2014 Aralık Anneleri

ne güzel diycem, diyemiyorum çünkü bende de durum aynı :) böyle olunca da hep bir belirti arıyor insan. sürekli endişe içinde... anlıyorum seni.

aaaaa ben ne güzel dicem o halde çünkü belirti aramaktan bi hal oldum da kendimde..
dr.zamanı gelinceye kadar vay halimizee

kızlar....ısım dusunenınız var mı? Ben cok dusunuyorum kız olursa nr bırakıyım diye erkek olursa ne olsun diye aklınızda şöyle degısık ısımler var mı??

bizde hiç bir ismi yakıştıramadık bebeğimize hala araştırmadayız

Son düzenleme:
Anlamı internette bulduğunuz gibi güzel değil bir çoğunun...Farklı olsun derken dikkatli de olalım naçizane tavsiyem.
Anlamlı isim konmalı. Kişi gerçekten ismini karakterinde taşıyor.

Kesinlikle katılıyorum birde bir bebeğin o ismi taşıyabilmeside lazım. Şükür bizde kızım tam ismine layık hiç sıkıntı çekmedik huzurluyuz hep. Ama bazı arkadaşlarım koydukları isimden pişmanlar taşıyomuyor sıkıntı çekiyoruz diyorlar. Nasıl birşey bilmiyorum ama kimi isinler ağır geliyor cocuklara. Dikkat etmek lazım. Ama hem anlamı güzel hem kulağa hoş gelen hemde değişik bir isim bulmak çok zor ben yok bulamıyorum artık

aaaaa ben ne güzel dicem o halde çünkü belirti aramaktan bi hal oldum da kendimde..
dr.zamanı gelinceye kadar vay halimizee

öyle vallahi çok şükür diyeceğimize nelerle üzüyoruz kendimizi, inşallah sağlıklı ilerlesin de her şey, ona da işte doktordan doktora ikna oluyoruz :)

Ben o kadar yırtındım da vazgeçiremedim inş sen başarırsın. Üstelik oğlumun bütün kuzenlerinde aynı isim var
Ayy bu erkeklerden ne cekiyoruz biz ya.ben babasinin ismine bise demiyorumda Hamza nerden cikti akraba yok bise yok hayret bise yaa..
Valla kullanan cok kisi var memnunlar yara olmuo denemekte yarar var :)
Deneriz canim canimiz niye yansin caresi varsa.

Sagol canim ben yillardir tiroid icin tedavi goruyorum zaten ona alistim zaten.2.isim fikri iyiydi bunu denemeliyim :)
Anlamı internette bulduğunuz gibi güzel değil bir çoğunun...Farklı olsun derken dikkatli de olalım naçizane tavsiyem.
Haklisin canim.aslinda bizim kafamizdan sevgiliyken bile zeynep gecerdi cok severim cok karakterli bi isim.ama sen tut yakin bi arkadasimiz bildigi halde kizi olunca zeynep koydu cok sinir olduk ama artik koyamiycaz

bende çok şükür ne bulantı ne kusma var..
eskisi gibiyim sadece arada hafif mide yanmam var ..
belirti olmayınca tedirginim hep inş herkez sağlıklı bir hamilelik geçirir

ayyyy sende bendensin desene hiç bişiyim yok benim yaaa buda beni huzursuz çekilmez bir insan yaptı

bizde hiç bir ismi yakıştıramadık bebeğimize hala araştırmadayız

ama çok değişik isimler bunlar :) bir tek asmin ve kayra'yı duydum. yeni ve farklı isimleri hemen benimseyemiyorum ben. biraz kendimi alıştırmam gerekiyor. anlamları da güzelse olabilir tabii :)

anlamlarida cok guzel.mesela buglem; cennetin habercisi cicek

ya birkac isim var ama tam içime sinmedi Esila, Buğlem, Asmin, Asmen, Sidelya, erkek ismi; Kayra

Haklisin canim.aslinda bizim kafamizdan sevgiliyken bile zeynep gecerdi cok severim cok karakterli bi isim.ama sen tut yakin bi arkadasimiz bildigi halde kizi olunca zeynep koydu cok sinir olduk ama artik koyamiycaz

ben de zeynep ismini çok severim ama benim de çok yakın bir arkadaşım kızına koydu o ismi :)
duru, nehir, ırmak... bu isimleri de beğenirdim hep ama bunlardan da doldu hep etrafım, ılgın ve ela isimlerini de beğenirim :)

erkek ismi olarak da arda hoş gelirdi kulağıma. asla olmazmış. gs.li futbolcunun adı ya, onu koyamazmışız. fb.lidir de kendisi kocacığımın. erkek isimleri için de böyle futbol süzgecinden geçirmek gerekecek bizde. :)

cnm yazdiklarimin hepsjnin anlami cok hos ve anlamli.bakmani tavsiye ederim.buglem; cennetin hebercici çiçek

allahta bi yemeğe gittim geldim ortalık karışmış konuları kaçırıyorum böyle olunca

Son düzenleme:
Anlamı güzelde kızımın ismi mira zaten bide asmira olmaz iki miralı ev :)))

Ben diyorumki kv ismini tek koyalim yada kp imin ben ona raziyim valla.Hadi kuranda gecen isim koyacaksa ikisininde ismi geciyo..Benim esim biraz anormal bazi konularda.
Ama kiz ismi gonlumden gecen duru olabilir..

"isim bırakmak" kavramını Diyarbakırlı bir arkadaşım kullanır. Sen nerelisin ?

aslen mersin cnmm ama ankara da yaşıyorum

öyle vallahi çok şükür diyeceğimize nelerle üzüyoruz kendimizi, inşallah sağlıklı ilerlesin de her şey, ona da işte doktordan doktora ikna oluyoruz :)

öylede korkuyoruz ne yapalım Amiiiiinnnnnn inş .hayırlı haberleri aldıkça ohhhhh diyoruz..cümlemize hayırlı haberler inş

Eda,ela,nehir,irmak bunlarda guzel etrafimda yok benim.bi fenerbahcelide bende var :)
Erkek kursad olabilir hem agirda bi isim tasiyabilir oglum olursa.cinsiyet belli olsun ben isim kavgasina tam gaz devam :)
Haberim yokken gider yazdirir benimki laz inadi var napayim

öylede korkuyoruz ne yapalım Amiiiiinnnnnn inş .hayırlı haberleri aldıkça ohhhhh diyoruz..cümlemize hayırlı haberler inş

amin canım, inşallah. ben yarın gidicem doktora, telaşı günler öncesinden sardı. ya kötü bir şey duyarsam diye inşallah Allah hep güzel haberler almayı nasip eder hepimize.

Kızlar 12 haftadayım bulantılarım eskiden sabah olur geçerdi şimdi kahvaltı ettikten sonra başlıyor ve sonra devam ediyor işyerinde neredeyse çalışamaz oldum diyebilirim.

off ya 12. hafta daha bitmedi mi? ben 12. haftayı iple çekiorum biter ümidiyle bekliyorum. benim bütün gün sürüyo. dün çok berbattım 3 kere çıkardım. boğazıım okadar kötü oldu ki bidaha bişey yiyemedim.zorla yutkunuyodum. bugünde hiç iştahım yok küçücük bi kaynamış patatesi bile yiyemedim. ben evde zor dayanıorum Allahım çalışanlara,size daha çok dayanma gücü versin. şu bulantılarım bi geçsin,iştahım yerine gelsin diğer herşeyi çekmeye razıyım ya. Allahım yardım et ne olur..

Son düzenleme:
her emzirmeden önde meme ucuna uyguladın mı canım silmeden emzirmekde gerekiyo

uyguladım canım evet, ama yapı meselesi demekki, göğüs ucum göğüs ile birleşiminde 1 cm kadar yarık bile oluştu yani.

Arkadaslar gogus ucu emzirme aparatlari cikti onlari kullanin dogumdan sonra cok rahatmis:)

canım ne kadar acı çeksem de çocuk aparatı değil benim mememi emsin isterim. kullanmadım ben kullanmam da.

benim dr istanbula gitti. Mehmet Öztürkmen idi ismi.

Selam arkadaşlar nasılsınız bulantılar azaldı mı? Bitti mi? Cinsiyet öğrenen var mı? çok erken biliyorum ama ben de merak ediyorum. 11+2 haftalık oldum sabahları ve gün içinde ara sıra bulantı hala oluyor bende yarın işe başlıyorum.3 haftadır çalışmıyordum İnş rahat geçer, evde olanlar çok şanslısınız bol bol uyuyup dinlenin ne güzel! Nankör falan ama ev hanımlığı bayanları yıpratmıyor en azından.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…