2014 Aralık Anneleri

Bana tahliller baslngicta yapildi tsh haric hepsi normal.tiroid icin endokrine gidiyorum zaten o yuzden baska kan tahlili yapmiycam su an birde 6.ayda yaparim dedi doktorum..
kızlar....ısım dusunenınız var mı? Ben cok dusunuyorum kız olursa nr bırakıyım diye erkek olursa ne olsun diye aklınızda şöyle degısık ısımler var mı??

Benim esim dusunmus sagolsun vazgeciremiyorum bi turlu ne yaptiysam olmadi
Kiz: Sumeyye+kv adi
Erkek:Hamza+kp adi
Cildirtiyo beni yaa boyle bise olamaz surekli didisiyoruz bu yuzden.bide bana diyoki ikinci kiz ve ikinci erkegi sen koyarsin diyo :)
Pardon kac cocuk yapicazki diyorum 5 diyo.sirf beni sinirlendirmek icin yapiyo biliyorum..

Ya henüz çok erken ama ben isim konusuna takmış durumdayım aklinizdaki isimler neler annisler????

Canim aynen bende takigim isme kizimin ismini daha cinsiyeti belli olmadan belirlemistik . Ingilizce de mucizeydi anlami burda amerikali bir arkadasimizin kizinin ismiydi. 'Mira' ozaman turkiyede kimse bilmiyordu. Herkes duydugunda bune be kurt ismi mi yok ne o oyle diyenler oldu. Ama ilk gunden icimize sinmisti ve erkek ismi bulamamistik. O ki kizimiz oldugunu ogrenecegimizde en cok ona sevinmistim. Isim hazirdi en azindan. Neyse bi zamanlar bize o ne be oyle diyenlerin cogu kizi olunca ismini mira koydular. Ee bi dizisi varya artik moda oldu. Ben uzuldum ama herkes mira artik siradan bir isim oldu cikti :S
Simdi mira ya uykun kiz ve erkek ismi ariyorum ama icime sinen biseyler yok
Mila : canım, birtanem
Anlamındaymış kız ismi bir bunu buldum ama işte birşeyler eksik gibi..
Maya ismini seviyorum ama eşim hiç sevmiyor.
Onun dışında yok yok bulamıyorum. Erkek ismi gene hiç yok... Şöyle duyunca aaa hiç duymadım çok değişikmiş dedirttircek bir isim.

ayy cok guldum cnm.o seno sinirlendirmek icin yaoiyordur.yada cok israr ederse iki isim bırakırsınız

allah şifa versin canım..
bakalım 2.kan tahlilim normal çıkarsa rahatlıcam kısmetse..
tsh bende garip bi yüksek bir normal çıkıyor hatta ultrason bile çekilmişti bebek olmadan normal çıkmıştı..isimmi kalmamış canım ozaman sende 2.isim olarak kendi annen le babanın ismini koycam de :) sende gıcık et :9

Son düzenleme:
bende çok şükür ne bulantı ne kusma var..
eskisi gibiyim sadece arada hafif mide yanmam var ..
belirti olmayınca tedirginim hep inş herkez sağlıklı bir hamilelik geçirir

ne güzel diycem, diyemiyorum çünkü bende de durum aynı :) böyle olunca da hep bir belirti arıyor insan. sürekli endişe içinde... anlıyorum seni.

Asmira bırak cnm.gokyuzundeki en büyük yıldız anlaminda

Ben o kadar yırtındım da vazgeçiremedim inş sen başarırsın. Üstelik oğlumun bütün kuzenlerinde aynı isim var

ya birkac isim var ama tam içime sinmedi Esila, Buğlem, Asmin, Asmen, Sidelya, erkek ismi; Kayra

ayy cok guldum cnm.o seno sinirlendirmek icin yaoiyordur.yada cok israr ederse iki isim bırakırsınız

Ben diyorumki kv ismini tek koyalim yada kp imin ben ona raziyim valla.Hadi kuranda gecen isim koyacaksa ikisininde ismi geciyo..Benim esim biraz anormal bazi konularda.
Ama kiz ismi gonlumden gecen duru olabilir..

Valla kullanan cok kisi var memnunlar yara olmuo denemekte yarar var :)

ya birkac isim var ama tam içime sinmedi Esila, Buğlem, Asmin, Asmen, Sidelya, erkek ismi; Kayra

Anlamı internette bulduğunuz gibi güzel değil bir çoğunun...Farklı olsun derken dikkatli de olalım naçizane tavsiyem.
Anlamlı isim konmalı. Kişi gerçekten ismini karakterinde taşıyor.

ama çok değişik isimler bunlar :) bir tek asmin ve kayra'yı duydum. yeni ve farklı isimleri hemen benimseyemiyorum ben. biraz kendimi alıştırmam gerekiyor. anlamları da güzelse olabilir tabii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…