canım..

benim 12. haftada geçti sayılır, ağır yemekler yanma yapsa da artık herşeyi yiyebiliyorum çok şükür. domates salatalık bile yiyemiyordum yaaaa. darısı sana canım inşallah..

benim oğlan da kıskanacak eminim, meme emmeye de kalkacak, altını da bezletecek:) kardeşini nasıl sevcen oğlum diyorum, oooluçum, açkım diycem diyor. aferin sana diyoruz. aaaah vuycam diyor

kızlar meyvelı soda zararlımı hamılelık donemınde :44::44:

asitli içecekler içilmemeli diye biliyorum canım.

çok geçmiş olsun, Rabbim sabır verir ve tez zamanda sağlıklı bi bebek nasip eder inşallah. bende düşük yaşamıştım biliyorum çok zor ama her şerde bi hayır vardır böyle düşünmek lazım. sağlıksız bebekler genelde düşermiş kendinii üzme Rabbim hayırlısını vakti gelince verir inşallah

kan verıyoruzya ıkılı testte o zaman ac mı olmak gerekki. ultrasonda fark etmez de aclık tokluk.

dediğim gibi zeliscim. 15de tok gittim. usg ye de girdim kanı da verdim. fark etmiyor.

aa oğluş geliyo canım haa :) erkeğe benzettiyse erkektir o :)

evet evet erkeğe benzetti. benzetmese de ben biliyordum,hissediyordum 3-4 kez rüyamda görmüştüm erkek olacağını:)

çok üzüldüm arkadaşlar, demekki hayırlısı böyle imiş. Rabbim en kısa zamanda tekrar nasip etsin inşallah, bize müjde verirsiniz yazarsınız. sağlıkla alırsınız inşallah bebeklerinizi kucağınıza.

özel değilse sizin nedenoldu düşüğünüz.sebebi neydi ilk düşüğün.tedavi uyguladınız mı hiç ?hamilesiniz herhalde ne kadar süre sonra hamile kaldınız?

özel değilse sizin nedenoldu düşüğünüz.sebebi neydi ilk düşüğün.tedavi uyguladınız mı hiç ?hamilesiniz herhalde ne kadar süre sonra hamile kaldınız?

Gecmis olsun allah tekrarrini yasartmasin inşallah benimde bunda n onceki karnimda gelisimi durdu ilk gebelikte olabiliomus genetige gonderildi gakat temiz cikti 1 adet gordum ustune buna hamile kaldim darisi basina

eşin ben gibi angaralı mı :)) angaralı değilse de orta Anadolu dolaylarından zağar:))

asitli içecekler içilmemeli diye biliyorum canım.

Konyalı şekerim. Sizden yanim:)

Asitlendirme karbondioksitle yapılmışsa zarar. Sade maden suyunda sıkıntı yok.

Gecmis olsun allah tekrarrini yasartmasin inşallah benimde bunda n onceki karnimda gelisimi durdu ilk gebelikte olabiliomus genetige gonderildi gakat temiz cikti 1 adet gordum ustune buna hamile kaldim darisi basina

hayırlı olsun canım ne güzel rabibbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah.peki doktorun ne demişti hemen hamile kalmana benimki kürtaj olmadan önce 3 ay beklemen gerekecek dedi ama kürtajdan sonra bu konuyla ilgili konuşmadık şaşkınım :O

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…