2014 Aralık Anneleri

evet insan iki cinsiyetten de evladı olsun ister elbet. içime hep erkek doğmasına ve rüyalarımda erkek görmeme rağmen bende buruldum erkeğe benziyor dediğini duyduğumda. sağlıklı olsunlar da.

benim oğlum emre. emreye uyan ne var? emir dışında:)

Kızı insan kendisi için istiyor. Ama oğlun için çok iyi olmuş. Aynı cinsiyetin kardeşliği daha yakın olur her zaman. Ben öle dua ediyorum hep, oğlum için daha ii olacaksa erkek olsun diyorum..

Emre zor isim:) Eren iidir yanına.

Hosgeldin canım sayfamıza inşalalh güzel arkadaslıklar kurarz hep beraber:KK66:

Teşekkür ederim evet inşallah her şey güzel olur bu bebek bilgileri nerden giriliyor...
sat:26 şubat
tahmini doğum tarihi 6 aralık fakat benim özel durumumdan dolayı doktor 15 kasım gibi alabiliriz dedi

Sayfa yöneticisinin kaydetmesi gerek canım oda babylove olması lazım geldiğinde okudugunda görürse inşallah kaydeder senide :)
Hayrlı olsun bebegın neden erken alınması gerekiyo özel durum derken canım? Tahmını doum tarıhlerimiz aynı ama benım 3mart satım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir arkadaşımın da eşi ada isminden vazgeçirmişti onu . ada yalnızlığı, tek başınalığı çağrıştırıyormuş, ya çocuk asosyal olursaymış :KK52::KK52:

nil ismini de çok severim, beraber de yakıştı hani: tuna ve nil :)

bir de aklıma "yabancı damat" diye bir dizi vardı ya o geldi şimdi. orada da ilk bebek Ege'ydi, ikinci bebeğe Ada ismini koyduklarını duyunca abla vardı ya (Binnur Kaya) şöyle demişti: Gölet koyaydııız, o da suylan alakalı :KK52::KK52::KK52:

ay umarım yersiz olmamıştır :) vallahi çok güzel isimler bence de :)

Çok güldüm ya:) Hatırlıyorum o karakteri. Söyleyişi gözümde canlandı:KK9::KK9::KK9:

Seninki erkekmi canım cinsiyetin belli oldumu? Emir deyince?

erkeğe benziyor dedi canım.

Tuna ismini eşimde çok seviyor ama yakın bir arkadaşımızın ismi . Ada ismini bende çok seviyorum ama burda Ada ismini erkeklere koyuyolar hep yani türkiyede kızlar için moda burda erkekler için ondan oda olamıycak . Oyy beğendiğimiz tüm isimlerde sıkıntı var :)
Birde ben aaa hiç duymadım çok değişik anlamı ne diye sorulan isimlerden yanayım . Çünkü belki çok hoş isimler var eskilerden ama yani eski illa çevrede birinde olan isimler. Artık sıradanlaşıyor sanki. Ama işte gizli saklı kalanda hiç isim yok cevrede illa keşfediliyor ve biranda çoğalıyor. Mesela bundan bir 10 yıl önce bir doktorla tanışmıştım bayan ismi egeydi ay bayıldım dedim kızım olsun ismini ege koyucam benim kızım olana kadar ege doldu etraf birde herkes erkek ismi yaptı :)) hevesim kaçtı benimde

duyduğum değişik isimler asel, alya, mislina, elfin, eflin. bazen değişik isim koyacaz diye saçmalıyorlar ama.

mutlaka edinicem canim sagol.o kremi gogus ucuna surunce bebekte emerken agzina gelmiycekmi peki.ilk emzirmede zor oluyomus kizkardesiminde catlamisti gogus uclari cok aci cekmisti.

Anne olmak evhamli olmak demek hatirlasana bizim annelerimiz kizim oyle yapma kizim dikkat et dedikce offf diyoduk ya.ben simdiden anlamaya basliyorum annecigimi :)

silmeden emzirebiliyorsun canım en büyük rahatlığı o oluyo silerkende tahriş çok oluyo çünkü

çok sevindim cnm inş. bizimkilerde öyle olur 2 gündür stresten delirmek üzereyim bizimde testimizi cuma günü yapacaklar. şuanda hareketlerinide hissedemediğimiz için durumunu çok merak ediyorum iyimidir diye düşü düşün iyice çöktüm valla :KK43:

seni çok iyi anlıyorum, hepimiz aynı şeyleri hissediyoruz.. yalnız değilsin... kötü şeyler düşünme... iyi olacaklar

Kızı insan kendisi için istiyor. Ama oğlun için çok iyi olmuş. Aynı cinsiyetin kardeşliği daha yakın olur her zaman. Ben öle dua ediyorum hep, oğlum için daha ii olacaksa erkek olsun diyorum..

Emre zor isim:) Eren iidir yanına.

emreye uyan bulmak zor hakikaten. eren olmaz canım yaa.

sen erkek olursa ne düşünüyorsun. tuna ya arda uyar. o da suynan alakalı sonuçta diyeyim ben de :))

duyduğum değişik isimler asel, alya, mislina, elfin, eflin. bazen değişik isim koyacaz diye saçmalıyorlar ama.

aynen, ben de uzun zamandır isim araştırıyorum da insanlar anlamına bakmadan sırf Kur'an 'da geçiyor diye koydukları bazı isimlerin anlamlarını öğrenince çok şaşırıyorum. Kesinlikle iyi bir araştırma yapılması gerekir diye düşünüyorum :)

Sayfa yöneticisinin kaydetmesi gerek canım oda babylove olması lazım geldiğinde okudugunda görürse inşallah kaydeder senide :)
Hayrlı olsun bebegın neden erken alınması gerekiyo özel durum derken canım? Tahmını doum tarıhlerimiz aynı ama benım 3mart satım

benim kalp kapakçıklarım değişti kalbime fazla baskı yapmasın diye 36 haftalık olunca alabiliriz dedi hayırlısıyla inşallah benim için ayrıca endişeli bir süreç ama dualarla büyüteceğiz inşallah...

sen biraz daha şanslıymışın demek :KK1::KK1: Arada kaynayan olmamışın canım:KK34:

Ya benim aklım sende kaldı ama. Bir kez aynı benim de başıma gelmişti de. İnsan değişik hissediyor :KK35: Yazmak istersen, sormak istediğin olursa eğer ben mümkün olduğunca cevaplarım :KK16::KK16:

Bu arada konu sahibine özel mesaj atmıştım tablo için.
Çünkü mesajım arada kaybolup gitmişti. Ekleseydi iyiydi :26:

X