2014 Aralık Anneleri

saol canım hamiş değilsem alerji ignesi olmam gereki yoda oyüzden sordum 2 gün kalınca çıkarmıki diye

Çıkar tabiki ama söyle bi durum var hamile olduğunu bilmeden yani adet günün geçmeden yapılan ilaçlar bebeğe zarar vermiyo bi hemşire arkadaşım karaciğer hastasıydı pek çok ilaç kullandı sonra 3 aylık hamile olduğunu öğrendi maşallah çok Şirin sağlıklı bi bebeği oldu ama sen yine de hemen iğne olman gerekiyosa yaptır test

saol canım bilgi için

Canımcım ben kızımı epidural sezaryen ile doğurdum ve çok da memnun kaldım, anlamadım bile, hiç sıkıntım olmadı, bayılma fobim olduğu için epidurali tercih ettim, hem de kızımın ilk anını görmek istedim.. İyi ki de böyle istemişim.. Sonrası da rahat geçti, evde yatmadım hiç. Bunu da aynı şekilde planlıyorum.. Normal doğum bana göre değil, başarana da helal olsun diyorum..

Ailelerden uzağız bir haftadır mutfağa tamamen giremiyorum Kaynanayı çağırdım gönlü olursa gelecek :-(

Ya Settar

aynen bende öle bı eşim bıde ben hıcbısey yıyemıorum ben anlamadım ya nekadr sürecek bu psıkolojım bozuldu su ıcsem bulanıor ackende ole bısıler yıyıorum yıne ole ılac alıorum pek bı faydası yok bızımkıler cok uzak gelme ımkanıda yok anca ben uc ayından sonra gıtmeyı dusunuorum ınsallah gecer bu yaa bazılarında hep suruomus

saol canım alrjim var kaşıntıdan ölüyom değilsem ona göre ilaç kullanıyım dedim

bence bekle derım ben adetım gectıkten sonra yaptırdım ne kanda ne ıdrarda cıkmadı aradan zaman gectı adet olamadım sonra evdekı tette cıktı sonrada kanda yanı gec döllenme olmus hemen gorunmedı ama bı kan aldırmak orun olmaz dıoran tabıkı yaptır:)

İnşallah biter cuma günü geleceklermiş en çok kayınvalidem istiyordu hususi onu çağırdım biraz baksın

Ya Settar

gelsınler tabı kaynanaılk kolaymı :))

Heheh yıkılcam üstlerine
Nasıl sütyen kullanıyorsunuz benim göğüsler almış başını gidiyor şimdiye kadar küçük oldukları için evde kullanmıyordum şimdi kullanmasam sarkacak gibi hissediyorum huzursuzum öneri bekliyorum :-\

Ya Settar

Nasil foto ekliyoruz kizlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sezeryanla doğan çocuklarda akciğer normal doğan kadar gelişmiyor ,bağışıklık sistemleri zayıf olur diyorlar doğru mu acaba yoksa sadece efsane mi...bunların aslı yoksa kesinlikle sezeryan taraftarıyım o acıyı çekmekten korkuyorum çünkü...ama aslı varsa normal mi yapsam diyorum...daha 10.ncu haftadayım doğumu düşünmeye başladım :) 40 haftada işim var benim:))

Ohhhh valla her kaynana gelmez ama rahatı bozup başka şehirden..kıymetini bil sen yine de :)) Ben eski sütyenlerimi kullanıyorum canım oluyorlar daha.. Hızlı büyümüş senin sütün bol mu olacak yoksa :)

Yok kız bnm geçmedi. Tam gaz devam. Kabus gibi...
İsim sayarken şahane deildim yani

İlkinde başıma ne geleceğini bilmiyodum ama doğru olan neyse onu yapıcam, doğuranların canı yok mu dedim ve normal doğum yaptım.
İkincide biraz korksam da, yine aynı düşüncedeyim. Tatlı canım için vazgeçmem yani.

gelsınler tabı kaynanaılk kolaymı :))

Evde bi ufaklık var, çalışıyorum akşam 6dan önce eve giremiyorum, annemin gelme durumu yok, bnm kaynananın umrunda değil...Kadın bulanacak tabi , ben de çok kusardım bi de çocuklarım ve kaynanam vardı diyo. Vicdan yoksa ne desen boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…