2014 Aralık Anneleri

merhaba aralık anneleri.aranızdan ayrılıyorum taze annecikler bebişimin 6+6da kalbi durduğu için aldılar benden çok kısa yaşadı :KK43: 13 mayısta ayrılmak zorunda kaldık rabbim herkesin bebişini anne babasına bağışlasın en kısa sürede banada o güzel duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah

canııımmm dualarımız seninle allah en kısa zamanda tekrar aynı duyguyu yaşatsın çok üzüldüm

slm, maalesef pazar akşamı evde düşük yaptım. cumartesi akşamından adet sancısı gibi sancım ve hafif kahverengi kırmızı kanamalrım oldu. ama pazar akşam ağrım biraz daha arttı ve evddüşük yaptım. hemen hastaneye acile koştuk. doğumhanede hemşire kontrol etti ve düşmüş dedi. sabah doktor geldi kontrol etti. bişey yok ama temizleyelim dedi. ama ne temizleme. ne bi uyuşturucu iğne yaptı ne bişey. resmen etimi kopardı. kısa sürdü ama beni sonrasında tansiyonumu acıdan düşürme ve bayıltmaya yetti. 2 gece hastanede kaldım. haftaya kontrolüm var. sizlere sağlklı gebelikler ve sağlılı çocuklar dilerim. allah hepinize yavrularınızı bağışlasın. allaha emanet olun.

Sana da çok geçmiş olsun inşallah en kisa zamanda tekrar hamile kalır sağlıkla kucağına alırsın

canım yaaa aynı bennn. hızlı yemekten değil benceeee hazımsızlık bende de had safhada.mide bulantısı yanma vs bitti şimdi hazımsızlık kıvrandırıyor. oğlumla da evle de ilgilenemiyorum. yemeği eşim ısıtıyor, sofrayı kuruyor, sofrayı kaldırıp makinaya yerleştiriyor . dün de çamaşır yıkamış, beyaz havlular beyaz gömlek, koyu mavi kot ara renk gömlekler hepsi aynı makinada:KK43:(((
ben eve gidince yatıyorum, yemekten sonra yatıyorum. oğlum saçımı çekiyor vuruyor kalk diye, kızıyor yattığım için ilgi bekliyor çocuk . sabahları bezi taşmış oluyor kuzumun beli ıslak uyanıyor, eşim düzgün bağlayamıyor :KK43: ama kolumu kıpırdatacak mecalim yok. son 2 hafta diye avutuyorum kendimi:KK43:

Ay canım geçse şu günler senin ki minik miş daha yaaa benimki 8 yaşında ama o bile uyutmuyor anne anne bak anne konuş anne hadi dışarı çıkalım zor geçiyor şimdi gene midem bulanıyor ben sabahları iyiyim gün içinde gitgide kötüye giderek geçiriyorum saat 11:00 den sonra başlıyor herşey sankiiii kzıımda ne kadar rahatmışım ben beyaaaa Allahım sana şükürler olsun genede geçecek zaten.....

merhaba aralık anneleri.aranızdan ayrılıyorum taze annecikler bebişimin 6+6da kalbi durduğu için aldılar benden çok kısa yaşadı :KK43: 13 mayısta ayrılmak zorunda kaldık Rabbim herkesin bebişini anne babasına bağışlasın en kısa sürede banada o güzel duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah

Çok geçmiş olsun canım benim, şükür ki sağlığında bir problem olmamış. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik ve sonunda da sağlıklı bir bebek sahibi olmayı nasip eder inş.

merhaba aralık anneleri.aranızdan ayrılıyorum taze annecikler bebişimin 6+6da kalbi durduğu için aldılar benden çok kısa yaşadı :KK43: 13 mayısta ayrılmak zorunda kaldık Rabbim herkesin bebişini anne babasına bağışlasın en kısa sürede banada o güzel duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah

Canım ya :KK43: Allah en kısa zamanda hayırlı bir şekilde tekrar bebek nasip etsin inş..

Allahım sana sabırlar versin bende ikinci bebeğimi 17 haftalık kaybetmiştim kalbi durmuştu Zaman en iyi ilaç bu aralar böyle olur ama sonradan unutursun diyemem ama yeni bir bebek yeni bir umut olur inşallah herşeyin hayırlısı ......

slm, maalesef pazar akşamı evde düşük yaptım. cumartesi akşamından adet sancısı gibi sancım ve hafif kahverengi kırmızı kanamalrım oldu. ama pazar akşam ağrım biraz daha arttı ve evddüşük yaptım. hemen hastaneye acile koştuk. doğumhanede hemşire kontrol etti ve düşmüş dedi. sabah doktor geldi kontrol etti. bişey yok ama temizleyelim dedi. ama ne temizleme. ne bi uyuşturucu iğne yaptı ne bişey. resmen etimi kopardı. kısa sürdü ama beni sonrasında tansiyonumu acıdan düşürme ve bayıltmaya yetti. 2 gece hastanede kaldım. haftaya kontrolüm var. sizlere sağlklı gebelikler ve sağlılı çocuklar dilerim. allah hepinize yavrularınızı bağışlasın. allaha emanet olun.

Allah sana en kısa zamanda sağlıklı doğacak güzelliklerle büyütebileceğiniz bir evlat nasip eder.... Seni çok iyi anlıyorum.... Sadece zaman .......

Oğluma düşündüğüm isimlerden birisiydi. Ama eşimin tarafı k özürlüdür. Çocuğuma gayra, khayra derler diye direk eledim.

:KK9: ben erkek olursa "Agah" düşünüyorum ismini ama aile büyükleri tarafından söylenemez diye korkuyorum aynen :) Eşimin yakın bir akrabası oğlunun adını Akif koydu da kayınvalidem çocuğun ismine alışana kadar baya zorluk çekti :KK9:

Heheh yıkılcam üstlerine :-)
Nasıl sütyen kullanıyorsunuz benim göğüsler almış başını gidiyor şimdiye kadar küçük oldukları için evde kullanmıyordum şimdi kullanmasam sarkacak gibi hissediyorum huzursuzum öneri bekliyorum :-\

Ya Settar
Benim kilolu zamanlarimdan kalan 90b toparlayici sutyenlerim vardi 3-4 tane onlarla idare ediyorum benimde cok buyudu cunku :KK43: zaten buyuktu ama cirkinlestiler yani..toparlayici dediysem ince katman sungeride var sekilsiz durmuyo.boyle devam ederse bende alicam sen alda bize tavsiyede bulun canim.ben sporcu sutyenleri varya toparlayan ondan bulsam alicam kiyafetlerim gogus yuzunden olmuyo gobek yok gogus masallah :)
Oğluma düşündüğüm isimlerden birisiydi. Ama eşimin tarafı k özürlüdür. Çocuğuma gayra, khayra derler diye direk eledim.
Cok guldum:KK70:
Benim anne tarafimda ayni..onlar basina i bile koyuyolar irecep gibi...
kızzllllaaarrrr günaydıııınnnnn.....

ben akşam hiç uyuyamadım kasıldım , daraldım çok kötüydüm sizde durmlar nasıl ???? :KK5::KK5::KK5:
Ben rahat uyuyorum ama 4-5 defa cise kalkiyorum gece :KK43:
Ben süt içemiyorum :-( kusmuyorum ama koku problemim var herşey kokuyor odalara giremiyorum Lavabo mutfak kokusu düşününce bile mahvetti midemi :-(

Ya Settar
O bendede ayni tatlim ya hic kusmadim ama kokulara asiri duyarliyim.hersey kotu kokuyo eskiden guzel olan seyler bile..sutte icemiyorum.yogurt peynir yiyebiliyorum neyseki..

off ya çok üzüldüm iki tane böyle habet okuyunca kötü olmamak mümkün degil..rabbim tez zamanda tekrar yasatsin bu duyguyu cnm bnm.ben de iki düşük yaşadım. .acisini cok iyi biliyorum. .allah yardimcin olsun cnm.kalp atışını duymusmuydun cnm bir problem var miydi birden mi oldu? :KK43:((

Ayyy cnm ya cok geçmiş olsun..ben de iki defa yasadim bu acıyı ne demek olduğunu iyi biliyorum :KK43:( cnm bir problem var mıydı, birden mi oldu sancin ve kanaman ? :KK43:(( insallah rn kisa zamanda saglikli bir gebelik gecirip kucagina alirsin cnm

Son düzenleme:
off ya çok üzüldüm iki tane böyle habet okuyunca kötü olmamak mümkün degil..rabbim tez zamanda tekrar yasatsin bu duyguyu cnm bnm.ben de iki düşük yaşadım. .acisini cok iyi biliyorum. .allah yardimcin olsun cnm.kalp atışını duymusmuydun cnm bir problem var miydi birden mi oldu? :KK43:((

kalp atışını duymuştuk 6+4 te eşim yanımda değildi sonra onunla birlikte gittik 1 hafta sonra 7+5 olması gerekirken 6+6 da kalmış maalesef.sebebi bilmiyorum 2 hafta sonra kontrol var ve test yapacak doktor 1 kaç ihtimale karşı ama yeterli olurmu bilmiyorum.

Canlarim ikinize de gecmis olsun.Allah tez zamanda tekrar nasip etsin insallah..

Çok geçmiş olsun canım benim, şükür ki sağlığında bir problem olmamış. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik ve sonunda da sağlıklı bir bebek sahibi olmayı nasip eder inş.

teşekkür ederim canım şükür herhangi bi sorunum yok umarım kısa sürede toparlanır sağlıklı bir gebeliğe başlarım

Allahım sana sabırlar versin bende ikinci bebeğimi 17 haftalık kaybetmiştim kalbi durmuştu Zaman en iyi ilaç bu aralar böyle olur ama sonradan unutursun diyemem ama yeni bir bebek yeni bir umut olur inşallah herşeyin hayırlısı ......

cnm 17.haftada kalbinin durmasınn sebebi neydi peki? okuyunca cok korkuyorum ya :KK14:

kalp atışını duymuştuk 6+4 te eşim yanımda değildi sonra onunla birlikte gittik 1 hafta sonra 7+5 olması gerekirken 6+6 da kalmış maalesef.sebebi bilmiyorum 2 hafta sonra kontrol var ve test yapacak doktor 1 kaç ihtimale karşı ama yeterli olurmu bilmiyorum.

off ya anladım cnm bnm..böyle şeyleri okumak bile içimi acıtıyor. .cnm ozellikle pıhtılaşma var mı ona baktir..bulundugun yerde fakultrye git riskli gebelikler bolumune 2 dusugum var de arastirsinlar..cunku iki vr daha fazla düşük olmadan bazı testleri yapmıyorlar. .

cnm 17.haftada kalbinin durmasınn sebebi neydi peki? okuyunca cok korkuyorum ya :KK14:

Benim 2.aylıkken bir kanamam oldu ama öyle çok değil. Normal kontrol de öğrendik tamda cinsiyetini söyleyecekti derken bebeğimiz bize veda etmiş bile çok üzüldüm çoook Allah bunu nasip eder inşallah Belli de etmedi ne bir ağrı ne bir kanama 1 haftadan fazla da ölü taşımışım miniği..... Allah bir daha yaşatmaz inşallah......

Benim kilolu zamanlarimdan kalan 90b toparlayici sutyenlerim vardi 3-4 tane onlarla idare ediyorum benimde cok buyudu cunku :KK43: zaten buyuktu ama cirkinlestiler yani..toparlayici dediysem ince katman sungeride var sekilsiz durmuyo.boyle devam ederse bende alicam sen alda bize tavsiyede bulun canim.ben sporcu sutyenleri varya toparlayan ondan bulsam alicam kiyafetlerim gogus yuzunden olmuyo gobek yok gogus masallah :)

Cok guldum:KK70:
Benim anne tarafimda ayni..onlar basina i bile koyuyolar irecep gibi...

Ben rahat uyuyorum ama 4-5 defa cise kalkiyorum gece :KK43:

O bendede ayni tatlim ya hic kusmadim ama kokulara asiri duyarliyim.hersey kotu kokuyo eskiden guzel olan seyler bile..sutte icemiyorum.yogurt peynir yiyebiliyorum neyseki..

şimdi çıkıyorum canım almaya dönünce yazarım :)

Çok geçmiş olsun. Allah aynı acıyı bi daha yaşatmasın inş..

Allah sabırlar versin cnm. Yeniden ve sağlıkla yaşarsın inş.

X