2014 Aralık Anneleri

kızlar bulantı kusması olup ilaç kullananlar yardımcı olun. ben metpait kullanıorm birde vitamin.ilk baş iyi gelmişti arada kustum geçti.ama 3 gündür kötüyüm. bir gün sürekli kustum dün hiçbişey yiyemedim.bugünde 1 salatalık yedim ama heran çıkarıcak gibiym zor tutuyorum. yarn doktora gidicem.kullandığınız ve rahat ettiğiniz ilaçlar neler.bende doktormdan onu isteyim.

Korku hiç bitmiycek yani öyle mi Tam tehlikeyi atlattık derken şoka uğramışsınızdır..
Daha önce bi riskin filan var mıydı? Beklenen bir şey miydi cnm?
Böyle 12 haftadan sonraki kayıpları duyunca çok korkuyorum...

Dr lar pek ilaç verme taraftarı değil..Öyle olunca da kullanırken suçlu hissediyosun.

Premesis kullandım kar etmedi, benim isteğimle metpamid yazdı o da kar etmedi. Ben de çekmeye razı oldum.. Su kaybın varsa beslenemiyosan yazıcaktır dr. Zofran diye bi ilaçtan bahsedildi burda. Baya etkiliymiş. Onu sor istersen

bende bu ikisini kullanıyorum. premesis ve metpamid ama banada kar etmiyo. yiyebilsem çekmeye razıyım.zaten başlarda öyleydi. bulanıyodu ama yiyoyordum.şimdi yiyemiormki suda içemiyorum. hastaneye aytırmasından korkuyorum

Metpamid ve dramime bende de işe yaramadı...Zofran içiyorum bulantım devam ama ilaçı içtiğim sürece kusmuyorum..günde bir defa aç alıyorum...arkadasıma ktyril diye birşey vermiş doktoru onun bulantısını da kesmiş ilaç...ben de ktyril istedim ama doktorum zofran verdi canım..danışmadan alma sakın...inşallah iyi oluruz bir an evvel çok zor böyle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Beni en son hastaneye yatırdı canım dr.um..bayılıp kaldım su içsem bi lokma ekmek yesem çıkıyordu....zofran içeli bulansam da yiyorum ve çıkmıyor yediğim doktorunuza bu ilaçı danışın derim bi...

off ya cok kötü seyler..benimde sag kasigimda agri vat bunları okudukca agri beni korkutuyor..doktora gitmemw gerek var mı acaba???

cnn ben de senin gibi çok korkuyorum hep acaba diyorum..hatta sag kasigimda agri var bunları okudukça korkuyorum doktora gitsem mi acaba yaa ((

canım ben basından berı zofran zydıs kullanıyorum cok ıyı geldi bana. cok bulantım oluyor kusmada var. hergun ıcıyodum sımdı bıgun ıcıp bırgun ıcmıyorum. icmedıgım zaman gene kuusma bulantı oluyor bıkac gundur arttı. ben zofranı ıcmenı onerırı:44:

geçmiş olsun.bende hastaneye yatmaktan korkuyorum.evet doktoruma danışıcam. teşekkr ederim.Allahm yardımcımız olsun.

teşkkür ederim kızlar.yarın doktora gidicem ve sorucam.inşllh verir banada.

karnım kasıklarım derken bugün de göğüslerimde bıçak saplanır gibi sızı...ağrılara sızılara alışmalıyız galiba

teşkkür ederim kızlar.yarın doktora gidicem ve sorucam.inşllh verir banada.

bu ilacın yan etkısı yokmuş 9 ay kullananlar bıle varmış. devlet odemıyo ilacı yazmasa bıle alabılırsın ezcanelerden zofran zydıss 8 mg benımki. benımde yarın kontrolum var ilacım bugun bitti gene aldım yoksa halım kötu. doktor ne dıcek bakalım yarın merak edıyorum.:44::44:

her gün mü kullanıyorsun canım, yoksa bulantı/kusmalar arttığında mı?

her gün mü kullanıyorsun canım, yoksa bulantı/kusmalar arttığında mı?

canım ben hergun içiyodum sabahları açken... 1 haftadır bırgun içip birgun içmıyorum içmediğim zaman bulantı kusma oluyor zorluyor benı ..
12. haftaya gırdım azalması lazım arttı sanki benım bulantılar :44:

Kizlar sizdede adet zamanlariniz yaklastiginda hafifte olsa adet sancisi gibi his oluyomu?

canlarim ikinize de gecmis olsun.allah tez zamanda tekrar nasip etsin insallah..

canım antepteyim ama konyalıyım kısmetse konyada üniversitede çok önerilen bi doktor var ona gideceğim umarım ilgilenir.kendi isteğim olunca kabul etmezlermi neyse üceti razıyım çünkü tekrar aynı şeyleri yaşamak çok yıpratır rabbim sabır versin

Kizlar sizdede adet zamanlariniz yaklastiginda hafifte olsa adet sancisi gibi his oluyomu?

Oluyor canım...forumda sormuştum da rahim her ay belirli aralıkla kasılmaya alıştığı için olur normal demişlerdi...iki adet dönemi geçti nisan mayıs ikisinde de adet kadar olmasa da hafif ağrım oldu canım

bi' benim doktorum uyuz galiba bu konuda yiyebildiğin sürece ilaç kullanma dedi, yani yiyebiliyorum ama aşırı mide bulantım var ve günde 2-3 kez çıkarıyorum. ilaç vermeye yanaşmadı hiç.
burada bazı arkadaşlar 10. haftalarında bulantıların kesildiğini söylediler ama benim 10. haftaya girdikten sonra daha da arttı minnak yavrular için çekeceğiz artık ne yapalım :)

Canım çok çok geçmiş olsun Rabbim tez vakitte sağlıklı gebelik nasip etsin İNŞALLAH...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…