2014 Aralık Anneleri

Eda,ela,nehir,irmak bunlarda guzel etrafimda yok benim.bi fenerbahcelide bende var :)
Erkek kursad olabilir hem agirda bi isim tasiyabilir oglum olursa.cinsiyet belli olsun ben isim kavgasina tam gaz devam :)
Haberim yokken gider yazdirir benimki laz inadi var napayim

o zaman senin son dakikaya bırakmaman gerekiyor isim işini :) bir an önce kararını verip ikna etmelisin yoksa büyük sürprizler seni bekleyecek anlaşına :KK1::KK1::KK1:

valla bilmiyorum canım yazdıklarımı ve sorumu hatırlamıyorum ama şöyle diyim
kasıtlı cevap vermeme değilde yeni gelenlere kapalı gibi neyse sorun değil yazmasamda takip ediyordum :KK34: aynı şeyleri yaşayan varmı diye:KK34:

Sen yine de yaz. Ben de ilk yazdığımda cevap alamam belki diye düşünmüştüm ama öyle olmadı. Arada kayamıştır canım :KK16:

Heryerde kız isimleri var ya hem değişik hem büssürü ama erkek isimleri hep aynı değişik hiç duymadığım isim yok hem çok az

allahta bi yemeğe gittim geldim :KK53: ortalık karışmış konuları kaçırıyorum böyle olunca :KK22:
Masallah bugun cok hizli ilerliyoruz :)

off ya 12. hafta daha bitmedi mi? ben 12. haftayı iple çekiorum biter ümidiyle bekliyorum. benim bütün gün sürüyo. dün çok berbattım 3 kere çıkardım. boğazıım okadar kötü oldu ki bidaha bişey yiyemedim.zorla yutkunuyodum. bugünde hiç iştahım yok küçücük bi kaynamış patatesi bile yiyemedim. ben evde zor dayanıorum Allahım çalışanlara,size daha çok dayanma gücü versin. şu bulantılarım bi geçsin,iştahım yerine gelsin diğer herşeyi çekmeye razıyım ya. Allahım yardım et ne olur..
Ay gecmis olsun canim ama sen yinede oyle deme..
o zaman senin son dakikaya bırakmaman gerekiyor isim işini :) bir an önce kararını verip ikna etmelisin yoksa büyük sürprizler seni bekleyecek anlaşına :KK1::KK1::KK1:
Aynen canim bi an once baskiya baslamam lazim.olumu op falan desem faydasi olur belki :)

cnm yazdiklarimin hepsjnin anlami cok hos ve anlamli.bakmani tavsiye ederim.buglem; cennetin hebercici çiçek

Cnm anlamı o değil. Nİhat Hatipoğlu açıklamış: BUĞLEM,internette yazan anlamı,cenneti müjdeleyen melek.gerçek anlamı,eski bir kızıldereli dilinde bereket yüklü buluttur.

Bende kız ismi erkek ismi aklımda var ama emin olamiyrm. Kız olarak; azra, meleknaz, eslem, ebrar, mina, refika, asude ...
Erkek olarak; kerem, yusuf, musab, bilal ... Şimdilik bu kadar yine aklıma yatan anlamını sevdiğim isimle karsılasrsam kendi listeme eklendikce yazarm yine:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende kız ismi erkek ismi aklımda var ama emin olamiyrm. Kız olarak; azra, meleknaz, eslem, ebrar, mina, refika, asude ...
Erkek olarak; kerem, yusuf, musab, bilal ... Şimdilik bu kadar yine aklıma yatan anlamını sevdiğim isimle karsılasrsam kendi listeme eklendikce yazarm yine:KK66:

Hem modern hem anlamlı isimleri seviyorum. Çocuk ismini sölediğinde efendimm, ney neyyy tepkileri de almamalı bence.

Kız için Azra ve mina favorilerim. Erkek için ise kerem...Yusuf ve Zeynep enflasyonu var onun için Yusuf u eledim:)

Bitter sende eşinin hayr diyemycegi anlamlı isimler bularak kabullendireblrsin:KK66:

Hem modern hem anlamlı isimleri seviyorum. Çocuk ismini sölediğinde efendimm, ney neyyy tepkileri de almamalı bence.

Kız için Azra ve mina favorilerim. Erkek için ise kerem...Yusuf ve Zeynep enflasyonu var onun için Yusuf u eledim:)

Yusuf keremde birlikte kullanılablr cok güzel bi isim canım

Yusuf k.biraderimin adı, kerem de yeğenimin:)

Senin çevrendekiler hepsini koymuslar canım yaa:KK66: ama evet farklı olmasını ıstyrm ama anlamlı olması cok daha önemli, sahabe isimleri özellikle benim isim seçimimde baş yardımcım:)

Kızlar öğlen yemek öncesi limonlu su içtim bulantı biraz gitti sonra menemen yedim şuan bulantı sanki tamamen geçti inşallah bugünlük bulantı bu kadardır. Beni çok zorladı Allah hepimize kolaylık versin.

X